dr hab. n. med. Bolesław Otulakowski

Chirurg ogólny, Urolog, Androlog

Mąż leczył się u profesora aż 3 lata, dojeżdżaliśmy 200 km, ale było warto. Naturalnie zaszłam w ciążę, właśnie kończy się trzeci miesiąc. POLECAM

Jestem zadowolony z wizyt u Profesora.Dokładne badanie i objaśnienie powstałych schorzeń oraz zalecenia i leczenie.

i leczenie.

ten lekarz uratował mojemu mezowi zycie, moj maz zle sie czuł, był u lekarzy, jako jedyny on dr Otulakowski kazał zrobic badanie na trójglicrydy które wyszły 600 a normal do 130, goroził mu zawał albo zator, DZIEKUJEMY PANIE DR

Polecam tego lekarza, jako androloga. W pół roku zdiagnozował i wyleczył męża, który teraz ma dobre wyniki, chociaż wcześniej leczyliśmy się u innych, bez większych efektów, byliśmy kierowani na in vitro. Teraz mamy szansę na naturalną ciążę. Dziękuję Panu.

Leczyłem się u Pana Doktora przez 2 lata. Miałem nawracające bóle układu moczowo-płciowego oraz lewego jądra. Nie miałem podstaw, że diagnoza jest zła... Na leki i wizyty wydałem z 1000 zł. Do czasu... Aż, dla własnej ciekawości, nie zmieniłem urologa. Okazało się, że mam przepuklinę lewostronną (potwierdzoną później przez dwóch chirurgów). Urologicznie wszystko było ok. To ona powodowała te bóle. Mimo niewątpliwej wiedzy Pana Profesora, Pan Otulakowski nie potrafił spojrzeć na moją chorobę globalnie, tylko pod kątem swojej "działki". Straciłem pieniądze i 2 lata nieleczonej przepukliny. Bardzo się zawiodłem. Nie polecam. Jest taki czas, że już należy odejść na emeryturę...

polecam godny zaufania, porownalismy z innymi lekarzami po przez wizyte u nich i dr. Otulakowski spelnil nasze oczekiwania pod kazdym wzgledem