lek. dent. Bożena Szatan

Świetne podejście do każdego pacjenta zarówno do dzieci, jak i dla dorosłych. Mój Alek już się nie boi dentysty.

Tata poprosił, żebym zostawiła komentarz, że jest bardzo zadowolony ze swojego nowego uśmiechu. Od czasu zabiegu nie ma problemów z implantami, może znowu gryźć swoje ulubione twarde warzywa i orzechy :)

Dokładnie wykonany zabieg leczenia kanałowego. Byłem już kiedyś w innym miejscu i wystąpiły komplikacje, a tu wszystko na najwyższym poziomie.

Nowoczesny sprzęt i bardzo wykwalifikowana kadra dentystów. Na pewno warto udać sie tu z każdym problemem dentystycznym!

Zdecydowanie polecam tego dentystę! Pani Bożena jest bardzo pomocna i rzetelnie podchodzi do każdego pacjenta. Warto udać się tu z każdym problemem z zębami.

Jak najbardziej godny polecenia dentysta. Bardzo miła atmosfera w gabinecie i jak do tej pory wszystko robione bardzo solidnie i trwale.

Świetny kontakt z lekarzem przy leczeniu, zarówno jak i po. Zawsze można liczyć na fachowe porady co do codziennego utrzymania zębów w czystości i zdrowiu. Bardzo szeroki zakres usług.

Bardzo cierpliwe podejście do pacjenta, co bardzo mnie przekonała do tego dentysty. W przypadku wyrywania zęba u mojego dziecka sprawa nie była łatwa, ale pani Bożena świetnie sobie z tym poradziła. Na pewno będziemy tu wracać.

Świetnie wykonane leczenie kanałowe zęba. Co prawda troszkę bolało, ale przy kanałowym trzeba czuć zęba żeby dobrze go wyczyścić. Polecam tego dentystę wszystkim znajomym

pierwsza wizyta bardziej kontrolna, na czyszczenie kamienia. U mnie to trzeba praktycznie co roku to robić. Od razu zostały znalezione ubytki w zębach i szybko umówiliśmy się na ich wyleczenie. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, dentyści też super!