dr

Bogusława Fita-Bezler

Neurolog

Gdzie przyjmuję
place 11


Racibórz
50,091523418,2199165

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.7/5
Kompleksowość podejścia
3.4/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.5/5
Ilość poświęconego czasu
3.4/5
Uprzejmość
3.1/5
Godny polecenia
3.2/5
Średnia:
3.45
11 opinii
Opinie pacjentów
1,0/5

Również nie polecam tej lekarki , traktuje pacjentów jak bydło , zamiast wyjaśnić przebieg choroby i jej leczenia potrafi gderać jaka ona biedna jak to pacjenci jej nie szanują, a przychodzą do niej ludzie chorzy , wiec oczekują jakiejś informacji , zresztą owa pani prywatnie jest całkiem inna, tylko na Ocickiej przyjmuje na akord i pomiata pacjentami , w moim przypadku stwierdziła że nie potrzebna będzie interwencja Neurochirurga i leczyła mnie tabletkami przeciwbólowymi , ale poszłam prywatnie żeby mi wyjaśnił co mi jest i co można z tym zrobić ,i okazało się że muszę mieć operacje ,ta lekarka nie nadaje się,wiec nie polecam jej jako lekarki ....

2,2/5

Lekarz okropny, bezczelny nie liczy się z pacjentem, krzyczy po pacjentach . Nie polecam

5,0/5

Lekarz godny polecenia. Leczę się u pani Doktor od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Rzetelnie podchodzi do problemu.

5,0/5

może anonim się ujawni a nie opluwa w ukryciu bardzo dobrego lekarza wręcz oddanego pacjentom!niech sobie anonim zobaczy te kolejki pod gabinetem a czy praca po 10-12 godz.codziennie to nie jest zaangażownie sie dla chorych aby im pomóc?

1,3/5

Rutyniarstwo i brak pełnego zaangażowania w proces leczenia pacjenta, brak kultury osobistej co rodzi kompletny brak zaufania do fachowości i wiedzy merytorycznej tego lekarza. Niestety przykro mi to stwierdzić nie polecam tego lekarza.

1,5/5

Jest nieuprzejma, pacjenta traktuje przedmiotowo. Po 6 godzinach oczekiwania na wizytę, odprawia pacjenta w ekspresowym tempie właściwie z niczym, bez omówienia problemu, diagnozy itp. NIE POLECAM!!!

4,8/5

Polecam Panią doktor chorym z problemami kręgosłupa bardzo dobry specjalista;)

5,0/5

duże zaangażowanie w proces leczenia pacjenta

4,8/5

Bardzo uprzejma dobrze poinformowana o nowościach ,wspaniały lekarz polecam wszystkim chorym pacjentom z problemami kręgosłupa.

4,8/5

Fachowiec wielkiego formatu.Co prawda jest asertywna, ale według mnie nie jest to wada lecz zaleta. Ma jedną wadę, nie przyjmuje w gabinecie prywatnym, natomiast biega biega po przychodniach w ramach NFZ.

1,7/5

Takiego chamstwa i lekceważenia już dawno nie widziałam, pewnie dlatego że ponoć jest dobra. ale to nie powód żeby obrażać pacjentów i robić z nich debili.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat