lek. dent. Bogumiła Makowska

Taka mila ta pani doktor, trochę starej daty. Pachnie kremem nivea, jest mila i sympatyczna. Ząbki robi tak sobie

Ząbki robi tak sobie

dziadoski zapyziały gabinecik w piwnicy, jak za komuny

dziadoski zapyziały gabinecik w piwnicy, jak za komuny

mila atmosfera w gabinecie,moglismy cala rodzina wejsc i byc przy naszym zleknionym synku.bylo szybko sprawnie i bez placzu.maly zachwycony i juz chce tylko do tej pani. moze cala rodzina dolaczy i zostaniemy pacjentami medenty

Jaka ta doktor mila. Jej spokoj spowodowal ze wcale sie nie balam.Zrobila mi zdjecie i przy ogladaniu zebow na monitorze tlumaczyla mi co zrobi,a strach gdzies ulecial. Polecam wszystkim niezdecydowanym i tym co cale lata boja sie przekroczyc progi gabinetu dentysty,Na pewno nic nie bedzie was bolalo.Takie skomplikowane wyrywanie zebow w jej wykonaniu to mistrzostwo swiata

Tyle lat meczylem sie z niewygodna proteza. Pani dr zrobila mi swietna,taka miekka elastyczna-ktora trzyma sie doskonale i juz nie musze korzystac z kleju,Nawet nie widzialem ze sa takie rozwiazania.

Doskonale usuwa zeby. Nikt nie chcial sie podjac wyrwania mojego problematycznego zeba madrosci,a ja cierpialam... pani doktor wyzwolila mnie z klopotu szybko i bezbolesnie,bo ma fajne znieczulenie. Wizyte przezylam bez strachu i wcale nie bylo tak jak kolezanki kreslily wizje. Wkrotce wybiore sie do pani doktor z kolejnym zebem madrosci,bo juz zaczyna wyrastac i boli.polecam

spaprana proteza!! pieniądze wydane na marne, szkoda gadać, szukam dalej lekarza...

Pania doktorkę polecam do tzw. łatwej roboty, powazny zabieg niestety mało profesjonalnie wykonany, chodzę do niej z dzieckiem, ale sama skorzystam następnym razem z usług większego profesjonalisty

Pozytywne opinie o tej dentystce napisali chyba jej krewni lub znajomi. Owszem, pani jest miła, lecz jakosć usług taka sobie, szału nie ma, ot przeciętna krajowa. zmieniłem lekarza i wyszło mi to na dobre

Juz trzecie pokolenie mojej rodziny korzysta z uslug Pani doktor. Jest osoba o wysokiej kulturze osobistej,niezwykle mila. Z taka sama uwaga i cierpliwoscia przyjmuje 4 letniego malucha jak i doroslego pacjenta. Nie planujemy zmiany lekarza i gabinetu. Polecamy Pania doktor wszystkim