lekarz Bożena Kazimierczak

Gastroenterolog

na pierwszej wizycie,p.doktor przepisała ścisłą dietę,tzn.dziecko w wieku szkolnym musiałoby tylko pić wodę mineralną itp,a reszta do jedzenia praktycznie większość posiłków zabroniona,dziecko nie ma stwierdzonej alergii na zabronione produkty,a tu taka dieta,dosyć że jest drobniutkie to nie bardzo jestem zadowolona z pierwszej wizyty...

Pani doktor nie dosc ze kompetentna to jeszcze bardzo mila i uprzejma. Zarowno w placowce publicznej jak i prywatnie co sie bardzo rzadko zdarza!!!

Pani doktor jest osobą kompetentną wzbudza zaufanie u dzieci i opiekunów,wie dlaczego jest lekarzem:)to jej powołanie.Pomogła nam dużo.Dziękujemy.Mateusz M z mamą Agnieszką Ostrzeszów.Pozdrawiamy

Polecam. Bardzo miła, konkretna i kompetentna osoba!

Polecam. Bardzo miła, konkretna i kompetentna osoba!

Pani Doktor jest kompetentna , uprzejma , budząca zaufanie , godna polecenia , zawsze tłumaczy mi chorobę i metodę leczenia . BARDZO POLECAM. MIKI.

Leczy naszego syna od 2 lat. Jest bardzo miła i uprzejma. Można zadzwonić w sobotę, niedzielę, czy święta. Jeśli bardzo pilna sprawa, to tłumaczy przez telefon, co zrobić, a później przyjechać. Wizyta standardowo 50zł, ale w trakcie leczenia za każdą wizytę płaci się mniej, nawet 20zł. Polecam.

Absolutnie polecam. Korzystam z usług pediatrycznych Pani Doktor od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Jarek Majewski

Jarek Majewski

Serdecznie polecam tego lekarza, bardzo pomogła mojemu dziecku. Jest bardzo dobrym, kompetentnym lekarzem. Sympatyczna Pani, która ma podejście do dzieci. Szczerze polecam!

Serdecznie polecam tego lekarza, bardzo pomogła mojemu dziecku.
Jest bardzo dobrym, kompetentnym lekarzem.
Sympatyczna Pani, która ma podejście do dzieci.
Szczerze polecam!