dr n. med. Bogusław Mąka

3,7

17.08.2012

jestem amazonką operowaną w Gliwicach w 2001 roku przez tego lekarza .Żadnych komplikacji bezpośrednio po zabiegu i w następnych latach.Wg opinii personelu medycznego złote ręce. Polecam

Polecam

29.05.2012

Przemiły człowiek i bardzo kompetentny. Dokładnie opisuje chorobę i jakie mogą być rodzaje leczenia i jakie możliwe mogą być powikłania. Szczerze polecam

07.05.2012

fachowiec,nie krytykuje nikogo.omawia dokladnie wszystkie dostepne metody leczenia.uratował mi kilka lat życia.dziękuję panu profesorowi za to z całego serca.świetny chirurg i onkolog

02.05.2012

Odnoszę wrażenie, że uważa, iż z rakiem trudno wygrać, stosuje standardowe leczenie, mało empatii, nie angażuje się.Jestem zawiedziona podejściem do chorego.

06.02.2012

lekarz traktujacy pacjentow jak kroliki doswiadczalne-5 czy 6 operacji na jednym pacjencie to norma, na 5 pacje ntow z rakiem zolodka 5 zgonow. Idealna sytuacja do pracy naukowej-badania na zywym, otwartym organizmie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Katowice"?

Andrzej Chmielarz

TOMMED

SULIGA
Meliorantów 3 Częstochowa
Częstochowa
Gabinet RTG Andrzej Zaręba
al. Aleja Kościuszki 9A
Częstochowa
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14

NA WITOSA