dr Bogusława Fita-Bezler

Neurolog

2,9
2,7

Jeden z najgorszych lekarzy z jakimi mialam kontakt. Nie dosc, ze wykazuje kompletny brak sympatii, to jeszcze dostanie sie do niej graniczy z cudem. Mowi ludziom, ze maja przyjsc danego dnia i wejsc bez kolejki, zeby umowic na wizyte zamiast od razu zapisac na dzien. Potem jak juz sie przyjdzie, okazuje sie ze 10 innych osob rowniez stoi tylko zeby sie zapytac, a drugie 10 jest juz zapisane i czeka na swoja kolej. Zeby zapytac sie o to kiedy laskawie przyjmie trzeba czekac 3/4 godziny, a i wtedy jest momentami opryskliwa. Okropny sposob przyjmowania i zapisywania pacjentow. Nikomu nie polecam.

Tragedia, pani doktor bardzo niemiła, opryskliwa, z podejściem wyśmiewającym, unosi się dumą, a przed wizytą człowiek po prostu się stresuje. Nie polecam. Jest wielu lepszych neurologów.

Zdecydowanie NIE polecam. Pani dr niemiła i opryskliwa, robi zamieszanie z przyjmowaniem i rejestracją pacjentów. Mówi jedno, a po godzinie zupełnie co innego. Zero szacunku dla pacjenta. Może i dobrze leczy, ale trzeba do niej trafić gdy ma dobry humor. Umawia się z pacjentem na jedno, a później wmawia że miało być zupełnie inaczej i to jest wina pacjenta. Osoba lecząca się u niej przed wizytą jest bardzo zestresowana, bo nie wiadomo z jakiego powodu tym razem zostanie zrugana, doprowadzając ludzi do płaczu.

Zero empatii, podejście do pacjenta- fatalne. Co rok to gorzej. Zdecydowanie nie polecam. Jest wielu lepszych neurologów

W dniu dzisiejszym Pani doktor nie przyjęła mnie do gabinetu w sytuacji nagłej z pilnym skierowaniem od lekarza rodzinnego. Przez telefon pielęgniarki powiedziały, iż z nagłym wypadkiem mogę podjechać i zostanę przyjęta. W przychodni nie było nikogo, jednak Pani doktor nie raczyła udzielić opieki lekarskiej pomimo wcześniejszych zapewnień pielęgniarek. Przy ciągłych zawrotach głowy i ucisku kręgosłupa na prawa rękę lekarz zbagatelizował sprawę. Z całego serca nie polecam Pani doktor, a pod jej opiekę lekarską nie dałabym nawet psa.

Najlepszy lekarz z jakim miałam okazję się spotkać. Holistyczne podejście do pacjentów. Zainteresowała się również moim życiem. Nie tylko przepisała tabletki ale również zleciła ćwiczenia, spacery. Odpowiada na pytania i wszystko wyjaśnia. Jeśli ktoś potrzebuje to stara się również doradzić w życiowych problemach bo wie że często przekładają się one na zdrowie. I to wszystko na NFZ! Znam ludzi którzy chodzą do niej od lat i są bardzo zadowoleni. Od kilku lat już nie potrzebuję leczyć się u neurologa a ona cały czas o mnie pamięta i pyta się przez innych o moje zdrowie i życie prywatne. To lekarz który zazwyczaj przyjmuje do ostatniego pacjenta a ma ich zawsze mnóstwo. Jeśli sprawa jest poważna przyjmuje czasem bez kolejki. Czekać trzeba bardzo długo ale warto. Czasem ludzie mówią że mniej miła. Dla mnie zawsze miła. Myślę że gdy bez przerwy przyjmuje przez 10 godzin to mogą troszkę nerwy jej czasem puścić jeśli pacjent np. nie stosuje się do jej zaleceń. Nigdy nie czułam na wizycie żeby mnie poganiała, poświęciła mi zawsze tyle czasu ile trzeba. Przyjmuje na ul. Ocickiej na nfz i na ul.kolejowej prywatnie (jeśli ktoś chce krócej czekać to najlepiej prywatnie).
Polecam Panią doktor serdecznie to prawdziwy lekarz z powołania.

Jestem pacjentką Pani doktor od ponad 6 lat. To dzięki niej, Jej wiedzy i kompetencji zostałam dobrze zdiagnozowana. Skierowała na badania a następnie do dobrego neurochirurga, który zoperował mój kręgosłup. Po operacji pozostaję pod stałą opieką Pani doktor. Podziwiam Ją za cierpliwość do pacjentów, których pod gabinetem jest mnóstwo.

Również nie polecam tej lekarki , traktuje pacjentów jak bydło , zamiast wyjaśnić przebieg choroby i jej leczenia potrafi gderać jaka ona biedna jak to pacjenci jej nie szanują, a przychodzą do niej ludzie chorzy , wiec oczekują jakiejś informacji , zresztą owa pani prywatnie jest całkiem inna, tylko na Ocickiej przyjmuje na akord i pomiata pacjentami , w moim przypadku stwierdziła że nie potrzebna będzie interwencja Neurochirurga i leczyła mnie tabletkami przeciwbólowymi , ale poszłam prywatnie żeby mi wyjaśnił co mi jest i co można z tym zrobić ,i okazało się że muszę mieć operacje ,ta lekarka nie nadaje się,wiec nie polecam jej jako lekarki ....

Lekarz okropny, bezczelny nie liczy się z pacjentem, krzyczy po pacjentach . Nie polecam

Lekarz godny polecenia. Leczę się u pani Doktor od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Rzetelnie podchodzi do problemu.