dr n. med. Borys Welz

3,5
3,5

anonim

30.11.2015

Nie polecam pana dr. Welza. Dla mnie jest to człowiek bez duszny kierujący się tylko dobrem materialnym a dobro pacjentki jest wogóle nie brane pod uwagę. Dzięki jego nierozsądnym decyzjom moje dziecko mogło się udusić na szczęście urodziło się zdrowe. Pan doktor igra z czasem ...

się zdrowe. Pan doktor igra z czasem a potem są tego przykre konsekwencje jak śmierć dziecka. Mam pytanie czy naprawdę kobiecie w ciązy przysługuje tylko trzy razy usg w trakcie ciąży? Jesli w gabinecie znajduje się aparat do usg to czy nie można byłoby zrobić częściej tego usg?W rodzinie mam bardzo przykrą sytuację zmarło dziecko w 40 tygodniu ciąży udusiło się pępowiną tragedia dla rodziców(a takiego lekarza czy to obchodzi wogóle). dodam że wcześniejsza ciąża była podobna dziecko zmarło około 5 miesiąca. Przecież w tej sytuacji pan doktor powinien tym bardziej kontrolować czy wszystko z dzieckiem wporządku i gdyby zrobił to usg na ostatniej wizycie to może nie doszło by do śmierci dziecka dwa dni po wizycie( na której było jak twierdzi pan doktor wszystko wporządku). Czy zawsze wszystko musi się kręcić wokół pieniędzy, czy lekarze mają sumienie? Przepraszam może piszę chaotycznie ale nie mogę się z tą śmiercią pogodzić bo można było jej uniknąć. Apsolutnie nie polecam pana dr. Welza i mam nadzieję że kiedyś poniesie konsekwencje swojej bezmyślności!!!!!!!!!!!!!

12.04.2013

Lekarz znający się na rzeczy. Nic dodać nic ująć. warto wybrać się na wizyte jeśli zależy komuś na leczeniu. Jedyny lekarz w Gorlicach, który nie zbył mnie tym, że sama szukam w sobie choroby. Zlecił odpowiednie badania i postawił diagnozę.

24.10.2012

KONKRETNY, UPRZEJMY, ZNA SIE NA RZECZY. POŚWIECIŁ MI DUZO CZASU , WSZYSTKO JASNO WYTŁUMACZYŁ JESZCZE PRZED PRZYJĘCIEM NA ODDZIAŁ. W TRAKCIE POBYTU W SZPITALU INTERESOWAŁ SIE MOIM STANEM ZDROWIA. BARDZO POLECAM

22.06.2012

Świetny lekarz. Byłam u niego wprzychodni w Nowym Saczu poświęcił mi dużo czasu tłumaczył co mi dolega . umówił na zabieg apotem wykonał go w szpitalu w Gorlicach. Szpital świetny czułam się jak w domu Polecam doktor opiekował się i tłumaczył . Polecam wszyskim normalnym ...

Polecam wszyskim normalnym koleżankom .

15.05.2012

Przestrzegam przed tym człowiekiem; wczoraj byłam zszokowana jego zachowaniem i chamstwem. Byłam w prywatnej przychodni w Nowym Sączu, gdzie "pan orydynator" dezawuował wcześniejsze badania jakie zrobiłam w szpitalu, szydził z lekarzy, którzy diagnozowali mnie wczesniej, traktował mnie jak zacofaną kobietę i nie chciał udzielić rzeczowych informacji. Moje pytania o szczegóły diagnozy zbywał i twierdził, że trzeba wykonać operację w Gorlicach. Ale na termin MUSZĘ JESZCZE RAZ SIĘ

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Krosno"?

Janusz Słowik

Kopalniana 17a