lekarz Bogusław Fara

Pulmonolog

1,6
1,4

Arogancki, bezczelny. Skąd się tacy biorą? Wina rządzących, utrzymują nędzne uczelnie, które nie szkolą ale produkują pseudo lekarzy.

Piszę jako przestrogę: Proszę, jeśli spotka kogoś z Was lub Waszych bliskich przypadłość płucna uciekajcie od Pana doktora. Widzę, że notorycznie ignoruje zmiany lite w płucach, unaczynione. Czyli ignoruje zmiany, które należy różnicować w kierunku nowotworowym. Lekarz bezpośrednio zmiejsza szansę chorych na wyzdrowienie i skraca im długość życia - może kiedyś przynajmniej rzecznik odpowiedzialności zawodowej się Panu doktorowi przyjrzy....

Leczenie u tego pana to kompletna pomyłka, nie mam pojęcia jak on skończył studia medyczne, nie potrafił odróżnic nowotworu z przerzutami od zapalenia płuc!! To jest dno, brak mi słów na tego człowieka, przez 2 tygodnie leczył mojego tate na zapalenie płuc i nie zorientował się nawet na podstawie zdjęcie RTG że ma raka z przerzutami!! Mimo że to rzekome zapalenie płuc jakoś nie chciało się leczyć, a CRP było bardzo wysokie za każdym razem, nie zlecił wykonania tomografi klatki piersiowej bo po co (nie daliśmy mu przecież "w łapę" a co on będzie za darmo to robił). Mam nadzieję, że kiedyś odpowie za swoje czyny, za to że nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy, za złe leczenie, całkowity brak kompetencji,nie jeden pacjent przez niego umarł. Mojego tatę faszerował różnymi antybiotykami, ketonalem itp. i "dzięki" niemu tato w ekspresowym tempie i w potwornych bólach umarł. Jak on się w ogóle skończył studia i zdawał egzaminy, ludzie??? Pewnie rodzice słono płacili. Nie polecam nikomu tego pseudo lekarza, nie leczcie się ludzie w Sanoku, jedźcie do Rzeszowa albo Krakowa, tutaj tylko wykańczają ludzi..

Bardzo dobry specjalista dzięki niemu wiem co mi dolega a inni niestety tylko się domyślali mojej choroby a on postawił konkretną diagnozę tak że mogę go polecić każdemu.

Wizyta u niego to fikcja, wchodzisz, pytanie jak się czujesz, recepta bez badania i jakichkolwiek badań dodatkowych.Pisze leki chyba pod firmy farmaceutyczne.

Doktor nie ma zwyczaju badać. Wejście, jak się pani czuje , recepta i do widzenia.

Nie słuchał moich skarg na chorobe, zbadał pobieznie, nie wytłumaczył co mi jest, zapisał złe leki i drogie, chyba pod firme farmaceutyczną, nie polecam

Chodziłam do niego w lesku- mało kontaktowy i źle mnie leczył, pojechałam do Rzeszowa, tam badania dobra diagnoza i bardzo trafne leczenie. Nie polecam- szkoła Wrońskiego z Sanoka -jak mistrz jest dnem to i czeladnik dobry nie bedzie nawet jak mistrza przerośnie.

Szkoła wrońskiego ,ale nieco bardziej uprzejmy , ale jako fachowiec kiepski ., po włąsnych doświadczeniach z sanockimi "orłami" wrońskiego, i samym farą, zdecydowanie nie polecam.