Gdzie przyjmuję

Zawiercie
50,48774319,4166259

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.95
7 opinii

NIE NADAJE SIĘ NA LEKARZA ASPOŁECZNA NIEMIŁA NIE KOMPETENTNA

wystawia bezpodstawne opinie dla innych insytucji takich jak poradnia psychologiczno-pedagogiczna w Zawierciu,szkodząc interesowi dziecka

Pani doktor bardzo nie miła, wymaga od innych kultury a sama jej nie ma. Zero wyrozumiałości oraz ludzkiego podejścia. Pracuje "od" "do" co znaczy że nie liczy się dobro małego pacjenta który nagle zachorował. Nikomu jej nie polecam. Byłam u niej pierwszy i ostatni raz.

świetna Pani doktor polecam każdemu rodzicowi.

Pani doktor bardzo niemiła , oschła w kontaktach z dziećmi,na pierwszej wizycie dzidzia miała 2 tygodnie zostaliśmy wyproszeni z gabinetu bo pani się śpieszyło bo miała tylko 10 minut, moim zdaniem brak podejścia do dzieci, co powinno być jasne przy zawodzie pediatry, nic nie można się dowiedzieć , nie odpowiedziała konkretnie na żadne moje pytanie, zapisałam do niej moją coreczkę i byłam tylo raz i był to ostatni raz, nie polecam zadufanej w sobie lekarki. Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wiedziałam że pediatra może być tak niemiłym człowiekiem, a jest też lekarzem rodzinnym, z tego co wiem tak samo beznadziejna

Zgadzam się z przedmówczynią, oporna w informowaniu o chorobie, nie poświęca zbyt dużo czasu na badanie i bardzo nie lubi, gdy ktoś jej coś sugeruje, wtedy włącza jej się czerwona lampka, że to ona jest wielką panią doktor, ale coraz więcej osób raczej uważa ją za pseudolekarza. Ale tak to jest jak łapie się kilka srok za ogon...

Pani pediatra mało przystępna, mało uprzejma, trzeba ją ciągnąć za język,żeby udzieliła jakichś informacji.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny