lekarz Bożena Jaglarz

Internista, Endokrynolog

Bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu pacjentowi, potrafi wytłumaczyć, myśle ze jest godna polecenia.

Polecam Panią doktor. Pani doktor jest może troche powściągliwa w zachowaniu, co ktoś może odbiera jako humory. Ja w niej widzę miłą i uprzejmą osobę bez narzucania się.Ja uważam ją za fachową lekarkę, bada bardzo dokładnie. Moim zdaniem najlepszy endokrynolog w Tarnowie.

lekarka bardzo kompetenta i uprzejma , zawsze ma czas na rozmowe z pacjentem i obrazowo tłumaczy problemy związane z danym problemem zdrowotnym

kompetentny lekarz, podchodzi do pacjenta kompleksowo, nie szczędzi czasu

kompetentny lekarz, podchodzi do pacjenta kompleksowo, nie szczędzi czasu

Jest lekarzem z brakiem doświadczenia i wiedzy,z humorami!.Pacjentów traktuje bez całkowitej wrażliwości na ich problemy.Niestety takie odnosimy wrażenie.

polecam tą lekarkę,bo jest świetna jako lekarz i osoba,jestem jej pacjętką od kilku lat

polecam jest dobra w fachu !!!

polecam jest dobra w fachu !!!

Niestety, ale Pani doktor nie jest w stanie dopasowac leków indywidualnie do każdego pacjenta, a co najgorsze to ma swoje humory. Doprowadziła do takiej sytuacji, że jakiś czas temu znalazłam się w szpitalu celem usunięcia całej tarczycy. No trudno już nie zaufam tej Pani.