Bogusław Falkowski

Świetny specjalista, wyleczył mój bark. Kiedy trafiłam z beznadziejnym stanem barku do P.doktora myślałam że nie obejdzie się bez operacji ale pomogły zastrzyki. Teraz bark może nie jak nowy, bo zwyrodnień i zwapnień nie naprawisz ale działa całkiem nieźle. Leczy też moje kolana zastrzykami i z bardzo dobrym skutkiem, nie bolą mogę też delikatnie przysiadać. Mam nadzieję że obejdzie bez operacji. W kolejce czekają stopy a raczej płaskostopie. Narazie zalecił P.doktor wkładki ortopedyczne. Jednakże w tym przypadku nie jestem już taką optymistką. Całym sercem polecam P.doktora jest przesympatyczną osobą ciepłą i cierpliwą. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzeba. To prawdziwy lekarz z powołania. Życzę P.doktorowi dużo zdrowia, siły i wytrwałości.

Jestem po operacji obu kolan a dokładnie po edndoprotezoplastykach całkowitych , które dr Falkowski wykonał fachowo. Czuję się bardzo dobrze, wracam do zdrowia i z czystym sumieniem polecam owego specjalistę dla tych którzy mają problemy z kolanami a na pewno uzyskają pomoc. Do pacjentów jest bardzo miły i uprzejmy, poświęca tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko jasno i precyzyjnie. Bardzo dziękuję za opiekę i leczenie oraz życzę dalszych sukcesów zawodowych.

Doktor Falkowski jest najlepszym specjalistą od kolan jakiego spotkałam, nie lekceważy pacjenta jednym słowem jest godny zaufania. Dzięki temu lekarzowi moje dwa kolana po roku czasu w końcu wracają do sprawności. Oby było więcej takich lekarzy z powołania jak Doktor Falkowski. Polecam z całego serducha !

Polecam Pana Doktora każdemu,kto ma problem z kolanami. Mnie odsyłano przez 2 lata"z kwitkiem". Dopiero jak trafiłam na Dr.Falkowskiego,odzyskałam nadzieję na poprawę sprawności mego kolana. Tak też się stało: po operacji,której podjął się Dr.-chodzę bez najmniejszego problemu! Wielkie dzięki,Panu Dr.,który oprócz wiedzy,umiejętności,posiada serce.

Polecam Pana Doktora każdemu,kto ma problem z kolanami.
Mnie odsyłano przez 2 lata"z kwitkiem".

Wspaniały lekarz ,świetny ortopeda,niezwykle uprzejmy,traktuje pacjenta bardzo poważnie.Drobiazgowo bada ,wyjaśnia przyczyny,leczenie i udziela wyczerpujących wskazówek dotyczących leczenia,rokowań w chorobie.Potrafi pozytywnie ustawić pacjenta. To jest po prostu prawdziwy lekarz,którego polecam każdemu!

Bardzo dobry lekarz, artroskopie robiłem prywatnie i jestem zadowolony mineło już od tamtego czasu 6miesięcy i z kolanem wporządku wszystko jest, oczywiście pamiętać trzeba o rehabilitacji tak jak w moim przypadku, lekarz zrobi swoje ale ćwiczyć trzeba

Wspaniały lekarz oraz człowiek, oddany swojej pracy.słowny oraz prawdziwy fachowiec.operował mego męża Macieja.

Pełen profesjonalizmu i zaangazowania lekarz,a do tego fanastyczny czlowiek.mam 26 lat i gdyby nie dr. Falkowski bym juz nie chodziła.Jako jedyny w Polsce podjał sie mojej operacji do ktorej przygotowywal sie pół roku i dzieki dr.Falkowskiemu chodzę.wyrazy szacunku i najszczersze podziękowania.godny polecenia lekarz z powołania:)

Najlepszy w kraju specjalista od artroskopii kolana

Najlepszy w kraju specjalista od artroskopii kolana

Kto uważa, że dr. Falkowski nie jest super lekarzem jest oszczercą. wielokrotnie byłem na wizytach na ul. Gródeckiej( gdy pominięto mnie w kolejce- jakies zamieszanie i osoby co były po mnie wchodziły przede mną, dokładnie 2- to nie wziął ode mniepieniędzy za wizytę ) w sierpniu mam operacje, wierze żebedzie dobrze. Ba! ja wiem że będzie. pozdraiwam i polecam