lekarz Bożena Bijata

Neurolog

24.08.2010

Bardzo sympatyczna i godna zaufania..Kiedy przed świetami żaden lekarz dla nie znalazl dla mojej córki czasu Pani doktor była jedyna w Rybniku która poświęciła swój czas..

07.08.2010

chociaż jest neurologiem dorosłych leczy na nasze szczęście i dzieci, mnie też pomogła z 4 letnią córeczką która po leczeniu u pani dr. rozwija się teraz prawidłowo.Byłam z moim dzieckiem wcześniej u dwóch innych z pieczątki neurologów dziecięcych ale nie potrafili mi pomóc. To jest super kobieta Jak jakiś problem to tylko do pani dr. nawet prywatnie.

Natalia

19.08.2015

Pani doktor jest nie uprzejma myśli że wie wszystko o wszystkim. Jest bezczelna. Zdecydowanie nie jest godna polecenia

ona

20.06.2014

Cudowna lekarka,wspaniały człowiek, leczy mnie juz od 10 lat i nie zamienie ja na żadnego innego neurologa.Dla niej kazdy pacjent jest kims ważnym. Jest po prostu wspaniała.

13.03.2013

Trafiłam do Pani Doktor niedawno. Jest wspaniałą lekarką. Jest kompetentna i współczująca. Nie zostawia pacjenta samego w chorobie. Pomaga na ile to możliwe. Nie ma problemu ze skierowaniem na badania - rezonans czy tomograf.W każdej chwili można dzwonić do Pani Doktor z wątpliwościami.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Rybnik"?

Strzelców Bytomskich 11
ul. Jagiellońska 7 Rydułtowy