lek. dent. Bożena Maciejczak

SPECJALISTA PERIODONTOLOG

SPECJALISTA PERIODONTOLOG

Świetny lekarz, zero stresu, profesjonalizm. Wszystko w jednym miejscu, pantomogram, chirurg, stomatolog. Do tego fajne wnętrza. Polecam wszystkim, dorosłym i dzieciakom.

Bezboleśnie, w bardzo ładnym gabinecie i super Pani Doktor. Ale najważniejsze, że nieszczęsna czwórka już w pełnym porządku. Zaniedbana przez strach przed dentystami, ale teraz już chyba mam w razie czego (odpukać...) do kogo wracać:-).

Polecam wybielanie u Pani doktor w gabinecie. Wybielałam zęby laserem i efekt jest super! Nie mam żadnej nadwrażliwości jak było po wcześniejszych zabiegach w innym gabinecie. Na prawdę polecam! Szybko, fachowo i miło!

Na prawdę polecam! Szybko, fachowo i miło!

Bardzo kompetentna i przyjemna Pani Doktor. Zawsze bałem się wizyt u dentysty ale od kiedy zajmuje się mną Pani Doktor wszelki strach minął. Gabinet bardzo nowoczesny a wizyty przeprowadzane są w przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim!

Trafiłam do pani doktor trochę z przypadku, akurat byłam w ciąży i szukałam szybko jakiegoś lekarza, który z NFZ-u podleczy mi zęby. Zadzwoniłam do Sanitasu, gdzie okazało się, że nie muszę czekać kilka miesięcy, tylko przyjść na drugi dzień, właśnie do doktor Maciejczak. Moja wizyta była bardzo przyjemna, szybka i kompleksowa. Ubytków nie było dużo i nie wymagały one jakiegoś specjalnego podejścia, pani doktor zrobiła 3 zabiegi w czasie jednej wizyty. Byłam w szoku. Wszystko pięknie, wypełnienia białe, obsługa na najwyższym poziomie, mimo że nie była to wizyta prywatna. Świetnie. Właśnie poleciłam panią Maciejczak mojemu mężowi, który panicznie boi się stomatologów.

do Pani dr trafilem przypadkowo,poniewaz mieszkam w poblizu gabinetu. bardzo mila i profesjonalna obsuga, bezpolesnie:) polecam!!

Trafiłem do Pani dr.przypadkowo ponieważ mój lekarz był na urlopie.Pełna profesjonalna obsługa,nowoczesny gabinet i na miejscu rentgen,konkretna rozmowa na temat choroby imetody leczenia.

Z czystym sumieniem polecam Panią doktor każdemu, kto boi się wizyty u stomatologa. Wyjątkowo miłe podejście do pacjenta w połączeniu ze skutecznością leczenia powoduje, że ja stomatologa już nie zmienię.