lekarz Bożena Barcz-Wiśniewska

Internista, Pulmonolog

Bardzo mila i kompetentna Pani doktor! Wizyta przebiegla dobrze, badanie doglębne i rzeczowa i formacja o moim stanie zdrowia, jestes bardzo zadowolony!

Wspaniały lekarz! Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą oraz bardzo kompetentną. Wizyta u Niej to przyjemność. Polecam gorąco.

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Kompetentna, rzeczowa, rzetelna, miła, uprzejma. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie pracuje jak inni "na akord". Nie skupia się na jednym problemie lecz podchodzi kompleksowo do dolegliwości.

Przemiła, uprzejma i bardzo pomocna Pani doktor. Poświęca tyle czasu ile trzeba, umie rzeczowo porozmawiać, a przy tym posiada wysoka kulturę osobistą. Polecam!

pol na pol, opinie, rozne, kazdy sam sie musi przekonac i juz. polecam badz nie. raz dobrze raz zle.

W 100% lekarz godny polecenia. Poświęciła dużo czasu i uwagi na zgłaszany problem zdrowotny. Oprócz bogatej wiedzy wielki plus należy się za uprzejmość. Szkoda że tak niewielu kompetentnych lekarzy już zostało. Polecam!

Bardzo fajna lekarka, naprawdę się postarała.

Bardzo fajna lekarka, naprawdę się postarała.

Pierwszy raz lekarz internista poświęcił mi tyle czasu i kompleksowo wytłumaczył co mi dolega. Przy tym Pani doktor jest przemiła i sympatyczna. Szkoda że takich lekarzy jest tak mało!

Pani doktor podczas wizyty zaprezentowała całkowity brak profesjonalizmu, zapisała mi nieskuteczny antybiotyk (ze 100% odpłatnością, tłumacząc przepisami NFZ mimo, że jestem ubezpieczony). Na 2 dni po wizycie u niej wylądowałem w pomocy doraźnej, gdzie natychmiast zmieniono mi antybiotyk na 2 inne, nie powtórzę komentarza lekarza po zapoznaniu z listą leków zapisanych przez Panią doktor, bo to nieetyczne. Być może spieszyła się wykonując bardzo pobieżne badanie mojego stanu, ale gorąco nie polecam.

zna się na rzeczy, bardzo miła i sympatyczna osoba

zna się na rzeczy, bardzo miła i sympatyczna osoba