lekarz Bożena Kotowska

Pani doktor spóźniła się, przyjmowała pacjentki szybko, nie słuchając z jakimi dolegliwościami przyszły. Przepisała leki po których dostałam uczulenie. Nie polecam

Rok temu przyszłam do dr Kotowskiej z problemem mocno spóźniającej się miesiączki. Pani nie zajrzała, że tak powiem, "głębiej", USG wykonała tylko zewnętrznie i dała tabletki antykoncepcyjne. Teraz po roku idę do innego ginekologa i czego się dowiaduję? Jeden z jajników spełnia kryteria PCO. Świetnie, mogłam się tego dowiedzieć dużo wcześniej. Mam nadzieję, że żadna inna kobieta tego nie doświadczy.

Pani doktor spóźniła się prawie godzinę, co miało wpływ na przebieg wizyty i czas jej trwania. Zero wywiadu w kierunku schorzeń (również w rodzinie) będących przeciwwskazaniem do antykoncepcji, mimo to tabletki przepisane niczym cukierki na ból gardła. Uprzejmość to niestety za mało.

Pani Kotowska jest godnym lekarzem do zaufania pomogła mi ale jeszcze będę miała wizyty

zdecydowanie polecam. Pani ginekolog godna zaufania.

zdecydowanie polecam. Pani ginekolog godna zaufania.

Bardzo miła Pani doktor, ale bardzo niekompetentna, nie szanuje czasu swoich pacjentów i wiecznie się spóźnia. Nie leczy, tylko przepisuje antykoncepcję. Przez cztery lata nie wykryła u mnie PCO, twierdząc, że przeżywam dużo stresu, a moje jajnik są w dobrym stanie, co okazało się nieprawdą.Zdecydowanie odradzam wizyty u Pani doktor.

Bardzo miła,delikatna lekarka.GODNA POLECENIA!

Bardzo miła,delikatna lekarka.GODNA POLECENIA!

W moim życiu nie spotkałam jeszcze milszej i uczynnej KOBIETY lekarza. Jest delikatna i wyrozumiała, a miałam ta nie przyjemność być badaną przez mężczyznę ginekologa ORDYNARNY PRZEPITY I BRUTALNY kobieta w ciąży też ma uczucia a Pani Doktor to wie DZIĘKUJĘ Serdecznie polecam.

poświeciła mi czas, zdiagnozowała moje schorzenie, podeszła do problemu bardzo ludzko - tłumaczyła na "chłopski rozum". Jestem zadowolona