lekarz Bożena Nowak-Zając

2,4
1,8

Bardzo dobra lekarka wyleczyła mi 4 tygodniowe dziecko , w przechodni nie chcieli się moim dzieckiem zająć. Bardzo polecam panią doktor dziecko bada szczegółowo już parę razy byliśmy i zawsze choroba i leki odpowiednio trafione.

DRAMAT!!!!kobieta okropna, zdjagnozowala krzywice u kilkumiesiecznego dziecka na podstawie obejrzenia glowy! co u innych pediatrow wzbudzilo oburzenie, bo aby zdiagnozowac to schorzenie konieczne sa badania krwi a w nich nic nie wyszlo. Dzis powtorka z rozrywki, siostra poszla ze swoja dzidzia i co? krzywica, a lki jaki pani przepisala wprawily farmaceute w szok bo to leki dla doroslych, ponownie bez badan krwi.... szok...

Po przeczytaniu tych opinii jestem w szoku.Leczyłam swoją ciężko chorą córkę (ciężka postać mózgowego porażenia dziecięcego) przez wiele lat najpierw u mamy dr.Zając a potem u niej samej.Jestem zaskoczona takimi opiniami.Mimo wielu chorób i dolegliwości u córki zawsze mogłam liczyć na pomoc - w świątek, piątek czy niedzielę.Dojeżdżałam z Sopotu a potem z Gdańska.Nigdy nie odmówiła pomocy.Odchodziła dosłownie od garnków.Zawsze szczegółowo badała moje dziecko, przepisywała skuteczne leki.Dziś moja córka ma 30 lat.I prawdę mówiąc to,że żyje zawdzięczam w dużej mierze dr. Zając i Jej mamie.Mimo to na pytanie czy poleciłabym tego lekarza napisałam,że nie wiem bo po przeczytaniu tylu negatywnych opinii zwątpiłam.Czy lekarz może się aż tak zmienić?

Tragedia, lekarz który nawet nie dotknie dziecka przy badaniu!!!Poszłam do owej lekarz z 1,5-letnią córką, która od 6 dni ma rozwolnienie, nawet nie sprawdziła czy jest odwodniona, nie mówiąc już o zadaniu brzuszka, szok do tej lekarz nawet z psem, gdzie nawet z chomikiem bym nie poszła!!!

TRAGEDIA!!!! NIE POLECAM WRECZ ODRADZAM WCZORAJ BYŁAM U NIEJ Z 4 MC DZIECKIEM MOWIŁA ZE JEST WSZYSTKO OK A DZIS ANTYBIOTYK INNY LEKARZ DAŁ

TRAGEDIA!!!!

SKANDAL!!! Odmówiła przyjęcia chorego 4mc dziecka, zero ETYKI,nie raczy nawet podnieść głowy aby zerknąć na dziecko, SZOK!!!co ta okropna pani"doktor"??? robi w przychodni????

nie polecam, prawie nie podchodzi do dzieci, mało mówi i sprawia wrażenie jak by jej się nie chciało i robiła wielką przysługę.

Byłam u niej z 6 miesięcznym dzieckiem i zbagatelizowała objawy. Na drugi dzień trafiłam do innego lekarza i konieczny już był antybiotyk. Zdecydowanie nie polecam, lekarka zachowuje się jakby robiła łaskę, że przyjmuje.

Byłem kiedyś u tej pani, nie potrafiła początkowo odróżnić ospy od trądziku. Dopiero po moich naleganiach stwierdziła jednak że to ospa (nic nie zapisała) Nie polecam.

porażka!!! Jest to lekarz,któremu nie można ufać. Idę do Niej tylko,kiedy potrzebuję recepty na jakiś lek,broń Boże po coś więcej...