lekarz Bożena Bejm-Ziembińska

Ortopeda dziecięcy

2,9
2,7
2,7

Unikać jak ognia. Ta Pani nie powinna pracować z dziećmi! Oczywiście nie omieszkam zgłosić skargi przez Medicover.

Przestrzegam przed tą Panią. Byłam dziś na wizycie i jeszcze nie ochłonęłam. Zachowanie i kultura osobista PRL. To, co wyrabiała z moim 4 miesięcznym dzieckiem i jak nim rzucała o kozetkę nie zapomnę nigdy i jego przerażonych oczu. Gdy wzięła Go pod pachę i demonstrowała co to ona nie potrafi, o mało nie wypadł jej głową do dołu. Aaa, i uwaga !!! pani na główkę mojego dziecka powiedziała „jego łeb”. Przypominam, że to było w Medicover, prywatnej placówce 6500 zł za rok za ubezpieczenie

Bardzo polecam. Mój syn miał przyrośnięty napletek i przed panią doktor widziało go dwóch chirurgów. Kazdy z nich proponował po prostu zerwanie napletka bez znieczulenia, na co się nie zgodziliśmy. Pani doktor powiedziała, że kluczową sprawą jest to, żeby dziecko nie miało traumy po tym zabiegu. Znieczuliła go emlą, sprawnie przeprowadziła zabieg, wszystko wytłumaczyła. Leczyła też naszego syna przy skreceniu nogi- też bardzo dobrze to wspominam. Jest może nieco specyficzna w obejściu, ale nam i naszym dzieciom pasuje. Podchodzi do dziecka sympatycznie i bezpośrednio. Pozwala bawić się w gabinecie (czasem nawet dość głośno ;)) Polecam.

Oceniam Panią Doktor bardzo dobrze. Fachowa, kompetentna diagnoza i skuteczne sposoby leczenia. Pani Doktor nigdy nie odmówi dodatkowej wizyty (mimo, iż są wymagane wcześniejsze zapisy) i zawsze znajduje czas dla maluszków. Obecnie leczy u mojego synka Antka przepuklinę pępkową, ale kiedy poprosiłam o zbadanie stawów i rączek nie odmówiła i nie wymagała żadnego dodatkowego skierowania.Gorąco polecam. Oprócz mojego synka leczyła w przeszłości także mojego brata, który miał skomplikowane złamanie z przemieszczeniem. Gdyby nie Pani Doktor mój brat miałby dziś jedną rękę krótszą ,gdyż lekarz, który składał jego złamanie wykonał je nieprawidłowo.

Doktor przeraziła mnie jak podeszła do malucha i gwałtownym ruchem obróciła go na brzuszek i chwyciła jedna ręką za brzuch główką do dołu ! Maluszek się bardzo rozpłakał nie wiedziałam jak mam na to zareagować ! Jak można tak traktować niemowlaczki ? Wiem, że maluchy można nosić na brzuszku obrócone ale nie jedną ręką jak worek albo jakąś lalkę. Absolutnie odradzam wizytę u takiej pani doktor. A poza tym za 160 zł powinno być oferowane na wizycie jednocześnie USG.

Bardzo profesjonalne i ogromnie życzliwe podejście. Jeden z najlepszych lekarzy, jakiego kiedykolwiek spotkałam.

Zglosilam sie do pani dr z moim 15 mies. synem na ocene rozwoju stawow biodrowych i nozek. Zapytalam sie, czy przy okazji moze spojrzec na kregoslup mojego syna. Uslyszalam, ze przyszlam z innym problemem i jezeli ona ma ogladac kregoslup to mam najpierw isc po skierowanie do pediatry! Kiedy zaczelam zadawac dodatkowe pytania uslyszalam, ze dr nie ma juz dla mnie czasu bo pacjenci czekaja. Jednak pod gabinetem nie bylo nikogo. Wyjatkowo nieuprzejma osoba.