lekarz Bogusława Piwódzka

To moja pierwsza wizyta u dentysty w Polsce po wielu latach mieszkania i leczenia się za granicą. Powiem tylko jedno, dentyści na zachodzie mogli by się uczyć u Pani Doktor.

Najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłam. Pani Doktor jest delikatna, dokładna, wszystko robi super starannie, jest przesympatyczna, zawsze doradzi.

Super Pani Doktor, leczyła ząbki mojej 3 letniej córki z powodzeniem mogę polecić. wspaniałe podejście do dzieci.

Leczę się od wielu lat u pani doktor Bogusławy Piwódzkiej. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam.

stomatolog , który zmienił mój stosunek do wizyt u " dentysty". Znieczulenie działaaaaa wiesz co planują co zostanie zrobione materiały, o których nigdy nie słyszałem w innych gabinetach, cierpliwa:-)Czego można więcej oczekiwać!