mgr Bogusław Mazur

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Jestem bardzo zadowolona z efektów rehabilitacji. Świetni specjaliści i duży profesjonalizm, co dało pożądane rezultaty.

Najlepszy specjalista z jakim miałam styczność. Świetne podejście do pacjenta, duże zrozumienie i przede wszystkim skuteczne leczenie, które pomogło mi wrócić do zdrowia po sportowej kontuzji.

Od pierwszej wizyty wiedziałem, że trafiłem na profesjonalistę i lekarza, któremu zależy na pacjencie. Szczegółowy wywiad, długa rozmowa i cierpliwe odpowiadanie na pytania, to cecha niewielu lekarzy, a pan Bogusław to ma. W dodatku samo leczenie przyniosło niespodziewanie dobre rezultaty, za co jestem bardzo wdzięczny.

Bardzo dobry specjalista. Potrafi zadbać o pacjenta, wytłumaczyć mu wszystko spokojnie i dokładnie. Do tego posiada bardzo duże doświadczenie i wiedzę, którą widać podczas wizyt i w skutkach samego leczenia.

Spotkałam się tu z bardzo ludzkim podejściem do pacjenta. Podczas wizyty poświęcono mi dużo czasu i wszystko szczegółowo wytłumaczono, a samo leczenie pomogło mi dojść do wcześniejszej formy.

Jak dla mnie to najlepszy specjalista. Ma ogromną wiedzę, jest cierpliwy i bardzo empatyczny. Wizyty u niego niezwykle mi pomogły.

Wizyty przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Pan Mazur dokładnie mi wytłumaczył jakie ćwiczenia muszę wykonywać, żeby dojść do zdrowia. Pokazał je tak dokładnie, żebym mogła powtórzyć je w domu. Pełen profesjonalizm i fachowość.

Pan Bogusław bardzo pomógł mojej babci dojść do sprawności po ciężkiej operacji. Wspaniały lekarz z niezwykłym podejściem do pacjenta i ogromną wiedzą.

Jestem niesamowicie wdzięczna Panu Mazurowi. Pomógł mi dojść do pełnej ruchomości ręki po operacji cieśni nadgarstka.

Pan Bogusław postawił moją mamę na nogi, dosłownie i w przenośni! Prowadzona przez niego fizjoterapia pomogła odzyskać mojej mamie pełnie sprawności po operacji kolana. Polecam serdecznie!