Bożena Czekańska-Smykalla

Głogów
51,652419916,1009740 76 835 22 14

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
18 opinii

gorąco polecam. jako jedyna zleciła badania, zdiagnozowała moją córkę i zastosowała odpowiednie leczenie , do dziś nie mamy problemów, a to już ładnych kilka lat minęło. poleciłam innym osobom i nie słyszałam negatywnych opinii :))

Jedyny lekarz w Głogowie, który potrafi się zająć kompleksowo dzieckiem, który bezbłędnie rozpoznaje i leczy choroby (jeszcze nigdy się nie pomyliła, a leczę u niej 3 dzieci). Nie nadużywa antybiotyków, choć jeśli trzeba to umiejętnie je przepisuje. łączy doświadczenie zawodowe z ciągłym szkoleniem i podnoszeniem kwalifikacji. Polecam.

Byłem u pani doktor 2 razy z synkiem (1,5 miesiąca). Miał problemy z przyjmowaniem pokarmu strasznie płakał podczas karmienia . Jeździliśmy po różnych lekarzach tylko ta pani nam pomogła.

Ta Pani ma dolarki w oczach. Była bardzo nie miła w stosunku do dziecka. Eh szkoda gadać.

świetna specjalistka zawsze do niej jeżdżę,zawsze mi pomaga.

Znakomita lekarka. Na wizyty dojeżdżam z innego województwa. Pani doktor zaczęła mnie leczyć, kiedy miałam 8 lat; obecnie mam 18 i innego lekarza bym nie chciała:) przez te 10 lat zawsze była mi w stanie pomóc. Wszystko dokładnie tłumaczy i z reguły już na drugi dzień czuję się znacznie lepiej.

byłam z synem i podejrzeniem zapalenia gardła, spodziewałam się leczenia, dostałam antybiotyk. Zapytałam czy nie ma innej alternatywy, powiedziała że już za późno. Lekarz z przychodni przepisał leki i obyło się bez antybiotyku. Antybiotyk i to drogi - czyli najniższa linia oporu

zła diagnoza usg bioderek u dziecka, do tego pani ta jest arogancka, na usg bioderek za 50 zl nie chciała wytłumaczyć co się dzieje z dzieckiem

Bardzo nieprzyjemna pani doktor.Nie ma zupelnie kontaktu z pacjentem.Traktuje radzicow jak i dzieci - szablonowo. Bylam u niej kilka lat temu z corka i obiecalam sobie -nigdy wiecej.

Świetny lekarz zawsze mi pomaga. Nie podaje antybiotyków gdy nie ma potrzeby, leczenie jest tanie i z reguły następnego dnia z dzieckiem jest o wiele lepiej.

serdecznie polecam tego lekarza.. z dzieckiem pojechaliśmy z problemami skórnymi.. dwoje pediatrów sobie z tym tematem nie poradziło dopiero pani doktor.. jest bardzo dobrym specjalistą.. oprócz tego że poradziła na problem z którym się zjawiliśmy to jeszcze wykonała szereg innych badań ogólnego stanu zdrowia dziecka i dała jasne wytyczne.. pierwsza wizyta 150 pln.. kolejna 80.. polecam!

ŚWIETNE PODEJŚCIE DO DZIECKA I DIAGNOZA ZAWSZE TRAFIONA .POLECAM.JEŻDŻĘ JUŻ Z DRUGIM DZIECKIEM . MALUSZEK BARDZO LUBI WIZYTY U PANI DOKTOR .

Świetna lekarka nie wciska antybiotyków, świetnie diagnozuje rodzaj zapalenia wirusowe czy bakteryjne i dobiera leki tak że moje dzieci zdrowe są zawsze tego samego wieczoru.Polecam gorąco nie znam lepszego lekarza.

zdecydowanie nie polecam, nic nie pomogła tylko zaszkodziła, może na prywatnej wizycie jest inaczej???

Spotkanie z tą panią to koszmar. Niesympatyczna i wyniosła

Zapisała leki mojej córce która jeszcze bardziej się rozchorowała na drugi dzień, po konsultacji Pani doktor stwierdziła że mam poczekać trzy dni aż leki zaczną działać i czekałam 2 dni skończyło się zapaleniem płuc!!!

Rewelacja! Jestem bardzo zadowolona! Wizyta przebiegła sprawnie, lekarz zaczął od podstawowych badań np uczulenia na antybiotyki, wymazy z gardła. Naprawdę polecam rodzicom i im pociechom.

Wspaniały lekarz, wybiega poza swoją specjalizację. Widać, że nie jest lekarzem z przypadku. Oby takich było jak najwięcej.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny