lek. dent. Bożena Gałecka-Kondej

Pani doktor zwodziła mnie z wyborem aparatu,a jak przyszedł moment decyzji, moja wada (najpierw przeciętna) nagle okazała się skomplikowaną wadą,którą wyleczy jeden z najdroższych aparatów. Po kilku konsultacjach z innymi orto w Siedlcach,Łukowie i Warszawie wyszło szydło z worka - pani doktor chciała po prostu nieźle zarobić,a nie miało to żadnego medycznego uzasadnienia co potwierdziło kilku niezależnych specjalistów ortodoncji. Na szczęście nie było za późno,za mną tylko wyciski, które zostały u doktor (niech się nachapie nimi),kilka płatnych wizyt i stracone pół roku. Rzecz miała miejsce parę lat temu. W tym momencie jestem po zdjęciu aparatu stałego u innego lekarza. Zęby wyglądają pięknie, a kosztowo aparat + cena wizyt z 2lat leczenia przekroczyło niewiele więcej niż cena samego aparatu u p. Gałeckiej Kondej (a gdzie jeszcze doliczyć koszt wizyt u pani doktor!). Wiem też,że jedna znajoma miała z nią podobny problem. O reszcie rzeczy nie będę pisać,gdyż mogą to być niepotwierdzone plotki.
Z osobistych odczuć na temat pani Gałeckiej-Kondej mogę powiedzieć,że sprawiała wrażenie bardzo miłej i kompetentnej. Z czasem jednak zauważyłam,że bardzo dużo mówi celem zagadania pacjenta i zamydlenia mu oczu. Przez pół roku wizyt u niej nie udało się załatwić nic oprócz wyciskow, rtg i usunięcia dwóch zębów. Pomimo wcześniejszych wstępnych ustaleń co do rodzaju aparatu, podczas wizyty na której miała zapaść ostateczna decyzja, postawiła mnie dosłownie pod ścianą mówiąc,że moja wada jest tak skomplikowana (wcześniej rtg i wyciski na to nie wskazywały),że wyleczyć ją można tylko specjalnym aparatem za 5000zł a i to niewiadomo czy nie będzie trzeba usuwać kolejnych zębów. Warto też odnotować fakt,że na pierwszych wizytach (dopóki nie zobaczyla mojej determinacji do leczenia) niemal wyśmiewała drogie aparaty sugerując, że to fanaberie przyszłych pań młodych,które chcą zdążyć z leczeniem przed ślubem. Oprócz tego twierdziła,że nawet osoby, które nie decydują się na leczenie u niej odchodząc do innego lekarza i tak wracają do niej przekonując się,że jej propozycja była najlepsza. Jestem żywym przykładem na to,że się myliła. Bardzo się cieszę,że nie podjęłam leczenia u niej. Wiadomo,że zawsze jest to duży koszt dlatego warto przed podjęciem decyzji zasięgnąć opinii u kilku specjalistów co do ich propozycji leczenia. Warto też pamiętać,że czasem drożej wcale nie znaczy lepiej,tym bardziej jeśli oczy komuś się błyszczą podczas rozmów o finansach.

Świetny stomatolog ;) potrafi podejść po ludzku do każdego, polecam ;)

Świetny stomatolog ;) potrafi podejść po ludzku do każdego, polecam ;)

bardzo dobry specjalista. serdeczna i zyczliwa osoba. polecam.

bardzo dobry specjalista. serdeczna i zyczliwa osoba. polecam.

Pani Bożena Gałecka Kondej to świetny specjalista, bardzo mi się podoba jej ludzkie podejście do pacjenta, zna się na tym co robi, to dzięki niej dziś się uśmiecham.