lekarz Bożena Nowowiejska

Pulmonolog, Pediatra

Cudowny człowiek. Rewelacyjna lekarz. Cierpliwie i uważnie słucha rodzica, prawidłowo ocenia sytuację zdrowotną. Właśnie moja córka powraca "do siebie" po prawie dwumiesięcznym kaszlu. Podczas wizyty pomogła nam w ustaleniu natychmiastowej konsultacji laryngologicznej (krwawienia z noska). Na drugi dzień po wizycie telefonowała, by uzyskać informację co się dzieje z dzieckiem. Cieszę się, że wreszcie trafiłam na tak wspaniałą Panią doktor. Życzę jej dużo siły i zdrowia, bo dzieci takich prawdziwych lekarzy potrzebują:)

Lekarz ratujaca z opresji. 2,5 miesiaca wozilismy sie z poltoraroczna Coreczka po "specjalistach". I kazdy robil swoja dzialke, pogadal o potrzebnej cierpliwosci, tym samym usypiajac czujnosc, bo skoro kolejny "najlepszy w Bialymstoku lekarz" twierdzi, ze to normalne, ze jak dziecko poszlo do zlobka, bedzie kasxlalo, a przy refluksie to wrecz norma. Dr jako pierwsza scalila wszystkie objawy. Przejrzala dokumentacje choroby i w ciagu kilku dni postawila dziecko na nogi. Choc w szpitalu bylismy 2 tyg. Szczerze polecam jako znakomitego pulmunologa, ale i gastrologa (zwrocila uwage na nietypowe objawy, a nie tylko te z internetu, lek inny niz "tasmowo" laryngolog i gastrolog ). Indywidualne podejscie do przypadku choroby.