Bogusław Cichoń

3.6/5
Średnia:
4.05
11 opinii

Lekarz wiedzę ma, pogadać można, podejście trochę specyficzne, ale jak najbardziej pozytywne. Co z tego... jeśli chodzi o diagnozę i właściwą pomoc - tragedia! Byłam przez dobre 4 miesiące spławiana sterydami i mocnymi maściami sterydowymi (na łuszczycę) Dałam sobie spokój, jak nie przynosiło to katowanie się, powalających rezultatów. Po 2-3 miesiącach przyszłam z wysypką, trądzikiem(?) - doktor stwierdził, że pewnie gdzieś się dotknęłam, nie umyłam rąk i dotknęłam buzię... Przepisał kolejny steryd. Wysypka nie schodziła, wręcz się powiększała. Na szczęście koleżanka poleciła mi innego specjalistę i trafiłam w dobre ręce - zdiagnozował nasilony trądzik posterydowy. Teraz rujnuję się finansowo żeby wyjść na prostą.... ale przynajmniej wracam do zdrowia

Lekarz z prawdziwego zdarzenia o otwartym umyśle, który wykorzystuje swoje komórki mózgowe i zdrowy rozsądek do leczenia a nie wyklepaną na pamięć "wiedzę" z podręczników. Leczy kompleksowo - jako bardzo nieliczny umie powiązać różne schorzenia, znaleźć ich przyczynę i rozwiązać problem. Leczy a nie zalecza. Wybiera środki bezpieczne dla organizmu, dające jak najmniej skutków ubocznych. Poświęca każdemu pacjentowi bardzo dużo czasu. Do tego jest niezwykle symatycznym człowiekiem, z którym można pogadać o wszystkim. Bardzo polecam.

złe doradztwo-niepolecam ,na uspokojenie polecił mi waleriane chociaż to nie ja byłam pacjętką tylko dziecko, a na swędzenie polecił drapanie i następną wizytę kontrolną znowu za 80 zł

Lekarz kompetentny, potrafi doradzić, nie zdziera z ludzi, zabieg akupunktury prawie nie bolał. Polecam!

Bardzo miły uśmiechnięty ,wyjaśnił wszystko dokładnie przepisał leki w przystępnych cenach, wyjaśnił co to takiego dla czego wystąpiło .Polecam tego lekarza rodzinie i koleżankom.

Lekarz jest bardzo kompetentny. Dobrze mi doradził. Owszem, nie wszystkim może się podobać jego zachowanie, ale bardzo niemiły jest tylko dla chamów i ludzi ze zbyt wysoką opinią o sobie. Jak najbardziej polecam! Każdemu potrafi pomóc.

Doktor o ogromnej wiedzy , nie tylko z medycyny ! Choremu pomoże najlepiej jak potrafi , bez zbędnych cierpień !

Super lekarz. Nie wciska kitu. Może faktycznie jego język może nie każdemu odpowiadać, ale do lekarza idzie się po to, żeby wyleczył, a nie gadał o pogodzie. Od razu wiedział co mi jest, jaka jest przyczyna i przepisał takie środki, które nie tylko dały szybki rezultat, ale też były w normalnej cenie.

Pan doktor w stosunku do mnie jako pacjenta przychodzącego na prywatną wizytę wykazał się zupełnym brakiem profesjonalizmu i bardzo wysokim poziomem chamstwa. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim traktowaniem ani w przypadku państwowej służby zdrowia, ani tym bardziej wprywatnej praktyce lekarskiej. jeśli naprawdę liczysz na pomoc, zaangażowanie i zrozumienie - nie wybieraj tego lekarza.

Bardzo polecam tego dermatologa !!!!!!!!!!!!!!!

Polecam wszystkim szukającym dobrego lekarza, może nie każdemu odpowiada jego obrazowy język i czasami dosadne określenia, ale rzadko się zdarza ktoś, kto kompeksowo ocenia problem zdrowotny i mało tego, potrafi znaleźć sposób na jego rozwiązanie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny