lekarz Bogusława Lidzińska

Internista, Lekarz rodzinny

1,5
1,5

Makabra, ten człowiek nie nadaje się do lekarz, gdy stwierdzono u mnie Dnę moczanową odesłała mnie do internetu po wiadomości.

Nie nadaje się na lekarza, chyba że do dręczenia najgorszych zwyroli to można by ją dać, ale nie dla społeczeństwa. Nie zna się kompletnie czy ktoś jest chory, a jak ktoś przyjdzie ledwo o własnych siłach to się wyżyje na człowieku. Byłem osłabiony , kręciło mi się w głowie, bałem się przejść przez ulicę bo nie byłem pewny czy coś jedzie, a ten znachor zarzucił mi wprost że symuluje, ja bym ją od razu pogonił ze służby zdrowia.