dr Bożena Izak

1,8
1,4

Mama

28.09.2015

Zdecydowanie odradzam.Buta i arogancja to cechy szczególnie wyróżniające Panią doktor. Bardzo nie miła, oschła, nie kontaktowa osoba, bez podejścia do pacjenta. Byłam tylko na jednej wizycie i nigdy więcej. Dziecko było badane szybko i powierzchownie, a na końcu wizyty dostałam ostrą reprymendę, że mam się zgłosić do swojego pediatry. Pani doktor zapomniała że zawód lekarz to powołanie, a nie przykry obowiązek.

10.11.2014

Nikomu nie polecam. Nie rozpozała objawów zapalenia wyrostka robaczkowego u dziecka. Nie chciała dać skierowania na morfologię, żeby zbadać leukocyty. Byłam u niej o 11 i twierdziła, że dziecku nic nie jest, a o 18 córka była już po operacji. Wyrostek był ropny z naciekiem na otrzewną. Trzymajcie się z dziećmi z daleka od tej pani. Powinna zmienić zawód. Nie nadaje się na lekarza. Jest oschła i nie miła.

27.05.2013

NIE NADAJE SIĘ NA LEKARZA ASPOŁECZNA NIEMIŁA NIE KOMPETENTNA

NIE NADAJE SIĘ NA LEKARZA ASPOŁECZNA NIEMIŁA NIE KOMPETENTNA

21.04.2013

wystawia bezpodstawne opinie dla innych insytucji takich jak poradnia psychologiczno-pedagogiczna w Zawierciu,szkodząc interesowi dziecka

08.01.2013

Pani doktor bardzo nie miła, wymaga od innych kultury a sama jej nie ma. Zero wyrozumiałości oraz ludzkiego podejścia. Pracuje "od" "do" co znaczy że nie liczy się dobro małego pacjenta który nagle zachorował. Nikomu jej nie polecam. Byłam u niej pierwszy i ostatni raz.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zawiercie"?

szpital powiatowy

Paderewskiego

Daszyńskiego 9a

Drzymały 12 lok. 1
Chorzów

11 Listopada 2/4 (Ultrasonografia)