lekarz Bogusław Derlaga

Kardiolog

Lekarz-profesjonalista, konkretnie i rzeczowo przedstawia problem, potrafi wesprzeć słowem. Polecam! Chwalę personel medyczny oddziału kardiologii inwazyjnej, której pan doktor jest ordynatorem. Wdzięczna pacjentka, Barbara

Wdzięczna pacjentka, Barbara

Ekstra fachowiec,godny najwyższego zaufania.polecam gorąco.Podejście do problemu,jak i traktowanie pacjenta to przykład najwyzszego profesjonalizmu i poszanowania godnosci ludzkiej

Swietny kardiolog kompetentny dał mi drugie zycie po zatrzymaniu oraz zawale wraz ze swoja załoga ludzki czlowiek pomoze doradzi zrobi wszystko o co zapytam kardiologia inwazyjna której jest ordynatorem swieci przykładem dla innych ordynatorów Polecam, Polecam zdrowie samo przychodzi podobna jest jego żona tez kardiolog swietni ludzie oby wiecej judymów takich jak oni

Prowdził zabieg chemodynamiki i angioplastyki podczas mojego ostatniego zawału - z powodzeniem

SZKODA ZE PRZYJMUJE TYLKO PRYWATNIE

SZKODA ZE PRZYJMUJE TYLKO PRYWATNIE