dr n. med. Borys Welz

Pan doktor pracuje w poradni ginekologicznej za kare, zlosliwy, nie mily, nie przeprowadzil zadnego wywiadu wstepnego przed badaniem, ignorowal moje pytania, kpiaca odpowiadal gdy juz musial, nic nie wyjasnial skupial sie jedynie na swoim komputerze i drukowaniu skierowan itp, zero zyczliwego milego podejscia do mlodej kobiety, a wiadomo wizyta u ginekologa jest zazwyczaj krepujaca wiec i lekarz powinien miec profesjonalne podejscie by rozwiac wszelkie watpliwosci, odpowiedziec na pytania i dawac poczucie zaufania, bezpieczenstwa. NIE BEZ powodu szpital w Krośnie sie go pozbyl.. Bardzo negatywne opinie mial w Krosnie i widac w Gorlicach podobnie- jeszcze na koniec wizyty gdy zapytalam w jakich godzinach przyjmuje w szpitalu zasugerowal ze prywatnie przyjmuje na jagielly i w grybowie a nfz nie placi mu za nadgodziny w szpitalu. Takze woli zeby mu dac w lape i moze wtedy bedzie mily. Nie polecam. Ja napewno juz wiecej do niego pojde.

Bardzo dobry specjalista. Diagnoza poparta badaniami. Decyzja o operacji. Dzis czuje sie swietnie. Fachowo i rzeczowo. Polecam wszystkim pacjentkom ktore potrzebuja specjalistycznej opieki

Pełny profesjonalizm. Trafna diagnoza. Skuteczna operacja bez powikłań , szybki powrót do zdrowia. Dobre samopoczucie. Troskliwa opieka dbałość o pacjenta. Wszystko to co w skutecznym leczeniu jest najważniejsze.

Nie polecam pana dr. Welza. Dla mnie jest to człowiek bez duszny kierujący się tylko dobrem materialnym a dobro pacjentki jest wogóle nie brane pod uwagę. Dzięki jego nierozsądnym decyzjom moje dziecko mogło się udusić na szczęście urodziło się zdrowe. Pan doktor igra z czasem a potem są tego przykre konsekwencje jak śmierć dziecka. Mam pytanie czy naprawdę kobiecie w ciązy przysługuje tylko trzy razy usg w trakcie ciąży? Jesli w gabinecie znajduje się aparat do usg to czy nie można byłoby zrobić częściej tego usg?W rodzinie mam bardzo przykrą ...

się zdrowe. Pan doktor igra z czasem a potem są tego przykre konsekwencje jak śmierć dziecka. Mam pytanie czy naprawdę kobiecie w ciązy przysługuje tylko trzy razy usg w trakcie ciąży? Jesli w gabinecie znajduje się aparat do usg to czy nie można byłoby zrobić częściej tego usg?W rodzinie mam bardzo przykrą sytuację zmarło dziecko w 40 tygodniu ciąży udusiło się pępowiną tragedia dla rodziców(a takiego lekarza czy to obchodzi wogóle). dodam że wcześniejsza ciąża była podobna dziecko zmarło około 5 miesiąca. Przecież w tej sytuacji pan doktor powinien tym bardziej kontrolować czy wszystko z dzieckiem wporządku i gdyby zrobił to usg na ostatniej wizycie to może nie doszło by do śmierci dziecka dwa dni po wizycie( na której było jak twierdzi pan doktor wszystko wporządku). Czy zawsze wszystko musi się kręcić wokół pieniędzy, czy lekarze mają sumienie? Przepraszam może piszę chaotycznie ale nie mogę się z tą śmiercią pogodzić bo można było jej uniknąć. Apsolutnie nie polecam pana dr. Welza i mam nadzieję że kiedyś poniesie konsekwencje swojej bezmyślności!!!!!!!!!!!!!

Lekarz znający się na rzeczy. Nic dodać nic ująć. warto wybrać się na wizyte jeśli zależy komuś na leczeniu. Jedyny lekarz w Gorlicach, który nie zbył mnie tym, że sama szukam w sobie choroby. Zlecił odpowiednie badania i postawił diagnozę.

KONKRETNY, UPRZEJMY, ZNA SIE NA RZECZY. POŚWIECIŁ MI DUZO CZASU , WSZYSTKO JASNO WYTŁUMACZYŁ JESZCZE PRZED PRZYJĘCIEM NA ODDZIAŁ. W TRAKCIE POBYTU W SZPITALU INTERESOWAŁ SIE MOIM STANEM ZDROWIA. BARDZO POLECAM

Świetny lekarz. Byłam u niego wprzychodni w Nowym Saczu poświęcił mi dużo czasu tłumaczył co mi dolega . umówił na zabieg apotem wykonał go w szpitalu w Gorlicach. Szpital świetny czułam się jak w domu Polecam doktor opiekował się i tłumaczył . Polecam wszyskim normalnym koleżankom .

Polecam wszyskim normalnym koleżankom .

Przestrzegam przed tym człowiekiem; wczoraj byłam zszokowana jego zachowaniem i chamstwem. Byłam w prywatnej przychodni w Nowym Sączu, gdzie "pan orydynator" dezawuował wcześniejsze badania jakie zrobiłam w szpitalu, szydził z lekarzy, którzy diagnozowali mnie wczesniej, traktował mnie jak zacofaną kobietę i nie chciał udzielić rzeczowych informacji. Moje pytania o szczegóły diagnozy zbywał i twierdził, że trzeba wykonać operację w Gorlicach. Ale na termin MUSZĘ JESZCZE RAZ SIĘ

cham cham i jeszcze raz cham!!!! jak byłam w szpitalu to nie dość że przy porodzie nie było go wcale nawet do szycia się nie pokazał to jak leżałam na oddziale tydzień po porodzie bo syn miał zakażenie krwi to powiedział mi że urządziłam sobie pobyt na ich koszt bo dziennie kosztuje szpital 230zł.tak jak bym to ja sama sobie wymyśliła że dziecko mam chore i musze leżeć w szpitalu... nie polecam!!!!

Warto zapytac gdzie pan lekarz konczyl studia medyczne, I kto pozwolil mu ukonczyc specjalizacje z ginekologi i poloznictwa? Pan doktor najwyrazniej nie wie o podstawowych zasadach leczenia kobiet I ryzyka jak rowniez obiawow raka piersi. Ktos powinien poinformowac pana Welza ze ryzyko raka piersi wzrasta u kobiet wraz z wiekiem. Byc moze pan doktor wiedzialby wtedy ze kobieta w wieku 57 lat, po okresie menopauzy zglaszajaca sie po porade (prywatna wizyta!) w zwiazku z wyczuwalna zmiana w piersi wymaga natychmiastowej mamografi diagnostycznej. Najwyrazniej pan doktor Welz przespal wyklad w szkole ...

Ktos powinien poinformowac pana Welza ze ryzyko raka piersi wzrasta u kobiet wraz z wiekiem. Byc moze pan doktor wiedzialby wtedy ze kobieta w wieku 57 lat, po okresie menopauzy zglaszajaca sie po porade (prywatna wizyta!) w zwiazku z wyczuwalna zmiana w piersi wymaga natychmiastowej mamografi diagnostycznej. Najwyrazniej pan doktor Welz przespal wyklad w szkole medycznej kiedy uczono o zastosowaniu USG I mamografi w diagnostyce chorob piersi, poniwaz samo USG w przypadku widocznych zmian skory sugerujacych nowotwor nie jest wystarczajaca metoda diagnostyczna (po ktorym to USG Dr. Welz twierdzil ze wszystko jest w porzadku I nie ma sie czym martwic, bo widoczne zmiany w piersi sa spowodowane wada kregoslupa!!!) i pacjetka od 40 roku zycia powwina miec mamografie robiona co roku (przynajmniej takie jest zalecenie w innych krajach Europy I USA). Panie doktorze Welz, USG jest podstawowym badaniem u kobiet mlodszych gdzie istnieje pytanie czy zmiana jest cysta czy twardym nowotworem. W przypadku mojej mamy guz byl wyczuwalnie twardy!
Nie chce myslec co byloby gdyby moja mama posluchala porady Dr. Welza I zamiast zgoszenia sie na mamografie (ktorej sama zdecydowala sie podjac, majac na uwadze zmiany w piersi),wykonala tylko przeswietlenie kregoslupa jak Dr. Welz sugerowal. Mamografia zdecydowanie jeszcze w Polsce wykazala zmiany nowotworowe, BIRADS 4.
Jestem wdzieczna ze moja mam zignorowala doktora Welza w 2008 roku, przyjechala do Stanow gdzie student medycyny I pielegniarka byli w stanie okreslic widoczne zmiany w piersi sugerujace nowotwor,najwyrazniej lekarz specjalista z Polski nie posiada jeszcze takich mozliwosci. Mammogram nie byl sprawa do dyskusji, ale podstawowym narzedziem diagnostycznym.
Moja mama otrzymala diagnoze infiltrating ductal carcinoma lewej piersi, 2x3x2 cm in 2008 w USA. Przeszla operacje lumpectomy (wyciecie guza piersi), otrzymala radiation therapy I jest na lekach zapobiegajacych powroceniu nowotwora. Przezyla, I zglasza sie na mammografie co 6 miesiecy aby sledzic jakiekolwiek dodatkowe zmiany. Nikt nie kwestionuje potrzeby mamografi, I lekarze podchodza powaznie do pacjetow w wieku zwiekszonego ryzyka raka. Podstawa wizyty u ginekologa jest rowniez badanie persi u kobiety od wieku 21 lat i starszych, co najwyrazniej w Polsce jest tylko marzeniem.
Przerazajacy jest stan medycyny w Polsce I podejscia lekarzy do podstawowych problemow zdrowotnych. Przeraza rowniez brak jakiejkolwiek odpowiedzialnosci zawodowej i etycznej. Pan doktor z takim zachowaniem I podejsciem do pacjeta stracilby prawo do wykonywania zawodu, nie mowiac o finansowych konsekwencjach w kazdym innym cywilizowanym kraju. Najwyrazniej Polska medycyna nie kwalifikuje sie do tej kategorii.
Czy polecilabym Dr. Welza innym pacjetkom? Nie tylko poradzilabym unikac jego “opieki” ale sugerowalabym aby sprawdzic jego medyczne kwalifikacje.