dr

Czołowa 40 S
52,332577620,9870351602-305-870

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
30 opinii

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, dokładnym i sumiennym. Mojego tatę leczyło kilku specjalistów po kolei, ale żaden nie zwrócił uwagi na to, że drętwiała mu lewa ręka, a ból brzucha z lewej strony nie świadczył o tym, że ma chory żołądek, jak wszyscy zgodnie, poza Panią Doktor twierdzili, tylko był to stan przedzawałowy. Dużo czasu i pieniędzy zostało zmarnowano na niepotrzebne leczenie. Trafna i szybka diagnoza P. Dr Bożeny Dębskiej sprawiła, że tata błyskawicznie trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii, mając niezbędne badania i leczenie ratujące życie. Nie polecam Pani Doktor, bo ma dużo pacjentów i nie potrzebuje reklam. Pragnę tylko podziękować Jej z całego serca za uratowanie życia i najlepszą opiekę dla mojej rodziny.

Pani Doktor spełniła w 100 % nasze oczekiwania względem dziecka. Nie przepisuje antybiotyku bez wyraźnych wskazań. Regularne oklepywanie i leki wykrztuśne są wystarczające do wyleczenia drobnych infekcji. Na każdej wizycie Pani Doktor bada dziecko i pokazuje jak prawidłowo je oklepywać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia dziecka bez antybiotyku, który jedynie zmniejszyłby odporność małej. Dziękujemy i pozdrawiamy!!!

Zdecydowanie odradzam korzystania z usług Pani Doktór . Nasze dziecko po zastosowaniu przedłożonej kuracji antybiotykowe znalazło się w szpitalu. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego ,iż organizm zareagował alergiczne na antybiotyk, problem w tym ,że Pani doktor nawet nie raczyła odebrać telefonu w sytuacji wystąpienia silnej alergii.

Polecam dr.Bożenę Dębską jako bardzo dobrego specjalistę, z wyjątkowym podejściem do swoich małych pacjentów, oraz perfekcyjnie stawianymi diagnozami i metodami leczenia. Jest wyjątkowo dyspozycyjna i elastyczna w zakresie umawianych wizyt, wychodząc tym samym na przeciw pacjentom. Jest lekarzem którego darzymy bardzo dużym zaufaniem, a które to nigdy nie zostało nadszarpnięte.

Po 4 tygodniach poszukiwania przyczyny silnej wysypki u syna trafilam przez internet do pani doktor. Mimo, ze dla kazdego pacjenta zarezerwowane bylo 10-15 min, lekarka poswiecila synowi 40 min dokladnie badajac i wypytujac o kazdy detal. Jako jedyna z 5 lekarzy, ktorzy ogladali dziecko (i stawiali glownie na alergie, na ktora nie dzialaly zadne leki) wpadla na pomysl, zeby je odrobaczywic. Po odrobaczywieniu wysypka natychmiast zeszla - okazalo sie, ze syn mial gliste ludzka, ktora tak zatrula organizm, ze dziecko bylo wysypane przez miesiac. Polecam lekarza, ktory jest dokładny, sumienny i nie postepuje z pacjentami wg szablonow i mechanicznie!!!

Pani Bożena od wielu lat ratuje mnie w przypadku przeziębień, infekcji. Zawsze jest bardzo pomocna, sympatyczna i przede wszystkim - wg moich doswiadczeń - nie myli się w diagnozach i widać, że zna się na tym, co robi (A jestem z natury nieufnym pacjentem). Ostatnio jako jedyna wpadła na pomysł, żeby zlecić mi badania diagnostyczne na mononukleozę, kiedy to będąc poza Warszawą (i poza nią chorująć) dwóch innych lekarzy zdąrzylo mnie juz nafaszerowac dwoma rodzajami antybiotyków w przekonaniu, że mam potwornie odporną anginę… No cóż, badania krwi potwierdziły przypuszczenia Pani Bożenki i dzięki niej nie stała mi sie krzywda, choć niepotrzebne antybiotyki i błędne diagnozy poprzednich lekarzy, wydłużyły czas mojego zdrowienia i dochodzenia do siebie. Acha, dodam, że prawidłowej diagnozy dokonała na podstawie rozmowy telefonicznej ze mną, obejrzeniu wydruku paru zdjęć gardła i usłyszeniu o objawach i przebiegu leczenia, a poprzedni lekarze nie potrafili postawić prawidłowej diagnozy mając mnie przed sobą na wyciągnięcie ręki. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor, ja sie czuję bezpieczniej kiedy wiem, ze mogę w razie czego na nią liczyć.

Gorąco polecam Panią doktor. Rewelacyjne podejście do wyjątkowo młodego pacjenta (1 miesiąc) a ponadto wszystko dokładnie i cierpliwie wytłumaczone, żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi, wszelkie wątpliwości rozwiane; a do tego sporo cennych rad jak nie dać się zwariować wśród natłoku porad dotyczących pielęgnacji noworodka :)

Zdecydowanie, z pełnym przekonaniem stwierdzamy,że pani doktor Bożena Dębska jest najlepsza z najlepszych. Byliśmy w kilku krajach, u lekarzy mających tytuły naukowe,ale tak życzliwego i fachowego podejścia do pacjentów nie spotkaliśmy nigdzie. Pani doktor jest lekarzem konkretnym, udzielającym rzetelnych porad. Nigdy nie bagatelizuje problemów zdrowotnych. Obszerna wiedza, olbrzymie doświadczenie zawodowe, empatia i dokładność sprawiają, że jest ona trafnym diagnostą a leczenie jest dobierane skuteczne. Każdy rozsądny człowiek wie, że lekarz nie zawsze trafi z diagnozą, mimo to, przez długie lata opieki nad naszą rodziną, wyprowadzając z przeróżnych chorób, także tych, o nietypowych objawach i przebiegu, Pani doktor NIGDY SIĘ NIE POMYLIŁA! Serdecznie polecamy panią doktor Bożenę Dębską tym, kto naprawdę potrzebuje porady mądrego lekarza, a nie idzie do lekarza po to tylko, by napisać jakąś opinię w Internecie. Bardzo dziękujemy pani doktor.

absolutnie stracone pieniądze i czas!!!! Pani "doktor" podeszła do nas w stylu...a co wy w ogóle wiecie,jestem zmęczona itp.itd.za te pieniądze chociaż mogła ruszyć d... zza biurka i dokładnie określić przyczyny alergii u naszej córki.Nie chciała przepisac mleka na receptę stwierdzając że mleko"w piersi jest zawsze" i nie powinno się dziecka od mleka od piersi odstawiać-nie spytała nawet o powody tej decyzji.Ogólnie nie miła kobieta-wizyta trwała 4 minuty za 125 zł :(

Pani dr Dębska jest lubiana przez dzieci, a dzięki swojemu zaangażowaniu i kompetencji budzi zaufanie rodziców. Nasza rodzina już od dziesięciu lat jest pod jej opieką. W tym czasie wielokrotnie dowiodła swojej wiedzy, życzliwości i poczucia obowiązku.

Polecam. Od kilku lat zajmuje się moją rodziną. Bardzo ważną sprawą jest to, że nie szafuje antybiotykami.

lEKARZ GODNY POLECENIA OD LAT ZAJMUJE SIĘ MOJĄ RODZINĄ

Byłam pierwszy raz u Pani doktor - opierając się tylko i wyłącznie opiniami z internetu. Ponieważ dość już miałam lekarza z przychodni!!! I powiem szczerze, że jestem BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY. Pani doktor kompetentna, rzetelna. Jasno wytłumaczyła nam proces choroby Naszej córki!!! Polecam z pełnym zaufaniem. Na mnie zrobiła bardzo dobre wrażenie!!!!!Pozdrawiam

Fantastyczna PANI DOKTOR! Zawsze można liczyć na JEJ pomoc.Pełna profesjonalizmu i poświęcenia.Udziela bardzo mądrych, życzliwych i precyzyjnych rad. Żadne słowa nie są w stanie opisać tego, co robi. Jest konkretna, uprzejma. Na wizytę wyznacza tyle czasu, by móc dokładnie zdiagnozować, dobrać najlepsze leczenie i wytłumaczyć każdy szczegół. Przez wiele lat opieki nad naszą dużą rodziną nigdy nie pomyliła się. DOKTOR BOŻENA DĘBSKA jest kompetentna i jesteśmy wdzięczni w szczególności za skuteczne leczenie, wniesienie spokoju i opanowania w chwilach choroby. Bardzo polecam wszystkim PANIĄ DOKTOR! Najlepszy alergolog, pediatra i lekarz rodzinny! Sprawdziliśmy to na sobie.

Od ponad 5-ciu lat Pani Doktor "prowadzi" mego syna (10 lat) oraz całą naszą rodzinę. Wspaniały lekarz rodzinny, pediatra i alergolog na dodatek, więc mamy u Niej kompleksową opiekę medyczną - szczepienia, kontrole, choroby/leczenie, porady. To dzięki Niej Kuba miał zdiagnozowany problem laryngologiczny i przeprowadzony zabieg nosogardła, po którym (póki co) zanikły nawracające zapalenia uszu!!! POLECAM gorąco!!!!

Absolutnie nie polecam! Jestem zawiedziona podejściem lekarza. To był stracony czas.

Podczas pięciu lat opieki nad naszą córeczką doktor Bożena Dębska była pełna poświecenia z wyjątkowym podejściem do pacjenta, serdeczna i kompetentna. Z całą pewnością godna jest zaufania, aby powierzyć naszą pociechę jej opiece. Dodatkowo jako nasz lekarz rodzinny zawsze znajdowała czas, aby przybyć do chorych członków rodziny. Wierzę że dalsza praca doktor pozwoli na sprawowanie opieki nad nami. Osobom, które potrzebują lekarza rodzinnego lub specjalisty pediatry gorąco polecam Naszą doktor.

Empatyczna, Najdokładniejsza i Przemiła PANI DOKTOR na świecie! Tak najprościej jest napisać, lecz to zdecydowanie za mało, pisząc o PANI DOKTOR BOŻENIE DĘBSKIEJ. Jest ZAWSZE ZAANGAŻOWANA w problemy zdrowotne pacjentów, UCZCIWA i SUMIENNA. Nigdy się nie myli, nie olewa tego, co do Niej się mówi, nawet jak pierwszy raz byłem z dzieckiem na wizycie, to nie przypuszczałem, że lekarz, którego pierwszy raz w swoim życiu widzę na oczy, może udzielić porady tak dokładnej i na tak wysokim poziomie jak Ona to zrobiła kilka lat wstecz. Zaznaczam, że była to wizyta dodatkowa. Bez nas miała wtedy dużo pacjentów, ale poświęciła dużo czasu i uwagi (tak jest u NIEJ zawsze). Precyzyjnie zbiera wywiad,uważnie słuchając tego co mówię, dokładnie bada pacjenta,oczywistą rzeczą jest to, że trafnie diagnozuje i dobiera skuteczne leczenie, poświęca bardzo dużo czasu na każdy szczegół. Miło zaskoczyła wtedy wiedzą, podejściem do pacjenta, ciepłem i życzliwością. Syn bez problemu zawsze daje się Jej zbadać jako jedynej! Podejście pani doktor Dębskiej do pacjenta, jak matki do własnego dziecka! Dzięki PANI DOKTOR wiem jak ma wyglądać moje życie u boku dzieci z alergią, i wiem, co mam robić, jak i na co trzeba zwracać uwagę. Wzorowy człowiek i opieka medyczna! Bardzo polecam! Zdrowie i dobro pacjentów jest u NIEJ na pierwszym miejscu! Pozdrawiam PANIĄ DOKTOR w imieniu wszystkich pacjentów z naszej licznej rodziny!

W opinii mojej i mojej rodziny, PANI DOKTOR B. Dębska to najwyższej klasy specjalista, a przede wszystkim dobry człowiek. Od wielu lat korzystamy z jej wiedzy i umiejętności. Zawsze wyczerpująco i przystępnie tłumaczy pacjentowi każdy problem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Po raz pierwszy w życiu spotkałem się z taką otwartością i życzliwością u lekarza. Nie przypominam sobie żadnej wizyty u PANI DOKTOR, żeby nie było spełnionych moich oczekiwań w 100%. Nawet jak miałem czasami jakieś wątpliwości lub zdarzały się rozbieżności zdań, to tłumaczyła każdy szczegół po kolei do upadłego, czy kierowała do specjalistów, którzy akceptowali i potwierdzali jej zalecenia. Moim zdaniem brakuje tu skali, żeby ocenić tego lekarza. Profesjonalizm w każdym calu! IDEAŁ! Dziękujemy, za włożony ogromny trud i poświęcenie dla pacjentów!

mojemu dziecku, które sześć tygodni bierze antybiotyki na zapalenie ucha i towarzyszący katar z kaszlem, pani doktor zaleciła oklepywanie pleców, stawianie baniek oraz wizytę u laryngologa, który leczy homeopatycznie. Nie tego się spodziewałam.

Świetny pediatra. Pani Doktor jako pierwsza stwierdziła astmę u naszego dziecko, co umożliwiło wczesną profilaktykę i leczenie.

Pani Doktor Bożena Dębska jest LEKARZEM z powołania, a zarazem - dobrym CZŁOWIEKIEM. Na każdej wizycie spełnia oczekiwania pacjenta w 100%,a nawet więcej.Jest bardzo kompetentna, posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Poświęca bardzo dużo czasu na zebranie wywiadu, jak i na badanie pacjenta. Zawsze można liczyć na Jej pomoc.Jest człowiekiem życzliwym, sumiennym, skromnym i uprzejmym. Bez reszty poświęca się swoim pacjentom, jak matka. Bardzo polecam Panią Doktor,to człowiek któremu bezgranicznie ufa cala nasza rodzina i nie tylko! Katarzyna P.

rzeczowa, spokojna, kompetentna, nie straszy, tłumaczy istotę choroby. Polecam

Pani Doktor jest Lekarzem z powołania, mądrym i dobrym Człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie nie tylko jako alergolog, ale też, jako lekarz rodzinny czy pediatra. Traktuje pacjenta nie jak jednego z wielu , a przede wszystkim,jako człowieka, który zwrócił się z konkretnym problemem i któremu z całego serca, jak matka,z ogromnym zaangażowaniem,a zarazem fachowo pomaga. Wiem z doświadczenia, że dorośli i dzieci Ją uwielbiają. Jest bezpośrednia, dociekliwa, wyrozumiała, cierpliwa i wrażliwa na każdy szczegół przeprowadzając wywiad lub badając pacjenta. Zawsze bez słowa pytania tłumaczy w bardzo przystępny sposób na czym polega problem zdrowotny i jak można go leczyć krok po kroku. Doskonale potrafi wyleczyć i uspokoić pacjenta. Po Jej wizycie nigdy nie mam odczucia , że czegoś nie wiem. Istotne jest też to, że mimo ogromnej liczby pacjentów, bez problemu można umówić się na wizytę. Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkaliśmy. Szczerze i gorąco polecamy!!! Rosłoniec

Jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze postawi dobrą diagnozę. Jest miła, sympatyczna i ciepła. Nigdy się nie zawiodłam, a leczę się ponad 19 lat.

Bardzo sympatyczna pani doktor. Wyleczyła mnie z bardzo ciężkiej grypy bez żadnych antybiotyków. Zawsze dostępna w razie potrzeby. Szczerze polecam!!!

jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej doktór jest to osoba kompetentna, wzbudza zaufanie, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent a przede wszystkim nie jest zwolennikiem antybiotyków!!

Bardzo kompetentny specjalista. Zawsze po wizycie czuje sie jako matka o wiele spokojniesza wiedzac ze moje dziecko jest w dobrych rekach. Polecam wszystkim tego Lekarza:)

Też mam dobre doświadczenia. Jestem osobą, która musi wiedzieć co się dzieje i jak mam postępować w przypadku gdyby z dzieckiem zaczęło się dziać coś nieoczekiwanego. W przeciwieństwie do innych lekarzy, nawet nie muszę pytać, zawsze mam wszystko wytłumaczone. Dla mnie dodatkowym atutem jest również to, że antybiotyki są podawane tylko wtedy, gdy są naprawdę konieczne.

Mój syn od urodzenia leczy się u Pani doktor. Ma ona wspaniały kontakt zarówno z dzieckiem jak i ze mną. W każdej sytuacji mogę zwrócić się o pomoc, czy to telefoniczną, czy też przyjechać do gabinetu bądz zamówić wizytę domową. Bardzo profesjonalna, cierpliwa osoba, nie nadużywająca środków medycznych w sytuacjach tego niewymagacych i polecająca naturalne metody np. bańki chińskie. Szczerze polecam tego lekarza.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny