dr

Racibórz
50,091523418,2199165

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
10 opinii

Lekarz okropny, bezczelny nie liczy się z pacjentem, krzyczy po pacjentach . Nie polecam

Lekarz godny polecenia. Leczę się u pani Doktor od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Rzetelnie podchodzi do problemu.

może anonim się ujawni a nie opluwa w ukryciu bardzo dobrego lekarza wręcz oddanego pacjentom!niech sobie anonim zobaczy te kolejki pod gabinetem a czy praca po 10-12 godz.codziennie to nie jest zaangażownie sie dla chorych aby im pomóc?

Rutyniarstwo i brak pełnego zaangażowania w proces leczenia pacjenta, brak kultury osobistej co rodzi kompletny brak zaufania do fachowości i wiedzy merytorycznej tego lekarza. Niestety przykro mi to stwierdzić nie polecam tego lekarza.

Jest nieuprzejma, pacjenta traktuje przedmiotowo. Po 6 godzinach oczekiwania na wizytę, odprawia pacjenta w ekspresowym tempie właściwie z niczym, bez omówienia problemu, diagnozy itp. NIE POLECAM!!!

Polecam Panią doktor chorym z problemami kręgosłupa bardzo dobry specjalista;)

duże zaangażowanie w proces leczenia pacjenta

Bardzo uprzejma dobrze poinformowana o nowościach ,wspaniały lekarz polecam wszystkim chorym pacjentom z problemami kręgosłupa.

Fachowiec wielkiego formatu.Co prawda jest asertywna, ale według mnie nie jest to wada lecz zaleta. Ma jedną wadę, nie przyjmuje w gabinecie prywatnym, natomiast biega biega po przychodniach w ramach NFZ.

Takiego chamstwa i lekceważenia już dawno nie widziałam, pewnie dlatego że ponoć jest dobra. ale to nie powód żeby obrażać pacjentów i robić z nich debili.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny