dr Bożena Oleksiuk

Opinii9
3,4
3,4

09.05.2013

Odradzam korzystanie z usług pani Bożeny Oleksiuk. W naszym przypadku popełniła książkowe błędy w czasie zalecanych leków. Dziecko przez nawrót choroby trafiła na ostry dyżur. Następni laryngologowie dziecięcy nie szczędzili negatywnych słów na temat zaproponowanej kuracji. W czasie prywatnej wizyty była bardzo miła i poświęciła ...

W czasie prywatnej wizyty była bardzo miła i poświęciła dużo czasu na odpowiedzi na nasze potania. Niestety u specjalistów cenimy wiedzę i doświadczenie, którego wedle mojej opinii tej pani brakuje.

04.12.2012

super podejście do pacjenta na moim przykładzie anginy po parę razy w roku po leczeniu, nie choruje już drugi rok na anginę, moim zdaniem niema lepszego lekarza w Mińsku z takim nastawieniem pozytywnym.

07.10.2012

Niestety NIE POLECAM. Jak można leczyć sterydami i antybiotykami non stop? wyniszczona odporność, wyniszczony organizm.. Ja rozumiem umowy itd, ale nigdy nie uzyskałem odpowiedniej porady. zimne traktowanie pacjenta, hurtowe wręcz, ciągle ta sama gadka, że zatoki, że kilka lat to potrwa.. pieniądze w błoto.. 6 lat męki. Dopiero w Warszawie wyleczono mnie w pół roku. Odradzam,.

02.08.2011

Byłam non stop leczona tym samym antybiotykiem, który przestał działać.

Byłam non stop leczona tym samym antybiotykiem, który przestał działać.

16.02.2011

MZ najlepszy laryngolog w Mińsku. Z pewnością mogę Ją polecić jako lekarza dziecięcego. Jest bardzo wnikliwa, ostrożna. Trafnie diagnozuje i leczy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Mińsk Mazowiecki"?

Warszawska

Jolanta Figura