lekarz Bogumiła Karpińska

2,1

Nie wiem skąd tyle niemiłych komentarzy.. Byliśmy dzisiaj z 6-letnim synem u pani doktor. Miała super podejście do małego pacjenta i poświęciła tyle czasu ile było potrzeba. Wszystko mu cierpliwie tłumaczyła, co będzie robić i ma czym polega dane badanie. My jesteśmy zadowoleni.

Byłam u Pani dr z synem, słabe podejście do dziecka. Wypisała receptę na krople na rozszerzenie źrenicy i kazał tak przyjść na kolejną wizytę. Z racji faktu, że to 5latek i mając obawy przed zrobieniem tego w domu, poszliśmy na wizytę i poprosiłam aby panu dr to zrobiła. i się zaczęło: że ona tego nie zrobi, że to jest dziecko, że on tu będzie ryczał i że trzeba będzie czekać. Więc tłumaczyłam,że on jest przygotowany i poczekamy, na co pani stanowcze nie. Wiec zapytałam, czy pani nas dzis w takim ...

Byłam u Pani dr z synem, słabe podejście do dziecka.
Wypisała receptę na krople na rozszerzenie źrenicy i kazał tak przyjść na kolejną wizytę. Z racji faktu, że to 5latek i mając obawy przed zrobieniem tego w domu, poszliśmy na wizytę i poprosiłam aby panu dr to zrobiła. i się zaczęło: że ona tego nie zrobi, że to jest dziecko, że on tu będzie ryczał i że trzeba będzie czekać. Więc tłumaczyłam,że on jest przygotowany i poczekamy, na co pani stanowcze nie. Wiec zapytałam, czy pani nas dzis w takim razie nei zbada, powiedziala ze nie.Podziekowalam i wyszlam z gabinetu.
Nie polecam tej kobiety.
A wizyta z PZU

Witam, kto miał do czynienia z tą Panią ten wie o czym mówię. W mojej ocenie kompletnie nieodpowiedzialna, sfokusiwana jedynie na braniu pieniędzy za nic. Przypisuje tylko leki i w ogóle się nie interesuje pacjentem. Mam jaskre i tak długo mnie przetrzymała, że operacja ledwo się udała. Lekarz, który wykonywał zabieg dziwił się, że Pani doktor nie dała wcześniej skierowania. Teraz po opcji oko mam czerwone i umówiłem się na wizytę, czekałem, dzień przed wizyta zadzwoniłem aby się upewnić czy wizyta nie jest odwołana. Pani doktor kategorycznie zakazała przyjeżdżać, że ona oddzwoni do mnie. Czekałem i nic, więc zadzwoniłem, a Pani doktor z pretensją, że na telefon ona nic nie załatwi, że nie ma mojego numeru telefonu, a tak w ogóle to ma teraz pacjenta i jej przeszkadzam!!!! Czy to normalne? Przepadł mi termin, oko czerwone i boli, a ja muszę teraz czekam na kolejną wizytę! Pełen profesjonalizm i dbanie o życie i zdrowie pacjenta!
Pozdrawiam

Najgorsza lekarka jaka spotkałem, pani jest chyba chora psychicznie. Od samego rana jeżdze robić badania a pani przy ostatnim stwierdziła że jestem pijany. Odzywa się do ludzi chamsko bardzo nie profesjonalna... Powinna dostać ZERO

Ja również mogę potwierdzić, że moje odczucia po wizycie są negatywne. Bardzo niemiła osoba i nawet śmiem twierdzić, że niekompetentna, ponieważ nie jestem w stanie zrozumieć, jak można wystawić opinię nie zaglądając pacjentowi w oczy.

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam. Jedyne co potrafi to stawiac diagnozy na pierwszej wizycie bez jakichkolwiek podstaw, badań a nawet nie dotyczace zakresu w jakim powinna sie poruszac !!! Pani Karpinska niemalze wprost powiedziala mi ze prawdopodobnie mam nieuleczalna, smiertelna chorobę. Przez ta kobiete przezylam najgorszy miesiac w moim zyciu weryfikujac jej slowa u innych specjalistow. Brak jej wyczucia, empatii i delikatnosci w rzuceniu diagnozami!!!

Miałam to szczęście w życiu, że trafiłam na super specjalistę i super człowieka. Dzięki Pani doktor jeszcze widzę. Wiem co mówię bo od 50 lat leczę oczy.