lekarz Bożena Telec

Reumatolog

Niestety dane mi jest, że muszę korzystać z lekarza reumatologa z uwagi na swoją chorobę ale byłam u innych reumatologów ale kompetencji Pani doktor to inni powinni się od niej uczyć, jak pacjent powinien być przyjmowany i leczony. Osoby które są niezadowolone jak np. Anonim 109.110.223.169 cenę za wizytę to chyba wziął z sufitu albo pisze oszczercze opinie a tym już powinien zająć się prokurator. Mam radę dla tej osoby, proszę zmienić lekarza, przecież można to zrobić, prawda? A tak na marginesie polecam Panią doktor.

Jestem pacjenten p.doktor od parunastu lat.To pani doktor odbolkowała mi barki gdzie inni lekarze pomogli mi mało skutecznie.I zbiegiem lat pani doktor pomaga mi skutecznie w moich problemach reumatologicznych a mam juz nie mało lat.

Jestem pacjentką pani doktor od wielu lat, oceniam jej fachowość oraz fakt iż swój zawód wykonuje z ogromną pasją. Każdemu poświęca dużo swojego czasu i pomaga zawsze kompleksowo. Polecam i życzę wspaniałych zawodowych sukcesów

Znam znacznie lepszych i bardziej kompetentnych reumatologów.Owszem wizyta u pani dr trwa długo ale jedynie z powodu wysłuchania idyllicznych opowieści o jej rodzinie. Bezsprzeczną zaletą leczenia u tej pani dr jest bezproblemowy, łatwy i natychmiastowy dostęp do rehabilitacji w WOMP .

Brak podstawowej wiedzy lekarskiej, bez kultury, w swojej karierze zawodowej widzi tylko swoje interesy nie pacjenta,także potwierdzam opinie również innych pacjentów bożenny telec ...Zdecydowanie odradzam...

Tak powinno się przyjmować pacjętów.Wizyta trwała ok.1godz- opis choroby wraz z komentarzem i zalecenia.

Tak powinno się przyjmować pacjętów.Wizyta trwała ok.1godz-
opis choroby wraz z komentarzem i zalecenia.