lekarz Bogusław Mróz

2,9

Nie polecam!!! 2 razy zakładana kartoteka, za każdym razem pytał się o to samo.Niesamowity bałagan w gabinecie a wręcz odrażający. Brak podejścia, i naciągacz.

Co wizyte nowa kartoteka i za kazdym razem koniecznosc tlumaczenia z czym przyszlam i jaki jest przebieg mojej choroby (a jest juz imponujacy). Nadzerka do wypedzlowania (za gruba kase), "bo beda problemy z zajsciem w ciaze" - niespodzianka, jednak nie bylo problemów...

wspaniały lekarz znany w świecie ginekologicznym , fachowiec koleżanka z rejkaviku na badania przyjechała

Pan doktor jest świetnym fachowcem.Prowadził moją ciążę i jestem z tego bardzo zadowolona,zawsze uśmiechnięty i rzetelny.Poświęcał dużo czasu na usg i konkretnie wszystko tłumaczył.W razie jakichkolwiek problemów zawsze dostępny pod telefonem.

Dawno już u nie byłam i nie zamierzam wracać. Na początku wydawał się miły, poszłam do niego z polecenia koleżanki. Niestety później okazał się okropny. Za każdym razem zakładał mi kartotekę, choć miał 2 komp. na biurku. Wchodząc do gabinetu kazał ściągać buty!!!!Na zimnej posadce nogi mi marzły. Nie polecam!!!

Najgorszy ginekolog u jakiego w życiu byłam ! Nie dość że za wizytę zapłaciłam 180 zł to jeszcze bez żadnych badań krwi itp stwierdził, że mam raka i straszył usunięciem jajnika a później kazał przyjść za 2 tygodnie z badaniami za które zapłaciłam ponad 100 zł a i tak nic nie wykazały. Strasznie arogancki lekarz, zero jakiegokolwiek zrozumienia pacjentki, nie tłumaczy delikatnie poważnych spraw tylko od razu "jedzie z grubej rury"... Po prostu brak słów... Drugi raz u niego nie byłam i z pewnością nie pójdę bo jego diagnozy są błędne a można to przypłacić poważnym załamaniem nerwowym... Nie polecam nikomu...

Zmieniłam ginekologa już jakis czas temu, ale przypadkiem trafiłam na te stronę i chciałabym podzielić się spostrzerzeniami co do doktora Mroza. Żałuje że tak długo byłam jego pacjentką, nastawiony głównie na kasę, źle wypowiada się o innych lekarzach ginekologach z opola, żenujące podejście do pacjentek, wręcz poniżające. Bałagan w kartotekach to standard, NIGDY nie miałam tej samej kartoteki, ZAWSZE zakładał nową tłumacząc że pewnie gdzies się zapodziała, dlatego nie był w stanie śledzić przebiegu leczenia, za każdym razem pytał o to samo. Nie polecam!!

Bardzo dobry i konkretny lekarz. Fantastyczne podejście do pacjentek, miły i żartobliwy. Podczas badań wszystko wyjaśnia i tłumaczy, jest bardzo delikatny. Dba o dobrą atmosferę, dzięki temu wizyty u niego są zupełnie bezstresowe. SERDECZNIE POLECAM:)

Najgorszy lekarz u jakiego w życiu byłąm. w ciągu dwóch miesiecy wysiągnął ode mnie ponad 2 tysiące zł. W czasie wizyty potrafił zostawić we mnie wziernik i dbierać telefony, potem go pakował do woreczka i kazał przyjść na następną wizyte, bo "nie są jednorazowe"!!!

Coś okropnego, leczę się od dłuższego czasu na pewne kobiece schorzenie i idąc do pana Dr miałam ogromną nadzieję, że mi pomoże. Niestety zostałam przywitana strasznie negatywnie, a doktor, który próbował mnie zdiagnozować nie zadał mi praktycznie żadnego konkretnego pytania, które mogłoby go doprowadzić do przyczyny mojej choroby, co śmieszniejsze nawet nie założył mi kartoteki, mimo iż prosił abym znowu się zjawiła i zostawiła u niego jakąś wyssaną z palca, niewiadomo za co kwotę !!! Odradzam !!!