lekarz Bożena Chamerska

Pulmonolog, Pediatra

Nic dodać nic ująć. Lekarz z powołania.Pani doktor leczy moją córkę od ponad roku.Wcześniej cały czas były antybiotyki a teraz ani razu.

Od kilku lat leczę moich chłopców u Pani doktor. Najpierw były to wizyty prywatne, które odbywaliśmy kiedy czułam, że leczenie zaproponowane przez lekarza w przychodni nie przynosiło rezultatów. Od 2 lat leczymy się u Pani doktor w poradni pulmonologicznej i od tego czasu nie potrzebujemy dodatkowych wizyt. Wspaniały człowiek i specjalista. Zawsze pogodna i dostępna. Doskonale pamięta swoich pacjentów i nie trzeba za każdym razem przypominać historii choroby. Nie przepisuje niepotrzebnych leków, pyta co jest w domu, a antybiotyk...tylko w ostateczności. Gorąco polecam!!!

Wspaniała profesjonalistka.Prowadzi mojego astmatycznego syna od 11 lat i rezultaty są wspaniałe.Dzięki leczeniu pani doktor syn nie miewa duszności a objawy alergii uległy remisji.

Lekarz z powołania,żeby wszyscy tacy byli to nasze wizyty przbiegałyby mniej stresująco.Dzięki pani Doktor moje dziecko jest dziś zdrowe.Leczenie trwało parę lat ale z jakim skutkiem.Aż miło było iśc do gabinetu widząc że za każdym razem była poprawa,a Doktor po prostu przemiła,cudowna osoba.Dziękujemy!!! -pacjentka*)

-pacjentka*)

Trafiłam do Pani doktor ponad rok temu. mój teraz dwuletni synek cały czas chorował.Zaczęło się od infekcji gardła a później co trochę było zapalenie oskrzeli. Ciągle antybiotyki... A już po pierwszej wizycie u niej i radykalnej zmianie leków - koniec z antybiotykiem - synek przestał chorować! i od marca ubiegłego roku jest zdrowy! kiedy tylko coś mnie niepokoiło dzwoniłam a Pani doktor zawsze poradziła mi co zrobic. nie kazała od razu przychodzić i płacić za kolejną wizytę jak niektórzy! Taraz mam jeszcze córeczkę i również w razie potrzeby idziemy do doktor Chamerskiej. Dzieci bardzo ją lubią i ja również.Zawsze dokładnie wytłumaczy mi jak postępować i opisze działanie każdego z leków. A do tego za leki wcale nie płacę fortuny! Naprawdę każdej mamie polecam Panią doktor. Tacy powinni być lekarze!

Pani Doktor leczy moje dziecko od 6 lat. Trafiłam do niej po wielu wizytach u innego lekarza,który przez tydzień nie wiedział, że dziecko ma zapalenie płuc. Korzystam z NFZ. Gdy zapytałam się kiedyś czy może przyjść do niej prywatnie zapytała "po co? przecież to kosztuje, a ja przyjmuję w przychodni". Zawsze poznaje pacjenta i zauważa zmiany : "ale urosłeś" albo "jakiś blady jesteś". Nigdy nie odmówiła przyjęcia w nagłej sytuacji. SUPER LEKARZ

leczę dzieci u dr.chamerskiej od ich narodzin(mają po 9 lat-bliżniaczki},praktycznie do 6-go roku życia były to wizyty prywatne,zawsze mogłam liczyć na doktor,dzwonić praktycznie o każdej porze,zawsze odebrała,poradziła co i jak,nawet jeśli wyjeżdżała uprzedzała ,że jej nie będzie .Teraz leczę je w poradni na fundusz,na szczęście mniej chorują ,aż tak często,muszę przyznać ,że nie odczułam różnicy pomiędzy wizytą prywatną,a teraz na nfz,po prostu pełen profesjonalizm.Naprawdę gorąco polecam,to bardzo dobry lekarz,mam do niej pełne zaufanie.

Korzystałam zarówno z porad prywatnych, jak i państwowych i polecam. Mam jednak wrażenie, że lepiej traktuje, jeśli ktoś chodzi prywatnie lub tak i tak, ale jako lekarz - w moim odczuciu - super specjalista, wszystko wytłumaczy, zapisze. Doskonale zna nowości medyczne, odbiera tel. od pacjentów (nie wiem czy wszystkich) również wieczorem i służy radą.