lekarzBogusław Cichoń

Trentine

28.09.2013
22:42
  • 5

Lekarz z prawdziwego zdarzenia o otwartym umyśle, który wykorzystuje swoje komórki mózgowe i zdrowy rozsądek do leczenia a nie wyklepaną na pamięć "wiedzę" z podręczników. Leczy kompleksowo - jako bardzo nieliczny umie powiązać różne schorzenia, znaleźć ich przyczynę i rozwiązać problem. Leczy a nie zalecza. Wybiera środki bezpieczne dla organizmu, dające jak najmniej skutków ubocznych. Poświęca każdemu pacjentowi bardzo dużo czasu. Do tego jest niezwykle symatycznym człowiekiem, z którym można pogadać o wszystkim. Bardzo polecam.

29.01.2013
21:13
  • 3
  • 3
  • 1

złe doradztwo-niepolecam ,na uspokojenie polecił mi waleriane chociaż to nie ja byłam pacjętką tylko dziecko, a na swędzenie polecił drapanie i następną wizytę kontrolną znowu za 80 zł

10.03.2012
11:52
  • 4
  • 5

Lekarz kompetentny, potrafi doradzić, nie zdziera z ludzi, zabieg akupunktury prawie nie bolał. Polecam!

18.01.2012
15:52
  • 5

Bardzo miły uśmiechnięty ,wyjaśnił wszystko dokładnie przepisał leki w przystępnych cenach, wyjaśnił co to takiego dla czego wystąpiło .Polecam tego lekarza rodzinie i koleżankom.

12.12.2011
17:36
  • 4
  • 5

Lekarz jest bardzo kompetentny. Dobrze mi doradził. Owszem, nie wszystkim może się podobać jego zachowanie, ale bardzo niemiły jest tylko dla chamów i ludzi ze zbyt wysoką opinią o sobie. Jak najbardziej polecam! Każdemu potrafi pomóc.

display statlastseen stat