Bożena Szymura

Bielsko-Biała
49,805817419,05361090 33 814 77 92

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
11 opinii

Naprawdę gorąco wszystkim polecam panią doktor.Jest miła,kompetentna,poświęca dużo czasu podczas rozmowy ,nie spieszy się,podchodzi profesjonalnie do swego zawodu.Będąc w jej gabinecie czuję się jak z profesjonalistami z filmu(Na dobre i złe)z Leśnej Góry.Jeszcze raz naprawdę polecam.Małgorzata.

Lekarka z powołania, najlepszy lekarz jakieg znam. Gorąco polecam!

Polecam. Ja leczę się u pani doktor na niedoczynność tarczycy. Wcześniej "błąkałam" się po różnych endokrynologach, teraz nareszcie od dwóch lat leczy mnie pani doktor i dopiero teraz czuję się "bezpieczna". Kompetencja, zdrowy rozsądek i nie nabijanie na siłę kasy to sprawia, że nie wyobrażam sobie leczyć się u kogoś innego.

Wysokiej klasy specjalista, godny zaufania i polecenia. Tak powinno być u każdego lekarza!

Wizyta nigdy nie odbywa się w pośpiechu, Pani Doktor odpowiada na każde pytanie.

polecam z czystym sumieniem panią doktor

Wszystko na tak (doświadczenie z poprzednich dość odległych wizyt) oprócz jednego - nie polecam tego lekarza osobom chorym, tylko zdrowym, ponieważ chory nie może czekać 6 miesięcy na wizytę, a obecnie takie są odległe terminy zapisów (dzwoniłem 5 maja i powiedziano mi, że w październiku dopiero będą przyjmowane zapisy! a na kiedy? pewnie gdzieś na końcówkę roku)

Jestem pacjentem Pani Doktor od półtorej roku,pamiętam jak byłem mile zaskoczony po pierwszej wizycie.Podejście Pani Doktor do pacjenta i jej pełny profesjonalizm podczas rozmowy i badań.Jak ktoś chce zobaczyć podejście prawdziwego lekarza do pacjenta powinien odwiedzić gabinet Pani Doktor.Polecam zadowolony pacjent Dariusz T

Warto skorzystać , bardzo dobry lekarz ,dużo czasu poświęca pacjentowi,

Uważam, że to lekarz w 100% godny polecenia, nie spotkałam sie wcześniej z tak uprzejmym i kompetentnym lekarzem .

Bardzo uprzejma i kompetentna. Polecam wszystkim. Ja leczę się na tarczycę i z powodzeniem wracam do zdrowia.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny