lekarz Bożena Kucińska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Pani dr to lekarz z dużym doświadczeniem,wiedza i pomoc nieoceniona leczyla moją córkę teraz przyjęła moją wnuczke za co gorąco jej dziękuję ponieważ nie były to godz przyjęć wnuczka czuje się bardzo dobrze pozdrawiam panią doktor i polecam wszystkim

Kobieta bardzo kompetentna, rzetelne podejście do chorych, zawsze jest w stanie pomóc w czasie choroby. Serdecznie polecam

Doktor Kucińska leczyła mnie od najmłodszych lat, to dzięki niej przeżyłam, gdy poprzedni lekarze nic nie robili. Cenię Panią Doktor za szczere i ludzkie podejście, zawsze służy radą i odpowie na każde pytanie. Nigdy się nie zawiodłam, zawsze mogłam liczyć na rzetelne podejście. Prawdziwy lekarz z powołania, godny polecenia.

Ta pani to porażka, wizyta u niej to strata pieniędzy i nerwów. Przez całą z nią rozmowę słyszałam teksty w stylu "jest pani przewrażliwioną mamusią", "widzę że pani ma swoją teorię więc nie wiem po co pani do mnie przyszła" i najlepsze na koniec: "czy pani myśli że jestem Duchem Świętym który wie co dolega pani dziecku? Jeśli pani myśli, że przychodząc do mnie usłyszy diagnozę to jest pani w dużym błędzie. Przyczyną może być wszystko". Opad rąk i szczęki, NIGDY w życiu nie spotkałam się z takim podejściem lekarza, ...

Opad rąk i szczęki, NIGDY w życiu nie spotkałam się z takim podejściem lekarza, tym bardziej gdy to ja płacę za wizytę.
Ps pani 'doktor' przepisałą ręcznie robioną maść, po której wysypka u dziecka jeszcze bardziej się zaostrzyła. Szczerze nie polecam

moja córka podczas badania przez tę nieuprzejmą lekarkę zanosiła się od płaczu, aż zsiniała i dostała przepukliny. pytała mnie czemu dziecko tak histeryzuje (miała wtedy 2 miesiące)

przez jej badania moj syn trafił do szpitala. Nie wiem z czym te chwalebne hymny non stop ładowane były antybiotyki i tak nie zrobiła rozpoznania. Tez ja ceniłem lecz straciłem zaufanie do opani doktor.

pani doktor bardzo kompetentna dająca bardzo rzadko antybiotyki moja córkę leczyła tylko ona i oddawała jej serce.poleca, anna

Polecam każdemu rodzicowi którego dziecko cierpi na alergię.Przez 13 lat nie zdarzyło się aby pani doktor postawiła mylną diagnozę. Jest wspaniałym i kompetentnym lekarzem.

Serdecznie polecam.Pani dr.bardzo dobrze zna się na rzeczy.Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

p.dr. jest skuteczna nie daje bez potrzeby antybiotków. jedyna wada pani doktor ? mogła być troche milsza dla pacjetow. ale pani doktor nie jest do lubienia tylko do leczenia