lekarz Bogusław Cichoń

Dermatolog

3,6

Pacjentka

31.03.2015

Lekarz wiedzę ma, pogadać można, podejście trochę specyficzne, ale jak najbardziej pozytywne. Co z tego... jeśli chodzi o diagnozę i właściwą pomoc - tragedia! Byłam przez dobre 4 miesiące spławiana sterydami i mocnymi maściami sterydowymi (na łuszczycę) Dałam sobie spokój, jak nie przynosiło to katowanie ...

Byłam przez dobre 4 miesiące spławiana sterydami i mocnymi maściami sterydowymi (na łuszczycę) Dałam sobie spokój, jak nie przynosiło to katowanie się, powalających rezultatów. Po 2-3 miesiącach przyszłam z wysypką, trądzikiem(?) - doktor stwierdził, że pewnie gdzieś się dotknęłam, nie umyłam rąk i dotknęłam buzię... Przepisał kolejny steryd. Wysypka nie schodziła, wręcz się powiększała. Na szczęście koleżanka poleciła mi innego specjalistę i trafiłam w dobre ręce - zdiagnozował nasilony trądzik posterydowy. Teraz rujnuję się finansowo żeby wyjść na prostą.... ale przynajmniej wracam do zdrowia

Trentine

28.09.2013

Lekarz z prawdziwego zdarzenia o otwartym umyśle, który wykorzystuje swoje komórki mózgowe i zdrowy rozsądek do leczenia a nie wyklepaną na pamięć "wiedzę" z podręczników. Leczy kompleksowo - jako bardzo nieliczny umie powiązać różne schorzenia, znaleźć ich przyczynę i rozwiązać problem. Leczy a nie zalecza. Wybiera środki bezpieczne dla organizmu, dające jak najmniej skutków ubocznych. Poświęca każdemu pacjentowi bardzo dużo czasu. Do tego jest niezwykle symatycznym człowiekiem, z którym można pogadać o wszystkim. Bardzo polecam.

29.01.2013

złe doradztwo-niepolecam ,na uspokojenie polecił mi waleriane chociaż to nie ja byłam pacjętką tylko dziecko, a na swędzenie polecił drapanie i następną wizytę kontrolną znowu za 80 zł

10.03.2012

Lekarz kompetentny, potrafi doradzić, nie zdziera z ludzi, zabieg akupunktury prawie nie bolał. Polecam!

18.01.2012

Bardzo miły uśmiechnięty ,wyjaśnił wszystko dokładnie przepisał leki w przystępnych cenach, wyjaśnił co to takiego dla czego wystąpiło .Polecam tego lekarza rodzinie i koleżankom.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Wałbrzych"?

Limanowskiego 10
Przwatny Gabinet