lek. med. Bohdan Magusiak

2,9
2,9

Co do kompetencji, to żadnych uwag. Jednak stosunek do pacjenta wyjątkowo oszczędny. Zainteresowanie jego problemami, żadne. Sprawia wrażenie zmęczonego pracą i ciągłym użeraniem się z ludźmi. Ale trudno się dziwić. Wciąż ktoś zamęcza go swoimi sprawami. Wszyscy żądają pomocy. A czy przyszło komuś do głowy, żeby spytać jego o zdrowie, o to czy w domu wszystko dobrze, czy z żoną się układa? Dobra rada dla kolejnych pacjentów - nie wyjeżdżajcie od razu ze swoimi problemami. Zainteresujcie się najpierw, czy u doktora wszystko gra. Empatia za empatię.

Oceniam pozytywnie. Facet jest konkretny, sprawia wrażenie kompetentnego. Jak zadawałem pytania to udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Podpowiedział też parę rzeczy , jak praktycznie radzić sobie z moim problemem. Dla mnie jest ok.

Dla mnie jest ok.

Lekarz z odczuwają niechęcią odpowiada na zadane pytania dotyczące leków, na pytanie o refundacji leków zapisanych przez lekarza-odpowiedział B. arogancki.

Rzeczowy, konkretny, kompetentny; wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Polecam bez zastrzeżeń.

Pan Doktor to specjalista pierwszej klasy - usuwał mi różnej wielkości podejrzane znamiona. Zabieg bezbolesny a szycie to majstersztyk. Zdecydowanie jest chirurgiem godnym polecenia!

Tragedia a nie lekarz ten człowiek nigdy nie powinien nazywać się lekarzem ponieważ swoim zachowaniem psuje opinie innym wspaniałym lekarzom.Wizyta trwa 3 minuty pod czas której ten człowiek nie słucha co się do niego mówi cały czas przerywa i zbywa pacjenta i w ogóle nie interesując się tym z czym przyszedł do niego a także co ma do powiedzenia a jak już odpowie na pytanie to w bardzo arogancki i lekceważący sposób.Omijajcie szerokim łukiem gabinet tego człowieka który jest zadufanym w sobie egoistą nie mającym chęci ani potrzeby pomagania innym ludziom.Ponieważ wizyta u niego to starta czasu i pieniędzy,nie pomoże wam w waszym problemie ale za to na pewno was obrazi !!!!!!!!!!!

niestety po złamaniu nosa, lekarz nawet nie pofatygował się zza biurka aby go obejrzeć. dodam,że nos dla kobiety po wypadku należy do miejsc wyjątkowo drażliwych,wzruszenie ramionami z slowami w CM LUXMED cyt..."no co ja pani na to poradzę, nos się zrośnie ...i już...ja tu nie mam co oglądać"... Niestety to podejscie nie pozwala mi wystawić dobrej opinii.Troska o pacjenta-zadna a lekarz daje rzeczywiście poczucie dystansu.troska o pacjenta-zadna.pozdr.

Zdecydowanie polecam. Doktor jest bardzo profesojnalny, ma trochę "specyficzne" podejście do pacjenta ale nie wpływa to na proces leczenia i zbieg. Fachowa kontrola, wszystkie moje pytania i wątpliwości zostały wyjaśnione przed zabiegiem.

wyjątkowo nieuprzejmy, czułem się gorzej niż w państwowej przychodni

wyjątkowo nieuprzejmy, czułem się gorzej niż w państwowej przychodni

Kompetentny fachowiec nie lizus. No i cenzura. Co mam pisać? Co robi urolog? Niesie pomoc. Nie podoba się to nie. Ja lekarza polecam.