lekarz Bożena Jachimiak

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy

Lidia

29.06.2013

Bardzo dobry specjalista. Ludzkie podejście do pacjenta. Pani doktor jest ciepłą , miłą osoba wzbudzjaca zaufanie

Bardzo dobry specjalista. Ludzkie podejście do pacjenta. Pani doktor jest
ciepłą , miłą osoba wzbudzjaca zaufanie

10.03.2013

Lekarz godny polecenia, ma wspaniały kontakt z małym pacjentem jak i z rodzicem,potrafi w prosty i brazowy sposób przedstawić problem dotyczący dziecka,rozmawiając z pania doktor nie ma bariery LEKARZ-PACJENT,każdemu polecam.

06.03.2013

gorąco polecam.mamy synka z wadą nerki i dzieki pani doktor spimy spokojniej.majac styczność z innymi lekarzami,nigdy sie nie spodziewałem iż może być lekarz który bezinteresownie i z oddaniem będzie przejmowal sie zdrowiem naszego synka.jeszce raz goraco polecam.

13.02.2013

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, bardzo dobre podejście do małego pacjenta, do rodziców zresztą też.

06.02.2013

Dopiero moja pierwsza wizyta z synkiem u Pani doktor. Jednak już mogę powiedzieć iż posiada fachową wiedzę i dużo praktyki. Rzetelnie potrafi przebadać, wytłumaczyć przebieg leczenia i to wspaniałe podejście do dzieci ...

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Szczecin"?

Tomasz Zimoń

Nefrolog dziecięcy