dr n. med. Bogumiła Łabudzińska-Kasprzak

Cytolog, Patomorfolog

Bazując na moim przypadku, szczerze odradzam wizytę u Pani doktor. Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam wykonać biopsje tarczycy. Niestety po wizycie u endokrynologa okazuje się ,ze biopsja została fatalnie wykonana i należy ja powtórzyć. Dodatkowo Pani Doktor zaleciła szereg kosztownych badań, które okazują się być kompletnie niepotrzebne. Dodam również, ze zostałam nie kulturalnie potraktowana już na początku wizyty. Mam nadzieje,ze jestem pojedynczym przypadkiem i Pani Doktor wykazuje więcej profesjonalizmu względem innych pacjentów.

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Oczywiście godny polecenia. Uzyskałam fachową i kompetentną pomoc

Poszłam do P. Doktor gdy wielu lekarzy nie było w stanie mnie nawet zdiagnozować .Wyleczyła mnie.

Korzystałem z pomocy Pani doktor gdy jeszcze pracowała na Karłowicza niestety w tej chwili Pani doktor pracuje już gdieś indziej. Mogę szczerze i stanowczo polecić tego lekarza - ja leczyłem się w poradni endykronologicznej i właśnie dzięki kompleksowym badaniom i spojrzeniu na mój organizm jako na całość a nie patrzenie tylko na jeden wskaźnik (jak robi zdecydowana większość lekarzy wywołując tym samym kolejną nierównowagę w organizmie itd.), Pani doktor byla w stanie wyleczyc mnie nie tylko z niedoczynnosci ale tez hiperlipidemii i nerwicy. Pozdrawiam gorąco

Pani Doktor faktycznie na początku zleca dużo badań - ale!: Jak sama to tłumaczy - po to aby jak najgłębiej zgłębić przyczynę choroby, jej oddziaływanie oraz inne możliwe komplikacje - przebada pacjenta kompleksowo - uważam, że to bardzo dobrze, przy okazji moich problemów z tarczycą - wyleczyła mnie jeszcze z innych chorób - właśnie dzięki dodatkowym badaniom. Inaczej pewnie długo by to nie wyszło. Jest rzeczowa, kompetentna i oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Pani dr zleca bardzo dużo drogich badań i chyba raczej niepotrzebnych.

Pani dr zleca bardzo dużo drogich badań i chyba raczej niepotrzebnych.

lekarz dociekliwy, rzetelny, poważnie traktujący pacjenta

lekarz dociekliwy, rzetelny, poważnie traktujący pacjenta