dr n. med. Bożena Dąbkowska

Reumatolog

11.02.2014

Pani Doktor ma tyle ciepła i cierpliwości , że każda wizyta u Niej to przyjemność. Jest też bardzo dobrym fachowcem- zleca badania przed rozpoczęciem leczenia i zawsze pilnuje badań kontrolnych w czasie leczenia. Dla mnie to bardzo solidny lekarz.

Dla mnie to bardzo solidny lekarz.

tatiana

19.10.2013

Imponująca wiedza,nie tylko z zakresu reumatologi. Sympatyczna, dociekliwa, rzetelnie przeprowadza wywiad, interesuje się pacjentem, nie lekceważy żadnych objawów. Serdecznie polecam.

Imponująca wiedza,nie tylko z zakresu reumatologi. Sympatyczna,
dociekliwa, rzetelnie przeprowadza wywiad, interesuje się pacjentem, nie
lekceważy żadnych objawów. Serdecznie polecam.

30.04.2013

Dołączam się do poprzednich komentarzy. Same plusy i w sumie ciężko mi się nie powtarzać po poprzednich wpisach. Cierpliwa, ciepła, znająca się na rzeczy. Dobry człowiek. Nie żałuję żadnego przejechanego kilometra do Łodzi (mieszkam obecnie w Warszawie) na żadną z wizyt :) Polecam szczerze.

30.03.2013

Zdecydowanie najmilsza i najcieplejsza pani doktor jaką spotkałem. Bardzo kompetentna i dobrze poinformowana w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem.

14.01.2013

Szukałam bardzo długo dobrego reumatologa bo już u jednej pani doktor się leczyłam. Niestety żadnego rezultatu to nie przyniosło tzn. brak konkretnej diagnostyki. Gdy trafiłam do Pani doktor Bożeny Dąbkowskiej poczułam ulgę, że znalazłam się w "dobrych i fachowych rękach". Jest to lekarz, który jest nie tylko wspaniałym fachowcem ale i dobrym człowiekiem. Takich jest coraz mniej.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Łódź"?

Łódź

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów
ul. Narutowicza 42