Bohdan Pawełkowicz

Legnica
51,209738516,16681680 76 862 04 88

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
4 opinie

Wizyta trwa 2-3 min z czego połowa czasu to wydruk recepty na drukarce. Z problemami gardła wysyła mnie ponownie do laryngologa pomimo tego, że właśnie okazałem wyniki badań wykonane prywatnie, oczywiście za pieniądze, w renomowanej placówce we Wrocławiu, gdzie na końcu są jak wół wypisane zalecenia. Nota bene w tytule specjalista laryngolog... Jeżeli chcecie rzeczywistej porady i pomocy - omijajcie jak najdalej!!!

Niestety, poza uprzejmością nic dobrego o Panu Pawełkowiczu napisać niemogę. Przez 5 miesięcy leczył mnie na kolejne infekcje z zapaleniem płuc włącznie konsekwentnie odmawiając skierowania na badania. Dopiero inny lekarz (kardiolog....) wysłał mnie na posiew i stwierdzono u mnie zakażenie chlamydią. Brak słów.

Szczerze polecam... Mało jest już takich lekarzy. Pomógł mojemu synkowi i dzieciom moich znajomych. Bezproblemowy, bardzo uprzejmy i serdeczny człowiek. Nie jest nastawiony na kase tylko na pomoc ludzką....

Pan Bohdan jest lekarzem z powołania. Cierpliwy i skuteczny. Polecam Gorąco !! !! !!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny