lekarz Bogusław Machowski

Laryngolog

2,7
2,9

Dzisiejsza wizyta przebiegła pomyślne. Lekarz odpowiedział szczegółowo na zadane przeze mnie pytania. Mój przypadek został konkretnie wyjaśniony, a przy tym wizyta nie ciągnęła się. Polecam :)

Polecam :)

Dobry, miły, wyrozumiały. A to już bardzo wiele w tym fachu. Z zaufaniem poddaję się przepisanemu leczeniu. Zauważyłem, że niektórym respondentom nie podoba się antybioterapia. Nie jestem medykiem, ale trudno mi sobie wyobrazić inne podejście, by nie narażając się na utratę słuchu, pozbyć się silnego zapalenia ucha bez antybiotyku...

Beznadziejny lekarz mojemu tatowi nie umiał z twierdzić choroby która według innego lekarza o większym doświadczeniu i specjalizacji miał od dawna

Lekarz który jest laryngologiem nie powinien palić papierosów przy pacjecie Na kaszel dał mi vokaler czyli cukierki do ssania Zerowa kompetencja i brak manier

Lekarz który jest laryngologiem nie powinien palić papierosów przy pacjecie
Na kaszel dał mi vokaler czyli cukierki do ssania
Zerowa kompetencja i brak manier

Miły lekarz, jestem na początku leczenia, więc nie moge stwierdzic czy mnie wyleczy.POLECAM. Mniej przyjemna jest pani pielęgniarka, która mu towarzyszy.Raczej jej unikać - robi złe wrażenie. SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w Gorlicach zaczęłam leczyć u tego pana zatoki i po kilku miesiącach nie wiem co zrobić wrócić czy zrezygnować i szukać innego...bardziej skłaniam się do drugiej opcji. Na początku dobre sugestie ale potem ciągle zmieniał leki zaczął od leków alergicznych(nigdy nie miałam żadnym alergii) a skończył lekiem na błędnik!!!który dopiero wtedy zaczął "głupieć" i te kilka dni jak go brałam byłam totalnie otępiona!!!jedyne co to leki są możliwie niedrogie...po każdej wizycie +/- 50 zł, no ale to i tak po kilku m-cach 200 zł w aptece zostawione:(!!!zastanawiam się-może Zięba?bb

wg tego lekarza antybiotyk jest lekiem na wszystko. Jak jeden antybiotyk nie pomaga to przepisuje drugi, jak ten nie pomógł to trzeci. Poprawy nie ma żadnej a zdrowie na skutek antybiotykoterapii coraz gorsze!!!

jestem bardzo zadowolona z leczenia u doktora Machowskiego moje leczenie trwało jakiś rok i wizyty miałam co 2 tygodnie. Miałam przerosniete migdałki. leczona byłam bez antybiotyku . Doktor wykrył też ze mam krzywą przegrode nosa . naprawde jestem bardzo zadowolona z leczenia u tego doktora

naprawde jestem bardzo zadowolona z leczenia u tego doktora

Nic nie wie, leczy antybiotykami-chyba ma cos za to od firm farmaceutycznych-mnie leczył na zapalenie nosa, a nie widział alergii, skrzywionej przegrody i polipów nosa.