lekarz Bożena Kubicka-Kozik

Alergolog, Alergolog dziecięcy, Pediatra, Pulmonolog

Fantastyczny lekarz leczę u Pani Doktor dzieci .Dzięki Niej i Jej ogromnej wiedzy można śmiało powiedzieć że nasz syn żyje zawsze i wszędzie polecam Cudowny Lekarz

Sam nie wiem ile już lat leczę się u Pani Bożeny, ale to szmat czasu. To bardzo dobry lekarz, z powołania, oraz sympatyczna osoba i nie zamienił bym Jej na żadnego innego lekarza. Obecnie mieszkam w Łodzi, i wolę dojeżdżać na wizyty do Tomaszowa niż zmienić lekarza.

Chodziłam z moim synkiem chyba wszędzie gdzie się dało. Dusił się, nie mógł spać, a co najgorsze, nikt nie był w stanie nam pomóc! Wreszcie u Pani doktor Kozik znaleźliśmy rozwiązanie. Po tygodniu leczenia mój Michałek wreszcie odetchnął! TO CO ZROBIŁA PANI DOKTOR TO CUD! Uratowała nam synka. Polecam Jej wizytę każdemu, jeszcze nigdy nie spotkałam nikogo tak kompetentnego.

Leczę się u tej Pani już naprawdę długo, z 6. lat jak nie więcej, jako alergolog jest świetna, odczulanie to baaaardzo długi okres czasu ale wychodzi to na +. Jestem zadowolony z jej porad i pomocy jaką dostałem, polecam! :)

Jest najlepszym lekarzem w Tomaszowie, jedynym, który ma trzy specjalizacje i ma najwięcej pacjentów. Dostać się do niej jest dosyć trudno bo pracuje cały czas, albo lata po świecie i się szkoli. Nie można tak od ręki wejść na wizytę. Ale liczy się tylko to, że jak juz się dostaniesz, to jest super. Ma świetny sprzęt i niesamowitą wiedzę. Poza tym, uratowała mojemu Michałkowi życie.

jest swietnym lekarzem w kazdej chwili mozna do niej dzwonic jesli jest jakis problem jest droga ale skuteczna zreszta znam droższych mniej skutecznych ona tez miala problemy zdrowotne ze swoim dzieckiem i uważam że zna sie na tym co robi jest miła isympatyczna moze doradzic jesli zachodzi taka potrzeba poleca innych specjalistow ktorzy są skuteczni również znam ją bo leczymy sie całą rodziną u niej

jestem z niej zadowolona leczyła mnie i moje dziecko na zapalenie płuc już nie pierwszy raz pamięta imię a jeśli chodzi o pieniądze to nie ma znaczeni nie raz taka "bajka " kosztuje1500 ale czy nie warto robić tego dla zdrowia przestrzegajmy zasad i słuchajmy tego co do nas mówi a nikt do nikogo nie będzie miał pretensji ,ludzie myślą że wszystko robi się charytatywnie przecież nie po to się uczyła żeby teraz cierpieć za miliony

Jako lekarz jast bardzo dobra. Gdy moje dziecko miało miesiąc wylądowaliśmy na dziesięc dni w szpitalu. Jak wyszlismy ze szpitala synek był niedoleczony.Spowrotem było zapalenie płuc. Poszliśmy do pani doktor Pare wizyt nas to kosztowało ale dziecko zostało wyleczone i nie musieliśmy wracac do szpitala. Jest b.dobrym lekarzem. Ale kase taz umie ładnie wyciągac np. nie przepisała odrazu seri zastrzyków na 10 dni tylko na 5 żeby iśc po następne 5 i znowu zapłacic za wizyte. A potem na sprawdzenie i znowu zapłacic. Jak dziecko dalej chore to powturka z rozrywki. A w dodatku po kilku wizytach nadal nie wie kogo laczy bo muwi do mnie ona ona a to chłopak przecież. No ale najważniejsze że wyleczyła nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka. Ważne że wyleczone dziecko.

wizyty są wyznaczane co pół roku i daje tylko recepty

wizyty są wyznaczane co pół roku i daje tylko recepty