dr n. med.Borys Welz

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.7512345
25 opinii

• 5

Lekarz znający się na rzeczy. Nic dodać nic ująć. warto wybrać się na wizyte jeśli zależy komuś na leczeniu. Jedyny lekarz w Gorlicach, który nie zbył mnie tym, że sama szukam w sobie choroby. Zlecił odpowiednie badania i postawił diagnozę.

• 5

KONKRETNY, UPRZEJMY, ZNA SIE NA RZECZY. POŚWIECIŁ MI DUZO CZASU , WSZYSTKO JASNO WYTŁUMACZYŁ JESZCZE PRZED PRZYJĘCIEM NA ODDZIAŁ. W TRAKCIE POBYTU W SZPITALU INTERESOWAŁ SIE MOIM STANEM ZDROWIA. BARDZO POLECAM

• 5

Świetny lekarz. Byłam u niego wprzychodni w Nowym Saczu poświęcił mi dużo czasu tłumaczył co mi dolega . umówił na zabieg apotem wykonał go w szpitalu w Gorlicach. Szpital świetny czułam się jak w domu Polecam doktor opiekował się i tłumaczył . Polecam wszyskim normalnym koleżankom .

• 1

Przestrzegam przed tym człowiekiem; wczoraj byłam zszokowana jego zachowaniem i chamstwem. Byłam w prywatnej przychodni w Nowym Sączu, gdzie "pan orydynator" dezawuował wcześniejsze badania jakie zrobiłam w szpitalu, szydził z lekarzy, którzy diagnozowali mnie wczesniej, traktował mnie jak zacofaną kobietę i nie chciał udzielić rzeczowych informacji. Moje pytania o szczegóły diagnozy zbywał i twierdził, że trzeba wykonać operację w Gorlicach. Ale na termin MUSZĘ JESZCZE RAZ SIĘ

• 1

cham cham i jeszcze raz cham!!!! jak byłam w szpitalu to nie dość że przy porodzie nie było go wcale nawet do szycia się nie pokazał to jak leżałam na oddziale tydzień po porodzie bo syn miał zakażenie krwi to powiedział mi że urządziłam sobie pobyt na ich koszt bo dziennie kosztuje szpital 230zł.tak jak bym to ja sama sobie wymyśliła że dziecko mam chore i musze leżeć w szpitalu... nie polecam!!!!

• 1

Warto zapytac gdzie pan lekarz konczyl studia medyczne, I kto pozwolil mu ukonczyc specjalizacje z ginekologi i poloznictwa? Pan doktor najwyrazniej nie wie o podstawowych zasadach leczenia kobiet I ryzyka jak rowniez obiawow raka piersi. Ktos powinien poinformowac pana Welza ze ryzyko raka piersi wzrasta u kobiet wraz z wiekiem. Byc moze pan doktor wiedzialby wtedy ze kobieta w wieku 57 lat, po okresie menopauzy zglaszajaca sie po porade (prywatna wizyta!) w zwiazku z wyczuwalna zmiana w piersi wymaga natychmiastowej mamografi diagnostycznej. Najwyrazniej pan doktor Welz przespal wyklad w szkole medycznej kiedy uczono o zastosowaniu USG I mamografi w diagnostyce chorob piersi, poniwaz samo USG w przypadku widocznych zmian skory sugerujacych nowotwor nie jest wystarczajaca metoda diagnostyczna (po ktorym to USG Dr. Welz twierdzil ze wszystko jest w porzadku I nie ma sie czym martwic, bo widoczne zmiany w piersi sa spowodowane wada kregoslupa!!!) i pacjetka od 40 roku zycia powwina miec mamografie robiona co roku (przynajmniej takie jest zalecenie w innych krajach Europy I USA). Panie doktorze Welz, USG jest podstawowym badaniem u kobiet mlodszych gdzie istnieje pytanie czy zmiana jest cysta czy twardym nowotworem. W przypadku mojej mamy guz byl wyczuwalnie twardy! Nie chce myslec co byloby gdyby moja mama posluchala porady Dr. Welza I zamiast zgoszenia sie na mamografie (ktorej sama zdecydowala sie podjac, majac na uwadze zmiany w piersi),wykonala tylko przeswietlenie kregoslupa jak Dr. Welz sugerowal. Mamografia zdecydowanie jeszcze w Polsce wykazala zmiany nowotworowe, BIRADS 4. Jestem wdzieczna ze moja mam zignorowala doktora Welza w 2008 roku, przyjechala do Stanow gdzie student medycyny I pielegniarka byli w stanie okreslic widoczne zmiany w piersi sugerujace nowotwor,najwyrazniej lekarz specjalista z Polski nie posiada jeszcze takich mozliwosci. Mammogram nie byl sprawa do dyskusji, ale podstawowym narzedziem diagnostycznym. Moja mama otrzymala diagnoze infiltrating ductal carcinoma lewej piersi, 2x3x2 cm in 2008 w USA. Przeszla operacje lumpectomy (wyciecie guza piersi), otrzymala radiation therapy I jest na lekach zapobiegajacych powroceniu nowotwora. Przezyla, I zglasza sie na mammografie co 6 miesiecy aby sledzic jakiekolwiek dodatkowe zmiany. Nikt nie kwestionuje potrzeby mamografi, I lekarze podchodza powaznie do pacjetow w wieku zwiekszonego ryzyka raka. Podstawa wizyty u ginekologa jest rowniez badanie persi u kobiety od wieku 21 lat i starszych, co najwyrazniej w Polsce jest tylko marzeniem. Przerazajacy jest stan medycyny w Polsce I podejscia lekarzy do podstawowych problemow zdrowotnych. Przeraza rowniez brak jakiejkolwiek odpowiedzialnosci zawodowej i etycznej. Pan doktor z takim zachowaniem I podejsciem do pacjeta stracilby prawo do wykonywania zawodu, nie mowiac o finansowych konsekwencjach w kazdym innym cywilizowanym kraju. Najwyrazniej Polska medycyna nie kwalifikuje sie do tej kategorii. Czy polecilabym Dr. Welza innym pacjetkom? Nie tylko poradzilabym unikac jego “opieki” ale sugerowalabym aby sprawdzic jego medyczne kwalifikacje.

• 5

delikatny i uprzejmy;) troche przypomina ochroniarza:D

• 5

bardzo dobry fachowiec-bardzo konkretny i skuteczny.

• 5

Gorąco polecam:) Prowadził moja ciążę pozniej udałam się do lekarza na USG piersi,badanie dokladnie zrobione,wszystko wytlumaczone,odpowidal na moje pytania z cierpliwościa...szczerze pary razy tlumaczyl mi jedno i to samo. Naprawde polecam tego lekarza jest najlepszy :) I w najbliższych dniach ponownie się do niego wybieram :) DROGIE PANIE NAPRAWDE LEKARZ GODNY POLECENIA... A TO ZE NIE LUBI ZARTOWAC CZY LUBI ZWRÓCIC UWAGE...- TO ZADNA WADA.. LEKARZ JEST PO TO ABY LECZYC I POMAGAC NAM A NIE ZARTOWAC...:) JA GORACO POLECAM

• 5

Polecam dr Welza kobietom, które chcą być potraktowane poważnie, rzeczowo, bez "owijania w bawełnę".Wszystko dokładnie wyjaśnia, daje się odczuć zaangażowanie i chęć pomocy. Nigdy nie zdarzyło się, by pan dr był chamski. Zawsze kulturalny i taktowny. Fakt, że żartować zdarza się mu rzadko, ale przecież nie o to chodzi w leczeniu! Wiele mu zawdzięczam, dzięki niemu ominęły mnie wizyty w klinice w Krakowie. Dobrze, że mamy w Gorlicach takiego specjalistę.

• 1

Zdecydowanie nie polecam! Chyba że klientka lubi poniżające traktowanie przez swojego lekarza! o mało się nie skończyłam, koleżankę leczył rok i po roku było GORZEJ!!!!

• 1

Nie polecam żadnej kobiecie a szczególnie w ciąży wizyty u tego lekarza.Mam bardzo przykre wspomnienia z pobytu na oddziale gin-poł w Gorlicach gdzie on jest ordynatorem.To zwykły cham który nie liczy się ze zdaniem i uczuciami kobiety!!!!!!

• 1

Ten pan to przykład niesamowitego chamstwa i prostactwa. Zachowuje się jak król, opieprza pacjentki za byle co, np za dzwoniący podczas obchodu telefon. Fakt bycia córką jednego z gorlickich lekarzy był dla niego miłą sposobnością do wyżywania się słowne i na niej i na rodzicu. Badanie przy wypisie to "wsadzenie palców" i przyciśnięci brzucha na sekundę. No - może faktycznie to wystarcza... Czy to można nazwać profesjonalizmem? Najgorsze, że niektórzy lekarze, chcąc mu się podlizać, zachowują się podobnie :/

• 4

Jestem zadowolona.Fachowiec ,świetny operator.

• 5

Bardzo dobry lekarz, dobrze że przyjmuje ktoś taki jak Pan Welz w Gorlicach bo po prostu jeżeli chodzi o dobrego ginekologa to w Gorlicach nie było do kogo pójść.Bardzo kompetentny, nie straszy, nie wymyśla.Tłumaczy rzeczowo i zgodnie ze stanem faktycznym. I NIEPRAWDA że wyniosły w stosunku do pacjentek wręcz przeciwnie!Bardzo uprzejmy.Polecam.

• 1

kompetencje lekarskie p. dr bardzo trudno ocenić pozytywnie, bo kompetencje to nie tylko jeden aspekt - medyczny, ale również aspekt psychologiczny. Nieumiejętność nawiązania pozytywnych relacji z pacjentką, a jeszcze niższe zdolności przekazywania diagnozy medycznej (wstępnej) jest żenująca!!!!!!!!. P. dr robi niewybaczalne błędy. Sposób przekazywania informacji o niepomyślnej diagnozie i rokowaniu, przez osobę z tytułem naukowym (doktor!!!!!!), wywołuje przeżycia traumatyczne u pacjentek. Gdy słyszę takie informacje od moich pacjentek to aż trudno uwierzyć mi że ta osoba kiedyś składała przysięgę Hipokratesa. Panie doktorze czy nie ma pan świadomości , że połowa sukcesu medycznego to stan psychiczny chorego???????????. Początkowo trudno było mi wierzyć to co moje pacjentki mówiły, sądziłam że to tylko ich interpretacja w obliczu choroby. Ale po przesłuchaniu kilku nagrań rozmów p. dr z nimi, nie mam już żadnych wątpliwości. Myślę, że jak owe pacjentki nabiorą więcej siły psychicznej i fizycznej, to nie pozwolą aby owy p.dr kiedykolwiek potraktował inną pacjentkę w podobny sposób!!!!!!!!!!!!!!!! Psycholog

• 3

Jako lekarz ok, jako człowiek ciężki do współpracy - nie lubi sprzeciwu i nie wolno mu podskoczyć. Ceny warszawskie

• 2

Pan Doktor z pewnością ma wiedzę i kompetencje, ale ma zdecydowanie negatywne podejście do pacjentek.Troche lepiej jest w prywatnym gabinecie, ale i tak daleko odbiega to od normy. Traktuje pacjentki z wyzszością, co widac dobrze w szpitalu ( nie można wyrazić swojego zdania, trzeba być cichym i pokornym, bo w przeciwnym razie mozna narazić się na ostra reprymandę)

• 5

Jest świetnym lekarzem ,polecam go każdej kobiecie!dziekuje mu za szczerość i zdrowie mojego synka który ma już 2 mies. Polecam dr.ordynatora:)

• 5

Lekarz kompetentny, godny zaufania i polecenia

• 5

godny polecenia,ma specyficzny humor co u niektórych może przerażać ale jest ok

• 5

jestem bardzo zadowolona,pomógł mi kilka razy,tłumaczy w prosty sposób,pewny swoich decyzji czym wzbudza zaufanie, z poczuciem humoru ;-)

• 5

W końcu trafiłam na lekarza, od którego to nie ja musze wszystko wyciągać i przychodzić na wizytę przygotowana. Prowadził moją pierwszą ciążę - 100% zadowolenia :)

• 4

Lekarz w niczym mi nie podpadł, ale nie do końca mogę się przed nim otworzyć, czuję skrępowanie.

• 5

Od wielu lat jestem bardzo zadowolona!

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat