lekarz Bożena Kempa

Neurolog

Pani doktor jest niekompetentna, szczerze nie polecam. Nie rozpoznała choroby i naraziła na duże koszty.

Leczę się u Pani Doktor od kilkunastu lat / choroba przewlekła, postępująca// Jestem tak zwanym ,, żle rokującym' przypadkiem''. Dzięki Pani Doktor jakoś funkcjonuję, a to dlatego, że trafiłam do lekarza o wielkim sercu, osoby kompetentnej, z ,,anielską '' cierpliwością wysłuchujacej bolączek pacjenta. Pani Doktor Bozena Kempa to dobry lekarz i wspaniały człowiek. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Dziękuję Pani Doktor za dotychczasową opiekę i serdecznie pozdrawiam.

Dziękuję Pani Doktor za dotychczasową opiekę i serdecznie pozdrawiam.

Należę do osób, które "boją się "wizyty u lekarza. U Pani doktor byłam tylko dwa razy, a po wizycie wiedziałam że bez obawy tu wrócę. Pełna ciepła, cierpliwości, rzeczowa. Dziękuję Pani doktor.

Polecam Dr.Kempa.Jestem zadowolony z podejścia do pacjenta.Po pierwszej wizycie wiem co robić i jak mam leczyć dolegliwości.Dr.godna polecenia.Pozdrawiam Panią Doktor.

Polecam panią dr Kempa, jako świetnego specjalistę, który podchodzi do pacjenta kompleksowo i koncentruje się na jego zdrowiu, a nie na mówieniu tego, co pacjent chce usłyszeć... Zakładam, że wpis poniżej jest właśnie od kogoś, kto woli słuchać bzdur, niż się wyleczyć.

Tej Pani można do badania dać zwierze ale nie człowieka.

Tej Pani można do badania dać zwierze ale nie człowieka.

Witam. Byłem z żoną u dr Kempa (rwa kulszowa od ponad miesiaca) i powiem tak poprzednich dwóch neurologów przepisało wyłącznie tabletki przeciwbólowe Zaldiar po których żona bardzo źle się czuła następnie rezonans magnetyczny i operacja. Pani dr Kempa podeszła do problemu jak wzorowy lekarz. Wystarczyły odpowiednie leki przeciw zapalne i bólowe skierowanie na fizjoterapie i po tygodniu rwa kulszowa przeszła jak by jej nigdy nie było. Polecam jak najbardziej I życzę wesołych świąt

Polecam panią doktor. Chodze regularnie na wizyty i jestem zadowolony.

Polecam panią doktor. Chodze regularnie na wizyty i jestem zadowolony.

Pani Bozena Kempa jest bardzo dobrym fachofcem w dziedzinie neurologi a w szczegolnosci w "Udarach mozgu" polecam.Pozdrawiam.Pacjetka od kilkunastu lat.