dr n. med. Bohdan Pawlickidr n. med. Bohdan Pawlicki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Bohdan Pawlicki

Urolog, Chirurg ogólny

Zapraszam do naszego gabinetu urologicznego prowadzonego według standardów Polskiego
Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Współpracuję z ...

Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Współpracuję z czołowymi ośrodkami specjalistycznymi w Krakowie i na terenie kraju.
Jestem także biegłym z zakresu urologii w Sądzie Okręgowym w Krakowie.

Stała profilaktyka i systematyczne kontrole są istotnym elementem leczenia kamicy
nerkowej, stanów zapalnych układu moczowego oraz wczesnego wykrycie nowotworów złośliwych i
łagodnych układu moczowo płciowego umożliwiającego ich skuteczne leczenie.
Istotną rolę odgrywają tu systematyczne badania USG, PSA i badanie ogólne moczu.

Oferuję kompleksową diagnostykę i leczenie chorób układu moczowo-płciowego oraz
profesjonalne konsultacje urologiczne ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki
ultrasonograficznej układu moczowego, USG nerek, pęcherza moczowego, prostaty.
Diagnostyka przeprowadzana jest aparatem o wysokiej rozdzielczości firmy Hitachi.

Oferujemy konkurencyjne ceny usług.

Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

Świetne podejście i ogromne kompetencje. Poświęcił mi tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Jak dla mnie bardzo dobry lekarz. Polecam

Jest takie powiedzenie że "nie szata zdobi człowieka". Może i gabinet bez marmurów, przepychu czy szampana w toalecie, skromny lekarz ale wspaniały człowiek o wielkim sercu i profesjonalista. Miałem problem z nerkami o którym już zapomniałem, ale nie było łatwo. Karetka , SOR a potem człowiek pozostawiony na łaskę losu. Mając troje dzieci, kredyt i bezrobotną żonę człowiek musi podejmować inaczej decyzje. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Mam nadzieję że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć. Pozdrawiam P.W.

Jestem kolejną zadowoloną pacjentką Pana Doktora, krótka i treściwa wizyta, zostawiam 5, szczerze polecam

Mam 35 lat.Przed wigilią dostałem krwiomoczu,23 grudnia szybko zapisałem się na wizytę w sobotę. Wywiad, badanie prostaty i usg. Znalazł guzka w pęcherzu. Reszta zdrowa. Bardzo szybko postawił diagnozę jak się okazało trafną. Jestem po operacji i jest wszystko OK. Cena 200zł w co weszło wywiad i badanie 100zł. USG 100zł.

Powiem tak, byłem u doktora dwa razy, miałem wątpliwości co do swego stanu zdrowia. Wcześniej byłem chyba u 5 różnych urologów i badali pobieżnie, tu odmiana - pełne badania jąder, przepukliny, prostaty itd. zlecił odpowiednie leki potem kontrola i luz. Nie wyciąga kasy bo sam na własne życzenie chciałem USG (lekarz nie uważał tego za potrzebę, ale ja się upierałem) i ostrzegł, że to dodatkowo płatne itd. a kontrolę standardowo zlecił raz na rok i powiedział, że nie musi być u niego ważne by raz na rok chodzić, a mógłby naciskać, że do niego trzeba przyjść.

polecam, mąż czuje się lepiej i ma zaufanie do lekarza - a to jest najważniejsze

Wszystko ok. Lekarz kompetentny, szybko diagnozowal problem i wypisał odpowiednie leki wszystko to pozwoliło na szybkie wyleczenie

Zdecydowanie polecam, od kilku lat jestem pod stalą opieka. Za każdym razem jestem zadowolona z konsultacji. Wysoka kultura osobista oraz kompleksowe badanie. Doktor Pawlicki jest lekarzem z powołania.

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.