lekarz Bogusław Cichoń

Dermatolog

Lekarz bardzo pomocny. Poswieca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Mozna przyjsc z roznymi dolegliwosciami a i cenowo nie zdziera skory. Moze podejscie troche specyficzne ale wazne ze pomaga. Ludzki lekarz.

Pana doktora poznalam ponad 20 lat temu jak po operacji kregoslupa uszkodzono mi nerw i nie pomagala zadna rechabilitacja.Ortoteda ktory mnie operowal powiedzial ze pomoc moze tylko doktor Cichon.Faktycznie. Chodzilam o kulach ale po akupunkturze u doktora bylo super.Przez ponad 10 lat mialam spokoj.Teraz czesto korzystam z jego pomocy bo kregoslup sypie sie na potege a nie chce kolejnej operacji. Zachorowalam tez na raka.Z jakimikolwiek wynikami nie przyszlam doktor wiedzial co i jak.Mozna powiedziec ze zna sie na wszystkim.Ma ogromna wiedze i umie i chce ja wykorzystywac by pomagac innym.Naprawde nie wiem co bym zrobila bez jego pomocy.Jezeli przepisuje leki to takie ktore pomagaja i nie kosztuja bog wie ile jak inne pseudo leki. Napradwe bardzo polecam.Specyficzne podejscie Pana doktora moze nie ktorym sie nie podobac ale mnie nastawia pozytywnie.

Odwiedziłem kilku znanych i wziętych lekarzy dermatologów w Świdnicy z moją chorą i każdy oprócz brania kasy rozkładał ręce, przypisując antybiotyki i sterydy, które nic nie pomagały, wręcz przeciwnie. Po wizycie u pana doktora Cichonia miałem mieszane uczucia, ma specyficzne podejście do pacjentów ale proszę mu zaufać.Prostymi domowymi lekami wyleczył mój organizm że przestałem krwawić i po miesiącu wróciłem do pracy.Uratował mi życie. W opinii podaję swoje imię i nazwisko aby ktoś nie myślał że jestem osobą podstawioną.

Próbowałam dowiedzieć się gdzie doktor przyjmuje, odebrała bardzo niemiła Pani wrzeszcząc na mnie ile lat temu było na ul.Żeromskiego, w sumie nie dowiedziałam się gdzie przyjmuje bo bardzo niegrzecznie się rozłączyła. Nie polecam!!!

Nie polecam!!!

Lekarz wiedzę ma, pogadać można, podejście trochę specyficzne, ale jak najbardziej pozytywne. Co z tego... jeśli chodzi o diagnozę i właściwą pomoc - tragedia! Byłam przez dobre 4 miesiące spławiana sterydami i mocnymi maściami sterydowymi (na łuszczycę) Dałam sobie spokój, jak nie przynosiło to katowanie się, powalających rezultatów. Po 2-3 miesiącach przyszłam z wysypką, trądzikiem(?) - doktor stwierdził, że pewnie gdzieś się dotknęłam, nie umyłam rąk i dotknęłam buzię... Przepisał kolejny steryd. Wysypka nie schodziła, wręcz się powiększała. Na szczęście koleżanka poleciła mi innego specjalistę i trafiłam w dobre ręce ...

Byłam przez dobre 4 miesiące spławiana sterydami i mocnymi maściami sterydowymi (na łuszczycę) Dałam sobie spokój, jak nie przynosiło to katowanie się, powalających rezultatów. Po 2-3 miesiącach przyszłam z wysypką, trądzikiem(?) - doktor stwierdził, że pewnie gdzieś się dotknęłam, nie umyłam rąk i dotknęłam buzię... Przepisał kolejny steryd. Wysypka nie schodziła, wręcz się powiększała. Na szczęście koleżanka poleciła mi innego specjalistę i trafiłam w dobre ręce - zdiagnozował nasilony trądzik posterydowy. Teraz rujnuję się finansowo żeby wyjść na prostą.... ale przynajmniej wracam do zdrowia

Lekarz z prawdziwego zdarzenia o otwartym umyśle, który wykorzystuje swoje komórki mózgowe i zdrowy rozsądek do leczenia a nie wyklepaną na pamięć "wiedzę" z podręczników. Leczy kompleksowo - jako bardzo nieliczny umie powiązać różne schorzenia, znaleźć ich przyczynę i rozwiązać problem. Leczy a nie zalecza. Wybiera środki bezpieczne dla organizmu, dające jak najmniej skutków ubocznych. Poświęca każdemu pacjentowi bardzo dużo czasu. Do tego jest niezwykle symatycznym człowiekiem, z którym można pogadać o wszystkim. Bardzo polecam.

złe doradztwo-niepolecam ,na uspokojenie polecił mi waleriane chociaż to nie ja byłam pacjętką tylko dziecko, a na swędzenie polecił drapanie i następną wizytę kontrolną znowu za 80 zł

Lekarz kompetentny, potrafi doradzić, nie zdziera z ludzi, zabieg akupunktury prawie nie bolał. Polecam!

Bardzo miły uśmiechnięty ,wyjaśnił wszystko dokładnie przepisał leki w przystępnych cenach, wyjaśnił co to takiego dla czego wystąpiło .Polecam tego lekarza rodzinie i koleżankom.

Lekarz jest bardzo kompetentny. Dobrze mi doradził. Owszem, nie wszystkim może się podobać jego zachowanie, ale bardzo niemiły jest tylko dla chamów i ludzi ze zbyt wysoką opinią o sobie. Jak najbardziej polecam! Każdemu potrafi pomóc.

Jak najbardziej polecam!
Każdemu potrafi pomóc.