Bogusław Mąka

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
15 opinii

jestem amazonką operowaną w Gliwicach w 2001 roku przez tego lekarza .Żadnych komplikacji bezpośrednio po zabiegu i w następnych latach.Wg opinii personelu medycznego złote ręce. Polecam

Przemiły człowiek i bardzo kompetentny. Dokładnie opisuje chorobę i jakie mogą być rodzaje leczenia i jakie możliwe mogą być powikłania. Szczerze polecam

fachowiec,nie krytykuje nikogo.omawia dokladnie wszystkie dostepne metody leczenia.uratował mi kilka lat życia.dziękuję panu profesorowi za to z całego serca.świetny chirurg i onkolog

Odnoszę wrażenie, że uważa, iż z rakiem trudno wygrać, stosuje standardowe leczenie, mało empatii, nie angażuje się.Jestem zawiedziona podejściem do chorego.

lekarz traktujacy pacjentow jak kroliki doswiadczalne-5 czy 6 operacji na jednym pacjencie to norma, na 5 pacje ntow z rakiem zolodka 5 zgonow. Idealna sytuacja do pracy naukowej-badania na zywym, otwartym organizmie.

Bardzo dobry chirurg , profesjonalista wrażliwy i czuły na chorobę pacjenta,odpowiada na wszystkie zadane pytania. Przejmuje się leczeniem pacjenta i dalszym jego stanem zdrowia. Pomaga przejść przez trudną terapię nowotworową i daje dużą dozę nadziei. Jest wiarygodny i godny polecenia . wdzięczna pacjentka M.A z Sosnowca .

Bardzo dobry fachowiec. Konkretny i rzetelny. Nie ukrywa prawdy.

paproch nieumie nawet pozszywaci pacjenta bo szwy mi sie rozlecialy po wypisie a pozatym wypisal mnie w stanie krytycznym malo co nie zeszlem przez tego krwio pijce lapówkarza

Bardzo dobry chirurg onkolog-polecam.Jest konkretny,a przy tym bardzo dobry lekarz.

zaufałam mu i wierzę, że z tego wyjdę

profesjonalista, doskonały fachowiec, kompetentny - polecam

Sprawiające dobre wrażenie, zapewne o dużej wiedzy i doświadczeniu. Cięzko go złapać a za wizytę prywatna jako onkolog bierze 150 zł! W krytycznym momencie odsyła do innego szpitala a nie do siebie.

profesjonalista -ja mu zaufałam i polecam innym

uważam że jest dobrym fachowcem - chirurgiem onkologiem godnym polecenia

Pełny profesjonalizm i fachowość.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny