Boguslaw Rydzak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
33 opinie

DZIĘKI PANU DOKTOROWI MOJA CÓRKA DZIŚ CHODZI . DOKTOR RYDZAK URATOWAŁ JEJ BIODRO ZA CO MU DZIEKUJE Z CAŁEGO SERCA...

Pan Doktor popatrzył na mnie i stwierdził ( nie badając, nie zadając pytań), że wg niego nic mi nie jest i dał do zrozumienia, że nic mi nie jest !!!! chyba ma rtg w oczach, tylko ono nie działa, bo okazało się , że mam zwężone przestrzenie mkr, co właśnie powodowało ogromny ból z jakim do niego przyszłam. Była to wizyta prywatna. NIE dla lekarza ignoranta.

godny polecenia.Solidny, przyjmuje prywatnie i na fundusz. Robi usg bioderek. Nie każe chodzić po sto razy, mówi jak jest

Pomimo tego, że doktor nie jest zbyt komunikatywny, to naprawdę świetny specjalista. I o to chodzi. Zna się na rzeczy. Miałam robione przez niego już 2 operacje i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Świetny lekarz. Nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Tłumaczy bardzo dokładnie na czym polega choroba i badania. Naprawdę godny polecenia.

Witam! Pierwsza wizyta u Pana Doktora odbyła się gdy mój synek miał 3 tygodnie. Wiadomo, byliśmy prywatnie, ale Pan Doktor zajął się nami bardzo profesjonalnie i już na pierwszej wizycie uświadomił nam co nas czeka i jak będzie przebiegać leczenie. Nie będę tu się rozpisywać co było powodem wizyty, bo nie o to tutaj chodzi, ale od tamtej chwili mija 5 lat i nie żałuję. Przez te lata byłam kilka razy ze synkiem w szpitalu i Pan Doktor pomimo że nie miał dyżuru przyjeżdżał specjalnie do nas sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Leczenie przebiega pomyślnie, widzę rezultaty i bez żadnych wątpliwości piszę, że Dr Rydzak przywrócił mi i mojemu synkowi chęć życia .

Pan dr.poswieca pacjentowi duzo czasu. Mi pomógł. Polecam!

ogolnie pozytywnie. byłam na pierwszej wizycie prywatnie, potem miałam robiaon a artroskopię przez pana doktora w szpitalu w lubaczowie. Ogolnie jestem zadowolona.

witam .ten czlowiek sprawil ze moja corka dzis chodzi.........

witam mam 32 lata i jestem po wymianie drugiego stawu biodrowego, inni lekarze mówili, że nikt się nie podejmie tych operacji bo miałam bardzo zniszczone stawy. Dr Rydzak zrobił mi obie nogi i jestem zadowolona chodzę bez bólu. To najlepszy człowiek i lekarz ortopeda jakiego spotkałam.Bernadeta

Pan doktor jest bardzo nieuprzejmy , zirytowany gdy się go o coś zapyta to mało powiedziane, a do dziecka niepełnosprawnego podejście jak do człowieka,którego trzeba skreślić z listy bo nie rokuje żadnej nadziei na wyleczenie. Nie wiem czy taki człowiek powinien być lekarzem. Co ko jego kompetencji nie zdarzyłam się przekonać.

Nie ma lania wody badanie, diagnoza potem leczenie. Ja szanuję jego czas a on nie niszczy mojego. Nie interesuje mnie pierdołologia której Dr nie uprawia. Cieszy mnie że wie kiedy i jakie kolory są czarne a kiedy białe.

Pan doktor jest nieuprzejmy, ma bardzo pesymistyczne podejście do sprawy, zamiast podnieść na duchu, niesympatycznie stwierdził że chorobę bardzo widać, i że wiele osób na moim miejscu się tego wstydzi. Już ja miałam lepsze podejście. Dobrze że jestem większą optymistką od pana doktora, bo ktoś inny mógłby się załamać. Poza tym nie poświęca wystarczająco czasu, dodatkowe pytania go irytują, nie odpowiada na nie życzliwie.

Lekarz rewelacyjny co do uprzejmości to owszem ale w sprawach rzeczowych,natomiast jesli ktoś poczytał fora internetowe i chce podważac jego kompetencje ,lub dyskutowac na tematy o których ma blade pojęcie to się nie ma co dziwic że jest nieuprzejmy. Do dzieci uważam że ma "zdrowe " podejście , czyli nie panikuje i nie straszy niepotrzebnie rodziców.Prowadzi moje dzieci od 2 miesiąca życia , w tej chwili mają juz 6 lat i jestem bardzo zadowolona .Osobiście polecam

Ja mogę tylo powiedzieć tyle, że miałem mieć operację na wstawienie endoprotezy stawu biodrowego w lutym i tak była obiecał mi że na trzeci dzień będdę chodził a ja poszedłem do ubikacji w drugim już dniu ale licząc czas zakończenia operacji to była doba.Naczytałem się w interneccie różnych wypowiedzi bzdurnych ż na kulach do trzech miesięcy a ja po wypisie wyszedłem bez kul i bez nich chodzę i prowadzę samochód. Co mogę złego o doktorze powiedzieć -ZMIENIŁ MOJE ŻYCIE- JA JUŻ DZIENNIE ZAŻYWAŁEM PO 4 DABLETKI KETONALU A TERAZ NIC. Janek Ż

Zdecydowanie nie polecam, zwłaszcza jako ortopedę dziecięcego."Rzucił okiem" na synka, bo "takich dzieci zbadać się dokładnie nie da...", niczego nie wytłumaczył, wyraźnie zirytowany moimi pytaniami na które pan doktor nie miał ochoty odpowiedzieć. Nieuprzejmy (delikatnie mówiąc); po takiej wizycie trudno powiedzieć cokolwiek na temat kompetencji tego lekarza.

Doktor Rydzak leczy naszą córkę już prawie 3lata i zawsze znajduje czas na dokładne wyjaśnienie problemu a nawet doradzi przez tel. jeśli problem nie jest poważny

Wspaniały lekarz godny polecenia wspaniały fachowiec pacjet państwowy ważny tak samo jak pacjęt prywatny 100%zadowolenia z obsługi na oddziale na którym dr.Rydzak jest ordynatorem

Dr.Rydzak prowadzi mnie juz ok 10 lat. gdyby nie on to mialabym koło 14 cm krótszej nogi... mam teraz 15 lat i własnie za pare dni ide na ściąganie aparatu. Sam mówił, że zrobi ze mnie 'laske' hehe :) i teraz mam łądne równe proste nogii dziekuje mu bardzo!

Absolutnie nie polecam,dla niego starszy człowiek to śmieć.Arogancki na granicy chamstwa.Operacje z wizyt prywatnych robione bardzo szybko ,natomiast z wizyty z NFZ odległe.Ciągłe przesuwanie operacji,diagnozę zmienił mojej mamie w ciągu roku,obiecywał tylko,że już,już...i nic.Mama straciła przeszło rok i zero leczenia.Jeszcze raz ...unikać jak ognia..jest taki, jak nasza służba zdrowia.....

Rok temu, po halówce, spuchło mi lewe kolano i zrobił się siniak (dodam, że nie było żadnego upadku, kontaktu itp. normalnie po skończonym graniu spuchło). Kiepsko się zginało więc udałem się do specjalisty. Wszedłem 1h po swoim terminie (co świadczy o zbyt dużej ilości pacjentów), Pan doktor powyginał mi kolano na wszystkie strony i powiedział, że lekko podkręcone. Smarować maścią i nie uprawiać miesiąc sportu. Po tym terminie z kolanem było wszystko OK. 12.09.2010, czyli rok po poprzednim urazie, stanąłem na lewej nodze próbując prawą kopnąć piłkę i po sprawie. Diagnoza krzyżowe przednie i poboczne piszczelowe o wydłużonym przebiegu bez cech zerwania oraz starte kłykcie piszczelowe czy coś takiego. Byłem u 2 ortopedów i każdy powiedział, że te kłykcie to stary uraz i tylko się pogłębiał, aż nie wytrzymało całe kolano. Obaj twierdzą, że gdyby Pan doktor wtedy mi zrobił USG i RTG i postawił właściwą diagnozę, to może dziś byłoby wszystko OK, a tak to czeka mnie dość spora przerwa w normalnym poruszaniu. Nie chcę nikogo oskarżać, ale niesmak pozostał i do tego Pana się już nie wybiorę.

Mimo swoich kilku wad, jest znającym się na rzeczy lekarzem. potrafi wytłumaczyć na czym polega schorzenie, ale i stara się dobrze opisać przebieg leczenia/operacji. Wiele Mu zawdzięczam. Po zabiegu nawet gdy nie ma dyżuru a są problemy potrafi zjawić się na oddziale u pacjenta. Lekarz godny polecenia.

3 operacje kolana i zero poprawy...jest nawet gorzej

Świetny specjalista, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Każdemu życzę takiego lekarza.

GODNY POLECENIA, Usuwał mi łękotke jestem bardzo zadowolony

Uratowal mojej 3letniej coreczce palec,choc inni chcieli go odciac

Krótko profesjonalista! Dobry człowiek i specjalista.

Wspaniały lekarz, polecam.Moja córka miała skoliozę kręgosłupa lędźwiowego.Była leczona przez innego lekarza który twierdził że wszystko jest ok.Na szczęście dotarliśmy do Pana Doktora Rydzaka.Diagnoza:konieczna operacja.Zaufaliśmy Panu Doktorowi.Dzisiaj miną miesiąc od operacji.Córka chodzi, normalnie funkcjonuje.Jesteśmy szczęśliwi że spotkaliśmy tak wspaniałego lekarza i człowieka.

bardzo dobry lekarz leczy mojego syna mam do niego pełne zaufanie i jestem mu bardzo wdzięczna za to co dla nas robi

Świetny lekarz, kompetentny, uprzejmy.Zszył mi łąkotkę, chociaż nadawała się do usunięcia. Łukasz

Naprawdę mi pomógł i zoperował fachowo Pozdrawiam z Łańcuta

TAKICH LEKARZY POWINNO BYĆ O WIELE WIĘCEJ,GODNY POLECENIA!!!

każdemu choremu życze takich lekarzy jak dr. Rydzak. Właściwy człowiek na właściwym miejscu, dla którego "lekarz" to powołanie a nie zawód.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny