lekarz Bożena Mospan-Skórnicka

Internista, Diabetolog

2,4

Nie miła wręcz arogancka na wizytach przez NFZ może na prywatnej wizycie jest miła i uprzejma ale tej Pani nie dam zarobić.Może jak bym nosił sutannę to by Pani Doktor poświęciła więcej uwagi i by była uprzejma przecież za to ma co miesiąc wynagrodzenie

W komentarz wobec pacjenta brak empatii - przy pacjencie komentarz na temat jego wyglądu. Smutne to, bo dotychczas słyszałam bardzo dobre opinie o Pani Doktor. Niestety osobiste spotkanie godne politowania - wobec pacjenta zawsze lekarz powinien być taktowny. Pani Doktor krzykliwa, pielęgniarki również, komentarze godne politowania. Szkoda, że taka dobra Pani Doktor, w kolejnych latach niszczy to, co wcześniej osiągnęła.

Pani Doktor zapomniała o przysiędze Hipokratesa, że "przede wszystkim nie szkodzić i nieść pomoc". Bezczelnie czekała na to, aż zaproponujemy wizytę prywatną, sugerując, że w innym wypadku trzeba będzie "obciąć Mamie nogę". Powinna Pani stracić licencję lekarską i nie kompromitować swojego zawodu, bo inni lekarze są nimi z powołania. A Pani, dla pieniędzy, zrobi wszystko.

Nie polecam, opryskliwa, wiecznie spóżniona, ma wieczne pretensje do pacjenta ! Namawia na prywatne wizyty ! Skandal !

Nie kwestionuję kwalifikacji medycznych.. ale skonfrontowałam się do bólu.. z etyką, a raczej z jej brakiem .. kiedy po wypisaniu dostałam ataku bólu.. mąż wrócił do polikliniki a ja słaniając się z bólu podeszłam pod gabinet Pan Ordynator Mospan, która słysząc moje błaganie, że proszę o pomoc bo złapał mnie atak bólu i musiałam wrócić.. zatrzasnęła mi drzwi "przed nosem".. napisałam zażalenie do Departamentu Służby Zdrowia MSWiA skąd otrzymałam miłego maila, w którym przeproszono mnie.. i dziękuję bardzo za TO, bo cierpiący człowiek z pokorą i lękiem oczekuje POMOCY i ...

otrzymałam miłego maila, w którym przeproszono mnie.. i dziękuję bardzo za TO, bo cierpiący człowiek z pokorą i lękiem oczekuje POMOCY i SZACUNKU a nie ordynarnych " wynaturzonych uniesień"

Miałam okazje poznać Doktor na wizycie prywatnej jak i na wizycie publicznej. Odniosłam wrażenie jakbym rozmawiała z dwiema różnymi osobami.Otóż na wizycie prywatnej Doktor była bardzo miła i uprzejma, ma czas na rozmowę i wyjaśnienia związane z wynikami. Natomiast na wizycie publicznej jest ordynarna, opryskliwa, z jej ust płyną złośliwe komentarze w stronę pacjenta.Na wizytę potrafi przyjść z godzinnym opóźnieniem a pacjentów traktuje taśmowo.Po amputacji palca (styczeń 2015) moje finanse uległy zmianie, poprosiłam Doktor o wizytę publiczną gdyż po ściągnięciu larw nie było potrzeby iść na samą kontrolę prywatnie, z ciężkim bólem zostałam zapisana, poszłam i USŁYSZAŁAM OD DOKTOR ŻE SKREŚLA MNIE Z LISTY PACJENTÓW Z GABINETU PRYWATNEGO BO JA NIE MAM PIENIĘDZY A ONA ZA DARMO LECZYĆ NIE BĘDZIE I NAWET MAM NIE PRÓBOWAĆ SIĘ TAM REJESTROWAĆ BO ONA MNIE JUŻ TAM NIE PRZYJMIE.NAJWYRAŹNIEJ PIENIĄŻKI UDERZAJĄ DO GŁOWY!!!

Ta skala powinna się zaczynać od "0"... Przynajmniej w przypadku pani Mospan. Określenie niekulturalna jest naprawdę delikatne. Jak taka furiatka może być ordynatorem? Trudno mi ocenić kompetencje czy kompleksowość leczenia, gdyż awantura/ krzyki/ odgrażanie się / sprawiło, że ogólne wrażenie jest beznadziejne.. Pani doktor zupełnie nie ogarnia tego, co się dzieje na Jej oddziale i nie potrafi przyznać się do błędu. Potrafi wyprowadzić z równowagi pacjenta i doprowadzić do płaczu jego rodzinę.. Koszmar...

bardzo dobra lekarka ,bardzo skuteczna ogromna wiedza oraz skuteczne metody leczenia andrzej jasiak

Dzień dobry, byłam już u tego lekarza kilka razy i chyba już więcej nie pójdę...ciągle to samo, te same leki, ciągle się spóżnia , tak naprawdę to chory ją nie interesuje chyba tylko jego pieniądze !!! koszmar, nie polecam. Marta.

Nigdy więcej nie pójdę na wizytę do tej pyskatej i opryskliwej lekarki !!! Odradzam .