lekarz

Bożena Bijata

Neurolog

Gdzie przyjmuję
place 11

żorska
Rybnik
50,082263718,603441

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.1/5
Kompleksowość podejścia
3.9/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.9/5
Ilość poświęconego czasu
3.8/5
Uprzejmość
3.9/5
Godny polecenia
3.9/5
Średnia:
3.95
15 opinii
Opinie pacjentów
1,5/5

Pani doktor jest nie uprzejma myśli że wie wszystko o wszystkim. Jest bezczelna. Zdecydowanie nie jest godna polecenia

5,0/5

Cudowna lekarka,wspaniały człowiek, leczy mnie juz od 10 lat i nie zamienie ja na żadnego innego neurologa.Dla niej kazdy pacjent jest kims ważnym. Jest po prostu wspaniała.

4,8/5

Trafiłam do Pani Doktor niedawno. Jest wspaniałą lekarką. Jest kompetentna i współczująca. Nie zostawia pacjenta samego w chorobie. Pomaga na ile to możliwe. Nie ma problemu ze skierowaniem na badania - rezonans czy tomograf.W każdej chwili można dzwonić do Pani Doktor z wątpliwościami.

1,5/5

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki ,zainkasowała 100 zł za wizytę która trwała ok.10 minut stwierdzając że moja choroba nie jest na tle neurologicznym co niestety po późniejszym skonsultowaniu z 3 innymi lekarzami neurologami okazało się całkowicie niezgodne z prawdą .Cieszę się że zaufałam własnemu instynktowi i udałam się na inne konsultacje.NIE POLECAM !!!

1,0/5

Zdecydowanie nie polecam P.doktor. Niekompetentna. Zbyt pobieżnie traktuje problem zdrowotny.

5,0/5

Pani Doktor bardzo szybko i trafnie zdiagnozowała przyczynę mojej choroby,otoczyła mnie wspaniałą opieką lekarską, dzięki czemu uniknąłem porażenia kończyn.Okazało się bowiem, że przyczyną moich dolegliwości i ubytków neurologicznych był kręgosłup szyjny na poziomie C5/C6 -teraz jestem już po operacji i wróciłem zdrowy do pracy.Dziękuję bardzo za wszystko,jest Pani wspaniałym lekarzem i serdeczną osobą, z wyrazami szacunku. Zbigniew G.

4,7/5

Wspaniały lekarz i człowiek jestem jej pacjentką od 2 lat .Zawsze jestem zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta .

5,0/5

Bardzo profesjonalna, kompetentna i miła osoba- jednym słowem wspaniały lekarz.W bardzo szybkim czasie zostałem zdiagnozowany i skierowany na operację, dzięki czemu uniknąłem paraliżu czterokończynowego. Jestem Pani doktor dozgonnie wdzięczny i życzę jej nadal tylko samych sukcesów. Wdzięczny pacjent.

2,0/5

Pani Bijata traktuje ludzi PRZEDMIOTOWO!!Jest obcesowa wręcz nieuprzejma!!!!ODRADZAM!!!!

5,0/5

super lekarz leczylam dziecko u p.dr.to teraz dorosla osoba zupelnie normalna z zapowiadano ze bedzie kaleka uratowala je polecam

3,2/5

Bardzo proszę o kontakt z panią doktor,tzn.tel.Życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia:)

5,0/5

Czy mozna prosić o telefon do dr Bijata

5,0/5

Bardzo sympatyczna i godna zaufania..Kiedy przed świetami żaden lekarz dla nie znalazl dla mojej córki czasu Pani doktor była jedyna w Rybniku która poświęciła swój czas..

5,0/5

chociaż jest neurologiem dorosłych leczy na nasze szczęście i dzieci, mnie też pomogła z 4 letnią córeczką która po leczeniu u pani dr. rozwija się teraz prawidłowo.Byłam z moim dzieckiem wcześniej u dwóch innych z pieczątki neurologów dziecięcych ale nie potrafili mi pomóc. To jest super kobieta Jak jakiś problem to tylko do pani dr. nawet prywatnie.

5,0/5

Super lekarka. Mam małe dziecko u którego wykryto padaczke, lekarka nie wiedzac jeszcze o tym dokładnie je przebadała, zaleciła leczenie w klinice i czeste kontrole. Dokładnie słuchała i stwierdzała czy mała rozwija sie prawidłowo. Teraz mała ma 3 latka i juz nie ma zadnych objawów choroby :)) pozdrawiam:))

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat