Bożena Mospan-Skórnicka

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.95
28 opinii

Ta skala powinna się zaczynać od "0"... Przynajmniej w przypadku pani Mospan. Określenie niekulturalna jest naprawdę delikatne. Jak taka furiatka może być ordynatorem? Trudno mi ocenić kompetencje czy kompleksowość leczenia, gdyż awantura/ krzyki/ odgrażanie się / sprawiło, że ogólne wrażenie jest beznadziejne.. Pani doktor zupełnie nie ogarnia tego, co się dzieje na Jej oddziale i nie potrafi przyznać się do błędu. Potrafi wyprowadzić z równowagi pacjenta i doprowadzić do płaczu jego rodzinę.. Koszmar...

bardzo dobra lekarka ,bardzo skuteczna ogromna wiedza oraz skuteczne metody leczenia andrzej jasiak

Dzień dobry, byłam już u tego lekarza kilka razy i chyba już więcej nie pójdę...ciągle to samo, te same leki, ciągle się spóżnia , tak naprawdę to chory ją nie interesuje chyba tylko jego pieniądze !!! koszmar, nie polecam. Marta.

Nigdy więcej nie pójdę na wizytę do tej pyskatej i opryskliwej lekarki !!! Odradzam .

Widać , że praca lekarza przerasta przereklamowaną, gruboskórną Panią Doktor Mospan... nie polecam !

niekompetencja aż krzyczy.Pani doktor jest bardzo nie miła i uwazam ze pacjenta ma głęboko w d...e.Odwala roborę taśmowo i Ty pacjęcie bujaj się dalej sam.NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!

Kazdy lekarz powinien brać z Pani doktor przykład

pani diabetolog chce aby inny lekarz stwierdził cukrzyce,to po co Ona jest diabetologiem,strasznie sie zawiodłam na pani doktor.nie polecam.

po przeczytaniu komentarzy rozumiem, że Pani Doktor jest miła i uprzejma za pieniądze. Od półtora roku leczę się u dr Mospan. Zwykle śmierdzi w gabinecie papierosami. Pani doktor zawsze jest spóźniona, jest dobrze jeśli tylko godzinę. Długo czekam, krótko trwa wizyta. Nie leczy tylko robi statystyki. Pewnie płacą od ilości przyjętych pacjentów. Przykre jest to, że okrzyknięta jest taką sławą i doświadczeniem. Odniosłem wrażenie, że jej przeszkadzam mówiąc o swojej chorobie. Zapiski z mojego zeszytu i pomiary cukru niewiele dają. Brak analizy i wyjaśnienia. Nie kieruje na badania, tylko wypisuje recepty. Obiecywała, że mnie położy na oddziale w celu określenia odpowiedniej ilości podawanej insuliny. Nic z tego nie wyszło.Szkoda, że w takim mieście brakuje dobrego lekarza diabetologa. Powinno Pani doktor zależeć na leczeniu pacjentów, a nie leczeniu powikłań. Łatwiej i taniej jest zapobiegać. To przykre, że nikt w tej sprawie nie może pomóc.

nie poświęca odpowiedniej ilości czasu na pacjenta. Zawsze się spóźnia. Jest niemiła i nieprzyjemna. Wizyty polegają na wystawieniu recepty, nic nie wnoszą. Nie robi badań. Odwala taśmówkę. Zdecydowanie nie polecam.

Leczę się u Pani dr od roku, mam duże wahania cukru( cukrzyca typ I). Przez ten rok nie widzę żadnej poprawy,jednakże nie o tym chcę napisać. Podejście Pani dr do pacjentów jest skandaliczne. Otóż gdy leczyłam się u Pani dr prywatnie to Pani Mospan miała czas, by przeprowadzić dokładny wywiad, odpowiedzieć na pytania, wyjaśnić. Wizyta trwała ok.15min jednak gdy odwiedziłam Panią dr w przychodni publicznej bajka się skończyła. Nawet mogę zrozumieć ponad godzinne spoznienia za kazdym razem, ale nie to ze wizyta trwa krócej niż minuta. Pani dr szybko przejrzała dziennik cukrzyka, zmieniła dawke przelicznika insuliny na sniadanie i komentarz,,zgłoś się za 2 miesiące" zobaczymy co się bedzie działo i po wizycie. Tak własnie wyglądają publiczne wizyty u Pani Dr.Ja nie mam zamiaru z miesiaca na miesiac patrzec co sie bedzie działo tylko miec w koncu dobrze ustalony cukier! podejscie do pacjenta okropne. Skoro za kazdym razem spoznienie do poradni wynosi ponad godzine to trzeba szybko przyjmowac ludzi hurtem.Rozumiem można raz się spoznic, kazdemu moze sie zdarzyc ale nie notorycznie! Skoro jest sie powaznym lekarzem, to trzeba sobie ustalic priorytety, a nie przyjmowac ludzi tylko po to aby przyjac.

Wyjątkowa osobowość,wyjątkowy specjalista.Zna się na rzeczy.Gdyby nie Pani dr Bożena Mospan,...dawno nie było by mnie na tym świecie. Życzę jej dużo zdrowia i dziękuję za wszystko co zrobiła dla mojej skromnej osoby.Z wyrazami szacunku pacjent..... Mirosław Kozłowski Świebodzin

byłam więcej nie , najgorsze podejscie do pacjenta !!!!!!

Bardzo nie miła Pani doktor wręcz gruboskórna, a w gabinecie śmierdziało papierosami . Skandal ! Nie polecam.

Byłem osobą towarzyszącą osobie z cukrzycą i powikłaniami cukrzycowymi. Potraktowano nas na odczepnego, bezsensowne docinki pod nosem ze strony Pani doktor oraz głupie teksty na poziomie gimnazjum. Słyszałem o tej Pani dużo dobrego, ale niestety odnoszę wrażenie, że sława wyprzedza tą Panią. Choć plusem jest jej stanowczość, cecha porządana wg mnie u lekarzy. Jedyny "plus" wizyty. Nie potrafię natomiast ocenić jej kompetencji. Arogancja i wyższość przesłoniły wszystko inne. Nie polecam nikomu o słabych nerwach.

Kto chce się leczyć i szuka wsparcia fachowego,może liczyć zawsze na pomoc dr B.Mospan.Przebywałem na oddziale diabetologi i nie słyszałem aby wśród pacjentów krążyła jakaś negatywna opinia o Pani dr B.Mospan,wręcz przeciwnie. Uważam,że niektóre opinie są krzywdzące.Ci,którzy je wystawili "chorują" na co innego a nie na cukrzycę.Żeby osądzać innych,trzeba być uczciwym wobec samego siebie. Z wyrazami szacunku i uznania dla całego personelu za udzieloną mi pomoc i opiekę,oraz powrót do zdrowia,....Mirosław Kozłowski.

WITAM SERDECZNIE, CHCIAŁBYM WSZYSTKICH PAŃSTWA ZMAGAJĄCYMI SIĘ Z CUKRZYCĄ POINFORMOWAC, ŻE JEST SUPLEMENT KTÓRY ŁAGODZI PRZEBIEG CUKRZYCY TO WIELKIE ODKRYCIE POLSKICH NAUKOWCÓW "COLVITA " ZADZWOŃ A DOWIESZ SIĘ WSZYSTKIEGO 663 356 313.

Pani Mospan jest bardzo złośliwa i brak jej kultury osobistej. Czekała tylko kiedy wręcze kopertę. Nie polecam !

Wizyta publiczna, to totalna porażka. Pani dr była delikatnie ujmując nieuprzejma. Moja cukrzyca była gdzieś na odległym planie. Rutynowe badanie HbA1c bez omówienia wyniku. Może poza "cukry są za niskie" !!! Szczegółowy zapis mojej glikemii z ostatnich miesięcy nie wzbudził żadnego zainteresowania. Recepty i papa. Baw się sam. Jeżeli jesteś cukrzykiem i czytasz te słowa, to wiesz jakie emocje mogły mną targać po wyjściu z gabinetu.

Zawiodła na całej linii. Mam więcej kultury osobistej od Tej bezczelnej Pani... więc nie będę wchodzić w szczegóły.

oby wszyscy lekarze byli pokroju dr. Mospan.

ta pani doktor mnie zawiodła... nie szuka wystarczajaco dobrze, leczy schematami a wiadomo ze kazdy jest inny. nie polecam

Bardzo uprzejma,kompetentna.POLECAM. Na każde pytanie uzyskałem odpowiedź

Wspaniały lekarz ,z sercem podchodzi do każdego pacjenta . Cieszmy się ,że mamy tak dobrego specjalistę .

pani doktor jest naprawde rewelacyjna...zna się na tym co robi...polecam z całego serca...świetny specjalista !!!!

Doskonały lekarz, zawsze pomoże. Polecam.

Wybitny lekarz, mądra, uprzejma i z darem od Pana Boga !!!

Wybitny lekarz, bardzo ciepła i uprzejma dla pacjentów. Wszyscy postawili na mnie krzyżyk a Ona postawiła mnie na nogi. Dziękuje !

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny