dr Bogusława Fita-Bezler

3,4
3,1
3,2

28.03.2015

Również nie polecam tej lekarki , traktuje pacjentów jak bydło , zamiast wyjaśnić przebieg choroby i jej leczenia potrafi gderać jaka ona biedna jak to pacjenci jej nie szanują, a przychodzą do niej ludzie chorzy , wiec oczekują jakiejś informacji , zresztą owa pani prywatnie jest całkiem inna, tylko na Ocickiej przyjmuje na akord i pomiata pacjentami , w moim przypadku stwierdziła że nie potrzebna będzie interwencja Neurochirurga i leczyła mnie tabletkami przeciwbólowymi , ale poszłam prywatnie żeby mi wyjaśnił co mi jest i co można z tym zrobić ,i okazało się że muszę mieć operacje ,ta lekarka nie nadaje się,wiec nie polecam jej jako lekarki ....

25.04.2013

Lekarz okropny, bezczelny nie liczy się z pacjentem, krzyczy po pacjentach . Nie polecam

15.12.2012

Lekarz godny polecenia. Leczę się u pani Doktor od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Rzetelnie podchodzi do problemu.

15.04.2012

może anonim się ujawni a nie opluwa w ukryciu bardzo dobrego lekarza wręcz oddanego pacjentom!niech sobie anonim zobaczy te kolejki pod gabinetem a czy praca po 10-12 godz.codziennie to nie jest zaangażownie sie dla chorych aby im pomóc?

04.11.2011

Rutyniarstwo i brak pełnego zaangażowania w proces leczenia pacjenta, brak kultury osobistej co rodzi kompletny brak zaufania do fachowości i wiedzy merytorycznej tego lekarza. Niestety przykro mi to stwierdzić nie polecam tego lekarza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Racibórz"?

Wojska Polskiego 13 lok. 1

Bankowa 2/1

ulica Wojska Polskiego 15/3
Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
Racibórz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ESKULAP Sp. z o.o.
ulica Kolejowa 19 a
Racibórz
Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego "AMICUS-MED" Sp. z o.o.
ulica Klasztorna 9B
ulica Nowa 5/9
Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
Racibórz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICARE Sp. z o.o.
inna Bytomska 64
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością