lekarz Bożena Bijata

Neurolog

Opinii15

Natalia

19.08.2015

Pani doktor jest nie uprzejma myśli że wie wszystko o wszystkim. Jest bezczelna. Zdecydowanie nie jest godna polecenia

ona

20.06.2014

Cudowna lekarka,wspaniały człowiek, leczy mnie juz od 10 lat i nie zamienie ja na żadnego innego neurologa.Dla niej kazdy pacjent jest kims ważnym. Jest po prostu wspaniała.

13.03.2013

Trafiłam do Pani Doktor niedawno. Jest wspaniałą lekarką. Jest kompetentna i współczująca. Nie zostawia pacjenta samego w chorobie. Pomaga na ile to możliwe. Nie ma problemu ze skierowaniem na badania - rezonans czy tomograf.W każdej chwili można dzwonić do Pani Doktor z wątpliwościami.

10.03.2013

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki ,zainkasowała 100 zł za wizytę która trwała ok.10 minut stwierdzając że moja choroba nie jest na tle neurologicznym co niestety po późniejszym skonsultowaniu z 3 innymi lekarzami neurologami okazało się całkowicie niezgodne z prawdą .Cieszę się że zaufałam własnemu instynktowi i udałam się na inne konsultacje.NIE POLECAM !!!

26.02.2013

Zdecydowanie nie polecam P.doktor. Niekompetentna. Zbyt pobieżnie traktuje problem zdrowotny.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Rybnik"?

Strzelców Bytomskich 11
ul. Jagiellońska 7 Rydułtowy