lekarz Bogusław Marinković

Bardzo miły i kulturalny człowiek jako lekarz jest kompetentny,rzeczowy, uprzejmy .Poświęca czas pacjętkom do skutku.

Bardzo miły i kulturalny człowiek jako lekarz jest kompetentny,rzeczowy,
uprzejmy .Poświęca czas pacjętkom do skutku.

Chciałabym tylko przekazać słowa tym które odchodzą od zmysłów bo tak pragną maleństwa, słowa na które ja kiedyś czekałam...miałam problem z zajściem w ciąże ponad rok, wcześniej 2x roniłam, a więc doszedł mnie strach przed następnym... trafiłam do dr Marinkowića w sumie nie licząc na zbyt wiele. Zaskoczyło mnie na samym początku, że dr bada piersi i robi USG piersi (czego nigdzie raczej się nie uświadczy) to On powiedział "zrobię wszystko co w mojej mocy aby Pani jeszcze w tym roku była w ciazy" pamiętam jak te słowa dodały mi pewności siebie, wierzcie mi coś niesamowitego, był to styczeń - w maju byłam w ciąży. Wykonał mi w Klinice drożnośc jajowodu i histreoskope. W moim przypadku przyczyną było brak owulacji, jedynie on wziął to po uwagę i okazało się że to był strzał w dziesiątkę i jedyny powód. Dziś mam śliczną dziewcznkę. Tak sobie myślę że pewnie jak bym nie trafiła do tego właśnie lekarza a inni faszerowali by mnie zbędnymi lekami to nie byłabym dziś tak szczęśliwa ponieważ w moim przypadku wiek - 37 lat (tak ja uważałam) stanowił problem i pewnie jak bym jeszcze z rok próbowała to sama dałabym sobie spokój, tyle że trafiłam na TEGO super lekarza. Mam nadzieję że rozwiałam co poniektórym wątpliwości, trzymam mocno kciuki za Te które tak jak ja bardzo pragną dziecka - uda się!

Bardzo cenię pana doktora za jego podejście do pacjenta. Każda wizyta u poprzednich lekarzy była dla mnie wielkim stresem, jednak przez przypadek trafiłam do doktora Marinkovićia i nie manienie go na żadnego innego. Jest bardzo dobrym fachowcem, zna się na tym co robi, jest uprzejmy, szczery, umie podejść do pacjenta w każdej sprawie w tej złej i tej dobrej.

Potwierdzam, co napisały poprzedniczki. Pan doktor przyjął mnie, pomimo kompletu pacjentek. Zbadał, zrobił USG, wytłumaczył przyczynę dolegliwości, wyjaśnił sposób leczenia. Był grzeczny, wyrozumiały i uśmiechnięty. Warto zostać Jego pacjentką.

Bardzo miły i dokładny mlody lekarz, mający serce dla pacjentek. Bardzo żałuje że nie wiedziałam wczesniej o Jego istnieniu moze to oszczędziło by mi cierpienia ktore przysporzyli mi lekarze traktujący pacjentów " na sztuki". Polecam w 100% kazdemu, tylko szkoda że na NFZ sa do Niego tak długie kolejki.

Bardzo dobry lekarz. Miły, uprzejmy i z dużą wiedzą. Gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz. Miły, uprzejmy i z dużą wiedzą. Gorąco polecam

Gorąco polecam lekarza. Bardzo rzetelny, wszystko dokładnie tłumaczy, miły i skuteczny. Wykonuje podczas badania cytologię, USG pochwowe i bada piersi.

bardzo dobry lekarz chyba jeden z najlepszych w Oleśnicy:)

bardzo dobry lekarz chyba jeden z najlepszych w Oleśnicy:)

najlepszy ginekolog w oleśnicy, jest kompetentny i bardzo miły.

najlepszy ginekolog w oleśnicy, jest kompetentny i bardzo miły.

Pan doktor prowadzi moja pierwszą ciążę, to dopiero 14 tydzień i jak narazie nie mogę narzekać :)