dr Bogusława Fita-Bezler

3,3
3,3

kota

04.10.2016

Jestem pacjentką Pani doktor od ponad 6 lat. To dzięki niej, Jej wiedzy i kompetencji zostałam dobrze zdiagnozowana. Skierowała na badania a następnie do dobrego neurochirurga, który zoperował mój kręgosłup. Po operacji pozostaję pod stałą opieką Pani doktor. Podziwiam Ją za cierpliwość do pacjentów, których pod gabinetem jest mnóstwo.

28.03.2015

Również nie polecam tej lekarki , traktuje pacjentów jak bydło , zamiast wyjaśnić przebieg choroby i jej leczenia potrafi gderać jaka ona biedna jak to pacjenci jej nie szanują, a przychodzą do niej ludzie chorzy , wiec oczekują jakiejś informacji , zresztą owa pani prywatnie jest całkiem inna, tylko na Ocickiej przyjmuje na akord i pomiata pacjentami , w moim przypadku stwierdziła że nie potrzebna będzie interwencja Neurochirurga i leczyła mnie tabletkami przeciwbólowymi , ale poszłam prywatnie żeby mi wyjaśnił co mi jest i co można z tym zrobić ,i okazało się że muszę mieć operacje ,ta lekarka nie nadaje się,wiec nie polecam jej jako lekarki ....

25.04.2013

Lekarz okropny, bezczelny nie liczy się z pacjentem, krzyczy po pacjentach . Nie polecam

15.12.2012

Lekarz godny polecenia. Leczę się u pani Doktor od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Rzetelnie podchodzi do problemu.

15.04.2012

może anonim się ujawni a nie opluwa w ukryciu bardzo dobrego lekarza wręcz oddanego pacjentom!niech sobie anonim zobaczy te kolejki pod gabinetem a czy praca po 10-12 godz.codziennie to nie jest zaangażownie sie dla chorych aby im pomóc?

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Racibórz"?

Wojska Polskiego 13 lok. 1

Bankowa 2/1

ulica Wojska Polskiego 11 c
Racibórz
Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego "AMICUS-MED" Sp. z o.o.
ulica Klasztorna 9b
Kuźnia Raciborska
Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
Centrum Medyczne ESKULAP
Kolejowa 19 a
Racibórz
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu
ulica Sienkiewicza 3
ulica Aleja Legionów 26/7
Bytom
ulica Nowa 5/9
Racibórz
Centrum Medyczne "Eko-Prof-Med" Sp. z o.o.
ulica Cynkowa 6
Miasteczko Śląskie
Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
Racibórz
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
Ruda Śląska