lek. dent. Bożena Mrowiec-Aleksandrowicz

Przyszłam z bardzo bolesnym problem do gabinetu. Zostałam zaopiekowania i oglądana regularnie po zabiegu chirurgicznym, aż do pełnego wyleczenia. Pani Bożena i pani Karolina super wykonały swoją pracę i pomogły mi wrócić do zdrowia. Zawsze mogłam liczyć na telefoniczna poradę, gdy czułam dyskomfort między wizytami. Polecam z całego serca

Zdecydowanie NIE polecam. Ogromne pieniądze za usługi a efekt estetyczny tragiczny. Tłumaczenie, że nie dało się lepiej jest nieprofesjonalne.

Nie zgadzam się z tą opinią. Pani doktor niezwykle dokładnie tłumaczy sposób leczenia, korzysta ze zdjęć , tomografii, i pacjenci wiedzą, jak będą leczeni. Trza tylko wysłuchać i zrozumieć. Polecam .

Nie polecam. Od pół roku leczę się i widzą żadnych postępów, nie wiem też jak będę leczona, co dalej, jaki jest plan na przyszłość. Mam wrażenie, że ciągle leczymy ten sam ząb, niekończąca się kanałówka szóstki. Za ciężkie pieniądze.

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna niestety bardzo często zdarzają się "poprawki"...a to niestety nie świadczy dobrze o jakości usługi

Za dużo jak na moją kieszeń. Jakość usług jak u innych.

Za dużo jak na moją kieszeń. Jakość usług jak u innych.

nie zamieniłabym Pani Doktor na żadnego innego stomatologa!

nie zamieniłabym Pani Doktor na żadnego innego stomatologa!

miła obsługa lecz jakość wykonania niski poziom.

miła obsługa lecz jakość wykonania niski poziom.

Moje zęby to katastrofa, oczywiście po niekompetentnym leczeniu u innego stomatologa. No i nareszcie ktoś kto wie jak do nich podejść. Polecam.

Porażka. Pacjentów przyjmuje się tutaj taśmowo. Przychodzisz, odczekujesz swoje w poczekalni (minimum 30 minut, chociaż jesteś na umówioną godzinę!), szybko na fotel i do kasy. No a tutaj czeka cię zimny prysznic. Potem tylko jedna, druga poprawka i tak aż ci się znudzi. Pani dr miła, dużo tłumaczy a gabinet estetyczny i higieniczny. No ale co z tego, skoro fuszerki robi po kosmicznych cenach!