Bolesław Pilecki

Onkolog

Leczyłem się u tego dr. lata wstecz , nie polecam. Działa na emocjach pacjentów, wymyśla różne choroby, twierdzi, że nowotwór, którego masz jest najgorszy, wielki materialista.

Wspaniały lekarz, dzięki niemu dzisiaj żyję. Odpowiada na wszystkie pytania w sposób wyczerpujący. Najlepszy doktor jakiego znam.

jestem pod ogromnym wrażeniem mego leczenia dr.B.Pilecki jest godny polecenia jest bardzo odpowiedzialny ,uprzejmy i wie co robi uratował mi życie i nadal żyję serdecznie dziękuję

jestem pod ogromnym wrażeniem mego leczenia dr.B.Pilecki jest godny polecenia

niby fachowiec w dziedzinie onkologii, dla mnie totalny amator, na podstawie wyniku badania histopatologicznego stwierdził, że nowotwór ma bardzo wysoki stopien zlosliwosci, ze takiego agresywnego to on nie widzial jeszcze- mimo, ze w wyniku nie okreslono stopnia zlosliwosci. Okreslil, ze to miesak, ale go nie wytnie bo nie ma terminow, ale jeszcze da skierowanie na rtg pluc bo gdyby tam byl jakis przerzut to wycinanie czegokolwiek nie ma sensu. Porazka totalna, uciekajcie jak najdalej od tego lekarza