lek. dent. Bogusław Dąbrowski

Aga

28.09.2013

Lekarz miły i uprzejmy, bardzo kontktowy. Poprzedni ząb wyleczył dobrze, tylko teraz nie mogę się do niego dodzwonić na wizytę ...:(

anonim

28.06.2013

Wspaniały lekarz! Pan doktor uratował mi ząb który źle wyleczył poprzedni stomatolog!!! Na szczęście udało się go uratować:) Bardzo dobry lekarz i człowiek. A wizyta nie wiąże się z tak dużym bólem:)

07.11.2012

nie jestem zadowolony !! po wizycie odczuwalem duzy dyskomfort w jamie ustenej nie polecam !!

07.11.2012

Fachowiec, życzliwy i przede wszystkim cierpliwy. Potrafi podejść do każdego pacjenta i po mimo tego, że kolejka u niego się nie kończy to zawsze jest uśmiechnięty i nie pokazuje oznak zmęczenia. Cena porównując do innych gabinetów jest niska, a stomatolog rzetelny.

25.04.2012

dziwię się że jeszcze nikt nie wystawił opinii ! nie ma takiego drugiego lekarza w Toruniu Jeżeli już raz przyjdziesz to zapewniam że nie pójdziesz do żadnego innego stomatologa .Polecam!!!

dziwię się że jeszcze nikt nie wystawił opinii !
nie ma takiego drugiego lekarza w Toruniu

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Toruń"?

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog