drBożena Oleksiuk

Mińsk Mazowiecki
52,180780921,5590727603116338

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
9 opinii

• 1

Odradzam korzystanie z usług pani Bożeny Oleksiuk. W naszym przypadku popełniła książkowe błędy w czasie zalecanych leków. Dziecko przez nawrót choroby trafiła na ostry dyżur. Następni laryngologowie dziecięcy nie szczędzili negatywnych słów na temat zaproponowanej kuracji. W czasie prywatnej wizyty była bardzo miła i poświęciła dużo czasu na odpowiedzi na nasze potania. Niestety u specjalistów cenimy wiedzę i doświadczenie, którego wedle mojej opinii tej pani brakuje.

• 5

super podejście do pacjenta na moim przykładzie anginy po parę razy w roku po leczeniu, nie choruje już drugi rok na anginę, moim zdaniem niema lepszego lekarza w Mińsku z takim nastawieniem pozytywnym.

• 2

Niestety NIE POLECAM. Jak można leczyć sterydami i antybiotykami non stop? wyniszczona odporność, wyniszczony organizm.. Ja rozumiem umowy itd, ale nigdy nie uzyskałem odpowiedniej porady. zimne traktowanie pacjenta, hurtowe wręcz, ciągle ta sama gadka, że zatoki, że kilka lat to potrwa.. pieniądze w błoto.. 6 lat męki. Dopiero w Warszawie wyleczono mnie w pół roku. Odradzam,.

• 3

Byłam non stop leczona tym samym antybiotykiem, który przestał działać.

• 5

MZ najlepszy laryngolog w Mińsku. Z pewnością mogę Ją polecić jako lekarza dziecięcego. Jest bardzo wnikliwa, ostrożna. Trafnie diagnozuje i leczy.

• 5

ja osobiście uważam Panią doktor za najlepszego laryngologa w naszym mieście chodziłam do Niej do As-medu za wizyte nie płaciłam bardzo jestem zadowolona z efektów leczenia moje dzieciaki potrafiły 6-7 razy mieć zapalenie uszów w ciągu roku a teraz jak mają 1 na rok to max doktor nie tylko da antybiotyk na początku leczenia ale i sprawdzi słuch badaniem komp. jak nie jest w normie to leczy do porządnego efektu dla mnie godna polecenia :)

• 1

dwa lata leczenia zatok-sterydy, antybiotyki, antybiotyki, antybiotyki. wyniszczenie odpornosci. w warszawie mi powiedzieli ze po prostu trzeba skorygowac przegrode. coz, moze prywatnie caluje stopy-publicznie-praca na odwal. nie polecam !

• 5

Polecam, przyjmuje dzieci, a ponieważ jest sympatyczna i ładna to moje dziecko chętnie do niej chodzi :)

• 4

Bardzo miła osoba, stara opisać problem zdrowotny, leki wypisuje z normalnego przedziału cenowego. Przyjnuje dzieci.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat