lekarz Bogusław Wyłuda

Neurolog

Polecam Pana doktora z całego serca. Trafna diagnoza, poprzedzona szczegółowymi badaniami, dobrze dobrane leki, empatia, poświęcony czas - wszystko na plus. Po prostu specjalista z "górnej półki". Rzadko kiedy spotyka się takiego lekarza.

Wspaniały lekarz, widać, że leczenie to jego zamiłowanie i pasja. Poświęca wiele czasu, starannie dobiera leki, żeby nie zaszkodzić, dokładnie bada i diagnozę stawia po zapoznaniu się z badaniami ( NA PŁYTCE, nie tylko rozpoznaniu z dokumentu papierowego)- tłumaczy co i dlaczego. POLECAM!!!

Polecam lekarza z całego serca. Pierwszy raz od wielu lat spotkałam specjalistę tak empatycznego, który wyjaśnia problem, rozmawia z pacjentem, poświęca czas. Zlecił niezbędne badania, których inny lekarz nie zlecił. Czułam się zaopiekowania jak nigdzie indziej. Oby więcej takich lekarzy!

Bardzo polecam pana doktora, bardzo dobrze wyjaśnił mi przebieg choroby, zaproponował dalszy tryb leczenia. Lekarz godny zaufania, same konkrety, bardzo uprzejmy, empatyczny. Jak dla mnie najlepszy neurolog z jakim miałem do czynienia.

Lekarz godny polecenia, nie zlekceważył żadnej sugestii, cierpliwy Poświęcił należytą ilość czasu, dokładnie zbadał odpowiadał na zadawane pytania, w pełni tłumacząc o co chodzi. Konsultował też inną dolegliwość, Ogólnie jestem bardzo zadowolona i wrócę do kontroli oraz chciałabym polecić tego oto lekarza. Bardzo dziękuję

Lekarz godny polecenia, nie zlekceważył żadnej sugestii, cierpliwy
Konsultował też inną dolegliwość,

Bardzo dziękuję

Pierwszy raz spotykam tak genialnego specjalistę. Nie wiem czy to lekarz czy wróżka ale wiedział jakie mam problemy mimo, że mówiłem o innych dolegliwościach. Ogromna wiedza, szczękę zbierałem z podłogi gdy wyszedłem z gabinetu, mógłbym słychać godzinami. Doktor poświęca sporo czasu, stera się wytłumaczyć w czym problem, a nie jest to proste gdyż specjalizacja jest zwyczajnie trudna. Poziom wiedzy i sposób wypowiedzi sprawia, że doktorowi się Ufa. Dla mnie geniusz

Miły sympatyczny ale nie próbuj dyskutowac jesli nie jestes lekarzem. Wg doktora medycyna opiera się na procedurach, i to w sumie prawda, ale nie oznacza to ze kazdy przypadek najlepiej jest potraktować tą samą pracedurą. Widać niecheć do nowych metod i alergiczne reakcje na sugestie. Może z czasem znajdzie czas na nowości.

Miły sympatyczny ale nie próbuj dyskutowac jesli nie jestes lekarzem.

Jestem pod dużym wrażeniem Pan Doktor bardzo miły,kompetentny.Byla to moja pierwsza wizyta, Pan doktor posiada dużą wiedzę godny polecenia.

Pan doktor jest godny polecenia,umie wysłuchać ,dokładnie zbadać ,byłam na pierwszej wizycie i od razu wyczułam że jest to lekarz z powołania polecam każdemu Pana doktora :) Grażyna Z.

Grażyna Z.